Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Propozycja] Dodanie kilku zabaw do regulaminu


KenG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: KenG #AxeQutor
  • Propozycja: Dodanie kilku zabaw do regulaminu
  • Opis propozycji: Proponuje dodanie kilku zabaw do regulaminu:

    1. "One shot one kill" [zabawa dla dwóch lub trzech więźniów. CT musi być o jeden więcej niż osób bawiących się w to] - polega na tym, że więźniowie dostają po five sevenie, w którym znajduje się 1 nabój i strzelają w tułów CT (każdy do innego straznika). (CT musi ustawić się w odległości wyznaczonej przez wardena) Ten kto zada więcej obrażeń wygrywa. Ten kto strzeli w głowę strażnika ginie.

    2. "Krew" (wzięta od WesolegoRomka). [Zabawa dla 2- 4 TT]. Strażnik strzela jeden raz w wyznaczoną cześć ciała więźnia. Temu więźniowi, któremu się najwięcej krwi wyleje ten wygrywa.

    3. "Lamigłówki" (wzięte od Niewiadomo)- zabawa polega na tym, że warden lub osoba przez niego wyznaczona mówi zagadkę/łamigłówkę, a TT, który pierwszy poda prawidłową, bezbłędną odpowiedz wygrywa.

    4. "Szybkie nutki" (podobne do "jaka to melodia") - warden lub osoba przez niego wyznaczona nuci jakąś piosenkę (nie może używać słów), a TT, który pierwszy zgadnie jaka to piosenka wygrywa

    5. "Szybka muzyczka" (podobne do "szybkich nutek") - warden lub osoba przez niego wyznaczona mówi fragment piosenki, a TT który odgadnie jaka to piosenka wygrywa.

    6. "Pijane słówka" (przeciwieństwo do "krwawych slowek") - warden mówi słowo, a TT, który napisze słowo inne od wypowiedzianego przez wardena ginie. Liczy się pierwsze napisane słowo, nie ma poprawek!!

    7. "Magiczne slowka" (podobne do odmienca) [zabawa wyłącznie dla 3 TT]. - Więźniowie na określony moment piszą jedna z trzech slowek; proszę, dziękuję, przepraszam, ten kto nie będzie miał pary, napisze ostatni, napisze nie w czasie - ginie (jak nikt nie będzie miał pary, to nikt nie ginie) (tutaj nie liczy się ani ortografia ani polskie znaki. Jak ktoś się pomyli i np. zamiast przepraszam napisał pseprasam to decyzja należy do wardena.)

    Pozdrawiam

Edytowane przez KenG

2015-Minions-Movie-Funny-Poster-Wallpape

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak niektóre są podobne do aktualnych zabaw zawsze może być ct kreatywne w zabawach i może sobie dodawać zabawy nie z regulaminu. Tylko musi je wytłumaczyć, żeby każdy je zrozumiał. Oprócz zabawy One shot one kill, bo to jest dawanie broni dla tt a za to jest ban.

76561198310249510.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. "One shot one kill"  -

2. "Krew" +

3. "Łamigłówki" -

4. "Szybkie nutki" -

5. "Szybka muzyczka" -

6. "Pijane słówka" - 

7. "Magiczne słówka" - (to samo co odmieniec -,-)

k,NDIxMzI1MTAsNTc3MTI5,f,cell_son_gohan2            k,NDIxMzI1MTAsNTc3MTI5,f,goku_jr_i_trunk        k,NDIxMzI1MTAsNTc3MTI5,f,uub1.gif                 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawy do odstrzału:

-One shot one kill

-szybkie nutki

-szybka muzyczka

-magiczne słówka

-pijane słowka

 

zabawy średnie:

+/- łamigówki

 

zabawy do zaakceptowania:

 

+krew

Edytowane przez Shadowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Odkopuje ale co tam.

 

Zawsze można dodać na własną rękę zabawe i przetestować ją na więźniach w grze.

 

Większość z podanych przez ciebie zabaw są naciągane, lecz w oko wpadły mi ,,łamigłówki" oraz "krew" .

 

Reszta jest raczej do odrzucenia.

 

Pozdro z fartem !! :D

tumblr_mozif1kw721rkx1seo1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już odkopujemy to zabawy ogólnie jak wyżej zostało napisane - zostały tylko zmienione szczegółami co mija się z celem w ich dodawaniu.

Ogólnie co do zabawy w krew zauważyłem, że jest ona czasami stosowana w grze i chyba nie najgorzej się sprawdza, także do tej zabawy mógłbym być przychylny nad jej dodaniem - co do reszty jak dla mnie, odpada.

 

-1

"Za wychowanie za Ojca i Mamę!


Wers numer jeden dla Was, życie jest największym darem!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Propozycja zostaje zaakceptowana,

 

Zaakceptowane:

  • 2 - Dobry pomysł
  • 3 - Dobry pomysł

Odrzucone:

  • 1 - Możliwość łatwego buntu; Zakaz podrzucania broni; Dużo roboty
  • 4 - Brak atrakcyjności zabawy; Aktualnie istnieje zabawa lepsza (bo według mnie śpiewanie przez innych jest słabym pomysłem), która nazywa się: "Jaka to melodia"
  • 5 - Brak atrakcyjności zabawy; Aktualnie istnieje zabawa lepsza (bo według mnie śpiewanie przez innych jest słabym pomysłem), która nazywa się: "Jaka to melodia"
  • 6 - Brak atrakcyjności zabawy
  • 7 - Brak atrakcyjności zabawy

 

Dziękuję za propozycję,

Następną propozycję pisz uwzględniając każdą zabawę jako nowa propozycja,

Pozdrawiam,

SztangaBicepS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja zaakceptowana.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie