Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane k1ng


k1ng

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nick: k1ng

2.SteamID: STEAM_1:1:88461358

3.Nick banującego: Levertuar

4.Przyczyna blokady: Zabiłem 2 osoby, ponieważ nie dobrały się w pary, po czym levertuar zbanował mnie i powiedział, że mieli jeszcze sekundę.

5.Wyjaśnienie: Osoby, które zostały jako ostatnie bez pary nie kucały, nie skakały i wyglądały jakby były afk, dlatego ich zabiłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem całą sytuacje, i moge szczerze powiedzieć że ban na CT był całkowicie bezpodstawny, osoby które zostały jako ostatnie albo nie wiedziały jak kucnąć albo jak podskoczyć gdyż stały w totalnym bezruchu mimo że polecenie brzmiało "Dobrać sie w pary". Irytacja Levertuara była całkowicie nieuzasadniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałeś pozwolenia od mej osoby na zabicie tych osób, dodatkowo używałeś słów wulgarnych po tym [ban 60 minut], jak dostałeś bana za 120 minut na CT - nie miałeś prawa zabić ich, bo nie skończyłem odliczyć, śpieszyło ci się gdzieś czy co? 

 

Kara jest słuszna, gdyż to były osoby, które przyszły na serwer - a jak sam wiesz, staramy się uczyć grać - ciekawy jestem, jak byłeś pierwszy raz na serwerze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że sie wtrące ale muszę! :>

Pytam się ciebie jeszcze raz - ILE SEKUND ONI MIELI? 1 sekundę, czyli mieli czas! czyli zrobiłeś FK!

Ile sekund mieli? Między sekundą a pół sekundy, tyle że stali i nawet nie ruszali myszka więc na pewno, ale to na pewno nie ustawili by pary. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

levertuar chyba prezentów na gwiazdke nie dostaniesz..... XD

a tak na serio to bardziej mnie k1ng przekonuje:

1. czy ty masz stoper w głowie, ja jak odliczam i mówię 1( mija X sekund) to nie wiem czy zostało 0,5 sek czy 0,3 sek wtf

2. ale patrząc z drugiej strony... co k1ng ci przeszkodziło żeby poczekać tą sekunde?

3. załużmy już, że to był FK... FK się zdarzają, nie mogłeś ich poprostu zrespić, to nie był mass FK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie