Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Ddos'y Crashe Serwera


canyon12

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda tak admini wchodzą na serwer i zmieniają mapę w środku rozgrywki co wpływa to na bardzo częste "crashe" serwera które powodują cofniecie serwera do pewnego save.

Bardzo jest to denerwujące również proszę "ze tak powiem " ogarniecie adminów i ich rekrutacje ;-)

 

                                                  Pozdrawiam ;)

 

 

 

 

Przy okazji rozpatrzcie też moje ub ;D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sprawa wygląda tak admini wchodzą na serwer i zmieniają mapę w środku rozgrywki 

Co do tego nie zmieniam mapy tak se.. jak piszą mi żebym zmienił to wtedy zmieniam.

Nieregulaminowa dupa.  :)
ni ma xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to proszę was żebyście nie zmieniali i nie słuchaj się dzieci które maja po 12 lat.

Wybrali taka mapę sami wiec nie rozumiem czemu chcą zmianę mapy nie wierze w to ze 50% serwera chce żebyście zmienili bo tam ciagle jedne i te samy mapy gramy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak admini wchodzą na serwer i zmieniają mapę w środku rozgrywki co wpływa to na bardzo częste "crashe" serwera które powodują cofniecie serwera do pewnego save.

Bardzo jest to denerwujące również proszę "ze tak powiem " ogarniecie adminów i ich rekrutacje ;-)

 

Pozdrawiam ;)

 

 

 

 

Przy okazji rozpatrzcie też moje ub ;D

Nie ciśnij po wszystkich adminach serwera, bo każdy tak nie robi. Nie dołączyłeś żadnych dowodów, że admin rzeczywiście poprzez większe prawa na serwerze spełnia swoje zachcianki, bo mapa mu się nie podoba.

Admin powinien zapytać graczy o zmianę, robiąc vote.

Wtedy gracze decydują o zmianie. (tak Wygląda to u mnie, nie wiem jak zachowują się inni admini. Ale wiem, że nie ma takiego admina na serwerze, który by nadużywał swoich praw i od tak zmieniał mapy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak admini wchodzą na serwer i zmieniają mapę w środku rozgrywki co wpływa to na bardzo częste "crashe" serwera które powodują cofniecie serwera do pewnego save.

Bardzo jest to denerwujące również proszę "ze tak powiem " ogarniecie adminów i ich rekrutacje ;-)

 

                                                  Pozdrawiam ;)

 

 

 

 

Przy okazji rozpatrzcie też moje ub ;D

 

Na chwile obecna serwer crashuje co chwilę :)

Admini zauważając to próbują po crashu zmienić mapkę na inną żeby temu zapobiec...

Jednak i tak nic to nie daje :)

 

Pozatym.

Może podałbyś jakieś przykłady/dowody?

azgitIO.png

Masz pytanie, problem? Potrzebujesz pomocy?

- Przedstaw się

- Nie pisz do mnie "siema, jesteś?, mam sprawę". Napisz konkretnie o co Ci chodzi.

- Nie pisz po jednym wyrazie. Zastanów się co chcesz napisać i sformułuj zdanie.

Napisz:

- GG: 49658235

- Steam: NaćpanyKsiąże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Serwer poprawiony

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | COD MOD 201 - 80.72.33.58:27145COD 201 Pytania/Problemy"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie