Skocz do zawartości
Zbiórka na nowy wygląd forum! ×

odwołanie

HudekM

Rekomendowane odpowiedzi

• Nick: creyx

SteamID: 0:0:108358417

Nick banującego: nie wiem

Długość blokady: perm

Data i godzina zdarzenia blokady: nie było mnie na serwie

Przyczyna blokady: bugowanie

Wyjaśnienia: A więc dostałem bana za bugowanie. Chodzi o to że sztanga napisał że ,,Każdy za bugowanie dostaje PERMA'' a więc czm gdy cytuje levertuara ,,15 osób bugowało więc żal mi ich było banować'' i nie dał im bana na 60 min.. Więc nie każdy dostaje perma za bugowanie..

Zaufani nie mogą dawać perma na serwer.....

Po drugie sprawdz w archiwum lub w odrzuconych skargach tam powinno być też dlaczego.

Dostałem za bugowanie a levertuar nie dał tym ,,15 osobom'' nawet kicka..

http://csowicze.pl/topic/24831-vip-creyx/

To było tylko info ze nie mogą dać perma dlatego dostałeś od kogoś innego na serwer.wyżej masz link do skargi nie zdziwiłbym się że sztanga nie zbanował tylko cb.

Tak w ogóle (tak to się pisze nwm dlaczego inni piszą razem) jeśli za bugowanie noża (ppm +lpm) jest ban to zbanujcie większość serwera.

http://csowicze.pl/topic/24831-vip-creyx/

To było tylko info ze nie mogą dać perma dlatego dostałeś od kogoś innego na serwer.wyżej masz link do skargi nie zdziwiłbym się że sztanga nie zbanował tylko cb.

Tak w ogóle (tak to się pisze nwm dlaczego inni piszą razem) jeśli za bugowanie noża (ppm +lpm) jest ban to zbanujcie większość serwera.

Dokładnie powinni banować wszystkich a nie tylko mnie..  A levertuar nawet nie dał bana na 2 min..

Edytowane przez HudekM

Witam,

Blokada została nadana za Bugowanie,

Tylko CreyX może odwołać się od blokady konta, a nie jakiś HudekM.

Blokada może zostać zdjęta dopiero od 01.02.2016r. jeżeli CreyX napisze temat z prośbą o odwołanie od blokady konta.

Pozdrawiam,

SztangaBiceps

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_zbanowany.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...