Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane JAMAL PROBLEM


JAMAL

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: JAMAL LEKKI NIE OGAR NA LAPKU
Nick admina: Tomas22
Data i godzina: Przed chwila
Serwer: DD2

Link do bana:

http://csowicze.pl/bany/search.php

 

link do ssów​; BRAK

nie wiem d​la czego ale nie mam ssów.. mam win 10 ale jakoś je znajdowałem.. a teraz brak.. chciałbym się dowiedzieć czy w ogóle mi je zrobiono.. biorąć pod uwagę nowego admina.. i raczej tojego pierwszy ban.. chciał się wykazać..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam   co do twojej wypowiedzi   chętnie  się wypowiem   
Gram często  i od jakiegoś czasu    mieles podejrzane akcje  co zwróciło  mi to uwagę     więc  już wcześniej  zgłaszałem że grasz na wh 
coś jak byś włączał i wyłączał bo info to miałeś bardzo dobre 
co jescze  1 akcja  wbiegasz do górnego biegniesz w lewo  i zabijasz gościa co kampił przed górnym  z lewej strony nie mogłeś go słyszeć ani infa  bo nikt go nie widział a nie słyszał bo kampił tam  więc   nie dziwie się  że  nowy Admin zbanował cie  i co ludzi dzisiaj wcześniej mówili że grasz na wh   po prostu chciał się upewnić  czy na danych Screnach jesteś czysty lub odpalony  więc dał ci bana : przepraszam że wypowiadam się w tym dziale  ale   Gram i widzę jak jest :)  jeszcze raz przepraszam 

co najlepsze napisałeś na forum innym ta samą wersje http://cs-arena.eu/index.php?/topic/12321-jamal-mam-problem/

cytuje: szukłem.... mam czystego laptopa.. nic nna nim jeszcze nie mam.. i nic nie wynajduje
    !

Edytowane przez Karlito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KArlito może i gram jakość dziwnie.. możę lepiej.. może gorzej... to że kogoś zabijam to nie znaczy że odpalony latam.. masz HLTV. rozpisz demko.. a nie oczerniasz mnie bez dowodów.. nie mam zamiaru sie z tobą dochodzić.. bo uwież nie mam o co.. grasz sam na serwie i widzisz jaki jest poziom.. jak dla mnie slaby.. więc gram jak gram.. czy ja miałbym steam czy go nie mam gram tak samo i tego nie zmienie..   jak chcesz dla ciebie mogę zniżyć sie do poziomu serwera.

 

sory  za moje Ą i Ę ale nie umiem odmieniać końcóków:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie