Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane (Problem) fajki


Niewiadomo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ten sam problem. Napisałem w dziale ogólnym bo nie wiedziałem gdzie to umieścić. http://csowicze.pl/topic/25853-resetowanie-si%C4%99-fajek/
Dla leniwych wklejam treść:

  • Nick: Szymon ツ
  • Problem: resetowanie się fajek.
  • Opis problemu:

Witam wszystkich. Po updacie występuje nieciekawy błąd. Dwukrotnie już zresetowało mi ilość fajek. Pierwszy raz dostałem fajki od Sztangi jako pierwsza osoba która weszła na serwer po updacie. Po kilku godzinach wyzerowało mi je. Troszkę się zirytowałem, ale cóż, zaczęły nabijać się od nowa. Wchodzę przed chwilą do gry, a tam co? Magiczne 0 w sklepie. Za pierwszym razem reset z 25k, za drugim razem około 550/600. Zupełnie dyskwalifikuje to system fajek bo jak je uzbierać skoro losowo się zresetują? Kilka osób potwierdziło błąd więc nie jestem odmieńcem któremu robi się rest. Da się coś z tym zrobić? Pozdrawiam.

PS. Jest to w pewnym sensie bug serwera po aktualizacji.
PS2. W ciągu 5 sekund podobny problem wskazało mi dwóch innych graczy: Anonymus i k1ng.

Edytowane przez Szymon ツ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nick: Ski┗┗

  • Problem: resetowanie się fajek.

Opis problemu: Mam ten sam problem. Fajki zaczęły się resetować po każdej mapie,miałem 23k fajek,wchodzę na kolejną mapę i mam 0. I tak po każdej skończonej rozgrywce.

PS. Serwer nie działa :c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja zaakceptowana.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie