Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [PROPOZYCJA] Ranga


Jogi

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nick: Obi Jogi One Kenobi

2.Propozycja:Ranga banujący

3.Opis propozyci: Czsem gdy jestem na serwerze i nie ma żadnego administratora i do CT wejdzie ktoś kto albo nie zna regulaminu i albo nie ma mikrofonu albo wogóle jest z innego kraju.Więc moją propozycją jest dodanie rangi ''Banujący'' który będzie miał przywilej sprawdzania i dostęp do komendy !ctban.A sama ranga dostępna byłaby od znośnego głosu

 

 

Wiem że może jest dużo zaufanych i 1 dałem podobny pomysł ale ten ma mniejszy dostęp do komend.

Edytowane przez Jogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry ale tak jak terror wspomniał jest grupa gdzie możesz napisać i na pewno ktoś wejdzie

Tyle że czasem ich nawet na grupie nie ma albo nie mogą wejść kiedy są potrzebni bo np.grają mixa.Ale czy tak samo jak Terror Jesteś na nie?;_(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jogi mam pytanie: Czy to tak trudno jest zrozumieć,że od banowania jest administracja. Zawsze możesz napisać Headadmina, admina lub zaufanego na Steam. Można też czasem wejść na TS3 (multi-speak.eu).

// Mistrzem Polski jest Legia || Legia najlepsza jest || Legia to jest potęga || Legia CWKS \\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale JAK NIE MA ZAUFANEGO CZY INNEGO ADMINISTRATORA TO GRACZE MAJĄ SIĘ MĘCZYĆ?!?!?!

Drogi Jogi ranga zaufany jest po to żeby ogarniać ct zawsze się znajda godziny gdzie niema administratorów tego raczej nie da się uniknąć. Na innych serwerach jest podobnie to jest prawie niemożliwe do zrobienia żeby był non stop jakiś administrator. Proszę zrozum to w końcu. :)

76561198310249510.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja odrzucona.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie