Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Problem z micro


Bacyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :D mam taki mały problemik z micro otóż jak ja mówię to nikt mnie nie słyszy, a jak inni mówią to nawet się ten prostokąt nie pokazuje. Próbowałem voice_enable 1 i nic, tak samo to nie jest tak ze mam non steam dlatego nie słyszę steamow bo gram z kolega i go też nie słyszę a on słyszy wszystkich, jeszcze chciałbym dodać że na innych serwerach mi wszystko dziala jak natura chciała wiec no proszę o pomoc :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W panelu sterowania komputera masz głośność i mikrofon. Tam powinien znajdować się ''test hardware'' zrób go :)

To nic nie zmienia, z micro jest wszystko okej. To coś z serwerem bo jak mówiłem wszędzie działa normalnie naciskając na wszędzie tylko na tym serwie coś jest nie tak, juz pomijając fakt ze innych też nie słysze, tak jak bym miał całkowicie zabloowaną komunikacje głosową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Rozwiązane

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Właściciel serwera:

~~[Zombie Plague]~~

picture_8183.gif~~[JailBreak]~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | ZombiePlague - 188.165.19.26:27286[ZP] Pytania/Problemy"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie