Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na opiekuna. (ZM)


TresH <3

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: TresH
Nick osoby na którą składasz skargę: KuR@tOr (opiekun zm)

Forum lub który serwer: Zombie Plague

Powód skargi: Tak ma wyglądać postawa opiekuna ? Ten pan nic nie interesuje nie wiem za co on dostał opiekuna, nie interesuje się forum jak i serwerem. Opiekun ma dawać przykład innym i ma przynajmniej pilnować serwer. On na serwerze prawie nic nie gra. Nie interesuje go serwer, do tego cwaniakuje przez odrzucanie podania gracza jak było większość na tak. Sam nie gra i nic nie wie na ten temat. Tylko jak coś mu się nie spodoba to rządzi swoim królestwem w dziale i robi co mu się podoba. Oto jego 2 GT:http://www.gametracker.com/player/KuR%40tOr/188.165.19.26:27286/

http://www.gametracker.com/player/El!te%20|%20KuR%40tOr/188.165.19.26:27286/

To ma być chęć do serwera ? W dodatku usłyszałem, że ma moderatora na innym forum od gracza zm, nie wiem za co dostał tu opiekuna nic się nie interesuję. "Opierdala" to forum jak najbardziej, o aktywności na serwerze nawet nie wspomnę. Powiedziałem w tym temacie co o nim myślę. Decyzje degradacji lub nie degradacji pozostawiam administracji forum oraz h@ serwera.

Dowody:-

Świadkowie:-

Edytowane przez TresH <3

24fd4z8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KuR@tOr jest opiekunem czyli tak jak by moim współwłaścicielem nie musi bez przerwy grać na serwerze, bo jak zauważyłeś też rzadko wchodzę po za tym jest on tylko w weekend online. Znam go lepiej niż ty więc wolę żebyś go nie oceniał tym bardziej, że go nie znasz.

Właściciel serwera:

~~[Zombie Plague]~~

picture_8183.gif~~[JailBreak]~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tresh, jestem na Sebka serwie już szmat czasu i powiem Ci, że znam Kur@tora dosyć długo a to co piszesz to są zwyczajne bzdury :) Jesteś u nas nie cały tydzień i już afera :D

Jesteś tylko adminem.

 


Proponuję zamknąć temat, ponieważ powstanie spam.

 

Edytowane przez gosciu kalesony

crp_2.jpg

Zapraszam na JailBreak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga napisana bez dowodów oraz bez wiedzy o opiekunie i jak już wcześniej pisałem powstaję spam można juz zamknąć skargę.

 

Sebek już podjął decyzję, to wynika z jego wypowiedzi, a administracja sieci chyba nie ma nic do gadania w związku z serwerem, bo to serwer Sebastiana i on decyduje o losie oskarżonego.
Edytowane przez gosciu kalesony

crp_2.jpg

Zapraszam na JailBreak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego od pilnowania są admini serwera i jak Ci się coś nie podoba to żegnam nikt cię tu na siłę nie trzyma. I adminów przyjmuję ja nie ty więc nie wpierdzielaj się w decyzje podjęte przeze mnie lub przez Sebastiana bo jak na razie jesteś tylko adminem czyli ty masz za zadanie pilnować serwer nie ja. (niestety mogę wchodzić tylko w weekendy i piszę to z telefonu)

Edytowane przez KuR@tOr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Sprawa wyjaśniona z właścicielem serwera.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumSkargi na ekipę"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie