Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga na [ZAUFANY] WesołyRomek


Matv.EJJ

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick. Matv.EY

Nick oskarżonego: WesołyRomek

SteamID oskarżonego: STEAM_1:0:124832348

Data i godzina zdarzenia: Ostatni tydzień :)

Runda i czas mapy. j.w 

Mapa: Nie pamiętam nazw map ;)

Opis sytuacji: Witam, wszem i wobec w końcu się zebrałem aby napisać tę skarge. Dużo screenów mi się nie zapisało, z niewiadomych przyczyn. Witam również Romka, który mam nadzieje prędko ten temat zobaczy i będę na serwerze podczas gry słyszał więcej: "i co kurwa, taki kozak jesteś cwaniaczku?". Mógłbym tu rozpocząć niepotrzebne dywagację, ale nie po to tu jestem. 

Dlaczego piszę tę skargę? Ponieważ per Roman zdaje mi się nie zna całkowicie regulaminu panującego na serwerze. O przepraszam, zna ale sam go nie przestrzega. Ma na niego wysrane mówiąc lapidarnie.  System kar stosuje TYLKO wobec innych graczy, których nie lubi bądź którzy zwracają mu uwagę. Mnie te bany nie ruszały nigdy, pomijając fakt kiedy per Zaufany darł buzię przez mikrofon, pajacował, nie zachowywał kultury [Jako zaufany powinien to robić] , co drugie słowo to jebany pedał, co trzecie Twoja stara, co czwarte spierdalaj.

Kiedy zwróciłem mu już uwagę, zaczęły się schody. Zaufany wyraźnie oburzył się (no bo jak to, on nie może?!) napisał mi krótko - ZJEB. Zdarzały się również inne epitety, ale aktualnie nie mam na to screenów. Gdy odpisałem mu krótko i zwięźle żeby zamknął już tę mordę, bo się pruje jak w połowie pełnosprawny to dostałem bana za kulturę i obrazę administracji. Spoko. Sytuacja powtarzała się nagminnie. Począwszy od nadużywania komend administracji t.j (respienie - kiedy respił się z 10 razy podczas jednej rundy, teleporty, zmienianie swoich ilości życia, ingerencja komend podczas życzeń  itd...)

Niestety, mam tylko parę screenów (a powinno ich być ok 20 więcej), ale o dziwo steam chyba odmówił współpracy podczas ich robienia i nie mogę ich nigdzie zlokalizować. 

 

Dowód: w załączniku :)

 

P.S Przepraszam za zły tytuł tematu ;) 

post-14368-0-33356600-1453935044_thumb.jpg

post-14368-0-77289300-1453935048_thumb.jpg

post-14368-0-19405300-1453935053_thumb.jpg

post-14368-0-90862700-1453935058_thumb.jpg

post-14368-0-08986100-1453935063_thumb.jpg

Edytowane przez Matv.EJJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod tą skargą, Romek przez wiele ostatnich dni nagminnie nadużywał komend jak i komunikacji głosowej, nie dość że przeszkadzając innym graczom to jeszcze utrudniając prowadzenie. Proszę o jak najszybszego degrada dla naszego kolegi, pozdrawiam serdecznie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prawda, że Romek cały czas nadużywa komend, mam podać przykład? To np wczoraj (27.01) byłem prowadzącym, mówiłem polecenia, a on tak z dupy mnie wycisza przez co musiałem  się zatrzymać, żeby się odciszyć a co się stało? Zginąłem :)

Szczerze to jestem za degradem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Na starcie dziękuję za napisanie tak ważnej skargi..

 

Z tego co widzę zaufany Romek nieźle nadużywa rangi i według tych zdjęć mogę stwierdzić, że:

  • Teleportuje się bez powodu do innego miejsca
  • Ustawia sobie HP bez powodu
  • Obraża innych graczy

 

Dodatkowo zrobił jeden ważny błąd - nie jest szanowany na serwerze.

Zaufany Wesoły Romek zostaje zdegradowany w dniu dzisiejszym,

Jego prawa i przywileje zostały aktualnie usunięte,

 

Dziękuję za napisanie tak ważnej skargi,

Za tą skargę zgłoś się do mnie aby otrzymać 50 000 fajek.

 

Pozdrawiam,

SztangaBicepS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Skarga zaakceptowana.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie