Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Turniej 5-5 - może tak coś w tym kierunku robić?


~eZ.

Rekomendowane odpowiedzi

To tak.

 

http://csowicze.pl/topic/24985-turniej-5-vs-5/

 

Turniej już niby rozpoczyna się w piątek, jutro będą wylosowane pary, ale przecież jak ten turniej się będzie w ten sposób odbywał to będzie klapa..

 

Na szaro zaznaczony jest system "Aguli" według którego ma się odbyć turniej. Na biało jednak jest mój system, który jest poprawny i według takiego powinno się rozgrywać mixy.

 

Agula - dwie mapy. Jak będą dwie mapy to jest prawdopodobieństwo (bardzo wysokie), że będzie remis w mapach 1-1 (pierwszą mapę wygra drużyna X, a drugą drużyna Y). Moja propozycja - tradycyjnie bo3 - każda z drużyn wybiera sobie mapę i trzecia losowa.

Jakie są plusy bo3? A takie, że remisu w mapach nie będzie. Wynik może być 2-0 lub 2-1.

Agula - jedna mapa trwa 20 minut. Nie wiem kto na to wpadł.. Moja propozycja - gramy mr15, dwie połówki po 15 rund każda i zmiana stron.

Agula - sami wybieramy sobie strony. Moja propozycja - tradycyjne nożówki. Zwycięzca nożówki wybiera stronę CT/TT i gramy, po 15 rundach zmiana stron.

 

Dlaczego turniejem zajmuje się osoba, która się na tym nie zna. Jak ja się na czymś nie znam to się nie dotykam, ale mniejsza o to. Proszę o zmianę zasad, bo inaczej ten turniej nie wypali.

Edytowane przez ~eZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był jej pomysł niech sobie robi co chce i ja uważam że jest dobrze nie podoba się to nie bierz udziału proste :)

 

 

 

Coś nie pasi zrób swój konkurs i będziesz mógł sie rządzić do woli typie :D

Edytowane przez Siwucha1906
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanie. Czy osoby, które zajmują się turniejem mają serwer przeznaczony na mixy? Wyczytałem, że podczas mixa będą obecne takie osoby jak : 10 graczy (drużyny po 5 osób ) + sędzia i hltv obowiązkowo. Czyli serwer mixowy musi mieć 12 slotów. Agula ma taki serwer?

 

//edit: Siwucha, nie znasz się typie ;)

Edytowane przez ~eZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak jak zagrasz 2 mapy to jest 33% szans na remis, więc niedużo. Nie widzę potrzeby, żeby w każdym meczu grać 3 mapy, bo to bezsensu. Jeśli będzie remis no to dogrywka a nie każdy mecz 3 mapy..

 

@Edit : Ez, to jest 1.6 nie CS GO :)

Po 2. naucz się liczyć :P 

Albo drużyna X wygra 2 mapy - 33% szans

Albo drużyna Y wygra 2 mapy - 33 % szans

Albo będzie remis - 33% szans

 

Po 3. Jeszcze się turniej Aguli nie zaczął, a Ty już chcesz wprowadzić swój .. 

Edytowane przez gosciu kalesony

crp_2.jpg

Zapraszam na JailBreak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak jak zagrasz 2 mapy to jest 33% szans na remis, więc niedużo. Nie widzę potrzeby, żeby w każdym meczu grać 3 mapy, bo to bezsensu. Jeśli będzie remis no to dogrywka a nie każdy mecz 3 mapy..

 

Kalesony, jakie 33 procent na remis. W mapach remis może być 50/50 skoro są dwie mapy (jedną wygrywa drużyna X druga Y i 1-1 w mapach). Bo3 mr15 jest rozgrywane na każdym mixie, obejrzyj sobie chociażby jakiś mecz csgo jak to wygląda, bo widać, że mało wiesz, a dużo się udzielasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem co pitolą te osoby z paintem na avku/sygnaturze, ale jak mamy grać mixa to chociaż na jakiś normalnych zasadach, a nie na totalnie nie przemyślanym gównie... :/

597731347f3e7.png

Simplicity always wins over complexity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już Agula zaczęła zajmować się tym turniejem to niech to dokończy.

Kolejny turniej możesz zorganizować Ty i zrobić to tak jak należy.

Mr12/15 w miare rozsądnie. Wierzę że sobie poradzicie  :)

HDkg.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorganizuj sobie serwer i będziesz mógł robić sobie turnieje dowoli :)
Zorganizuj sobie nagrody będzie mógł sobie robić turnieje dowoli :)
Coś się nie podoba nie musisz w nim uczestniczyć.

Reguły są jasno napisane:

-Przeczytałeś i się zapisałeś

Więc bądź łaskawy i nie zawracaj dupy i nie spamuj w w temacie

2qnpkw5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem za tym co eZu Pisze  Ale Agula tez dobrze Pisze On to organizuje i  " nagrody " sponsoruje " Jest to jego dobra wola ,że robi taki turniej i niech nikt sie w to niewpierd**** niepodoba sie aloha Proste ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ty chcesz grać 20 minutową mapę? Na minuty to się gra na serwerach publicznych na tych csgo modach i innych gównach. Proszę, nie rób z kochanych mixów ch** wie czego. Czy ja jestem jedyną osobą, która chce, żeby wszystko wyszło jak najlepiej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty robisz propozycję swojego konkursu, czy jak ?

Agula sama stworzyła regulamin i pomysł na konkurs i nie będzie go zmieniać bo Ty tak chcesz.

Czy wypali czy nie ? To chyba nie Twój problem, bo go nie organizujesz xd

crp_2.jpg

Zapraszam na JailBreak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ty chcesz grać 20 minutową mapę? Na minuty to się gra na serwerach publicznych na tych csgo modach i innych gównach. Proszę, nie rób z kochanych mixów ch** wie czego. Czy ja jestem jedyną osobą, która chce, żeby wszystko wyszło jak najlepiej? 

Wez wyjdz człowieku jak ci coś nie pasuje zrób swój konkurs a nie zawracasz dupe ktoś cie pytał o zdanie w sprawie konkursu ? nie to po co komentujesz jak będzie się ciebie Agula chciała o coś spytać to ci napisze a nie narzekasz jak baba w ciąży (kto wie może jesteś) hahah xd xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ty chcesz grać 20 minutową mapę? Na minuty to się gra na serwerach publicznych na tych csgo modach i innych gównach. Proszę, nie rób z kochanych mixów ch** wie czego. Czy ja jestem jedyną osobą, która chce, żeby wszystko wyszło jak najlepiej? 

Ezu Dobrze chcesz i tak Powinno to wyglądac zgadzam się z tobą , ale to jest jego turniej i jak juz tak zaplanował niech tak bedzie  niebedziemy mieszali ludzią w głowach ;) zrobi się nastepny spokojnie ;)

 

NIEMA SIE OCO SPINAĆ  :) KONSENSUS TRZEBA WYCIĄGNĄC Z TEGO I JUZ :) Ja Ci Ezu Moge Pomoc w Next Turnieju ;) SPokojnie ;) Zagramy Ten   to jest tylko gra forfan xD!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedział, że chcę robić turniej? Niech ten turniej będzie tylko zasady są chore. Dlaczego Agula nie potrafi zrozumieć, że bez zmiany tych zasad ten turniej nie wypali? 

 

Tak trudno zmienić jedną je**** zasadę? Tak trudno? Nie wiem jaki Agula ma problem, ale przecież to tylko lepiej wyjdzie.

 

Siwucha, z tobą typie nie rozmawiam, wytnij sobie pół ryja jak twój idol.

Edytowane przez ~eZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedział, że chcę robić turniej? Niech ten turniej będzie tylko zasady są chore. Dlaczego Agula nie potrafi zrozumieć, że bez zmiany tych zasad ten turniej nie wypali? 

 

Tak trudno zmienić jedną je**** zasadę? Tak trudno? Nie wiem jaki Agula ma problem, ale przecież to tylko lepiej wyjdzie.

 

Siwucha, z tobą typie nie rozmawiam, wytnij sobie pół ryja jak twój idol.

Psy głosu nie mają !! więc nie spam już !! jesteś tym samym co masz na sygnaturze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psy głosu nie mają !! więc nie spam już !! jesteś tym samym co masz na sygnaturze :)

 

Proszę mnie nie obrażać. Pragnę zaznaczyć, że ja temat napisałem kulturalnie, a ty już w pierwszym swoim poście na mnie najeżdżałeś prowokując mnie do spiny. Zakochałeś się, że ją tak bronisz? Zaproś ją na kawę, a nie w internecie zaloty robisz.

 

Ja tylko chcę, żeby ten konkurs wypadł jak najlepiej, chyba każdy wie jak wygląda prawdziwy mix i chcę, żeby tak to wyglądało.

Edytowane przez ~eZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ez zakończ temat. Jeżeli będzie chciała weźmie pod uwagę twoją propozycje. A wasze śmieszne spiny załatwiajcie na pw/gg/ts3. Temat do zamknięcia.

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze w to co tu czytam. Minutowy turniej? Nie. Mr12 lub mr15 zawsze. Remis roztrzyga sie dodatkowymi rundami przy 2 mapie. Przyklad: Team A na 1 mapie ma wynik 15:14 wobec Teamu B, gdy na drugiej mapie sytuacja jest odwrotna to gra sie do przewagi 2 rund, np 32:34. Nie spotkalem sie by turniej byl minutowy, oprocz czasu rundu ofc

i565316.jpg

ZZ Top - I Gotsta Get Paid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze w to co tu czytam. Minutowy turniej? Nie. Mr12 lub mr15 zawsze. Remis roztrzyga sie dodatkowymi rundami przy 2 mapie. Przyklad: Team A na 1 mapie ma wynik 15:14 wobec Teamu B, gdy na drugiej mapie sytuacja jest odwrotna to gra sie do przewagi 2 rund, np 32:34. Nie spotkalem sie by turniej byl minutowy, oprocz czasu rundu ofc

 

Nie spotkałeś się? To już widzisz. CSowicze to jest porządna sieć serwerów (tak przynajmniej mniemam). Jak zapytałem Agulę na shoutboxie o bo3 to spytała mnie "co to bo3?". Widać kto się zajmuje sprawami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Konkursem zajmuje się Agula więc proszę takie propozycje oferować na pw z organizatorem.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Nasza SpołecznośćKonkursy/TurniejePropozycje konkursów"

do

"Nasza SpołecznośćKonkursy/TurniejeArchiwum konkursów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Nasza SpołecznośćKonkursy/TurniejeArchiwum konkursów"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie