Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Cichociemny :) prace


Gość Cichociemny^122

Rekomendowane odpowiedzi

ta praca po prawej  masce gazowej nie jest twoja kolego  
a resztę niech sprawdzi ktoś inny czy  czasem  z google ) nie są a tło z koloru zmienione cos dodane  od siebie  bo samą pracę wykonać to trzeba   wyobraźni  twórczej własnej     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2-ch, pierwszych pracach za dużo się dzieje, za dużo kolorów.

Jedna praca, która według mnie jest całkiem ładna to praca nr. 3.. ale założę się, że już gdzieś taką widziałam :)

mME97MF_ed407.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cichociemny^122

Kolego mylisz się prace w 100 % są moje jeśli nie znasz się lub chcesz coś tym osiągnąć to nie wiem po co ten komentarz jeśli uważasz że są kogo innego spoko :) twoja sprawa 

 

 

Ps. jeśli uważasz że nie moje a mnie nie znasz prosiłbym cię o nie komentowanie i gadanie bzdur to tyle dziękuje :)

Edytowane przez Cichociemny^122
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cichociemny^122

 Nati. <3 powtórzę to jeszcze raz ! pracę wszystkie są moje nie kopiowane z google tak jak to mówi kolega wyżej choć można nie które z nich mylić z innymi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niiii ujaaaaaa ta z maską gazową to nie twojaaa    może kolor zmieniłeś   ale na pewno nie twojaa     skoro jest twoja pokaż mi filmik jak ją robiłeś od początku  jak powstał  pomysł na gościa z maską :D:D     Dawaj  pokaż    skoro jest twoja to nie problem     lub screeny  pokaż  jak wymyślisz że nie masz jak nagrać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie