Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Dzień Dobry


Bcy?!

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do lektury.

Mam na imię Dominik, mieszkam obecnie w Warszawie. Urodziłem się w '99 więc trochę w życiu już widziałem, przeżyłem. Mam nadzieję, że moje doświadczenie Wam się przyda. Na co dzień jestem skromną osobą. Jeśli chodzi o zainteresowania/hobby to przede wszystkim sport w każdej postaci. Tfu, wróć - damski sport odpada, nie te klimaty. Jestem osobą, która od małego związana jest z koszykówką i temu sportowi staram się poświęcać najwięcej czasu. Swego czasu sam trenowałem, ale nie każdy ma tak wielki talent. Koszykówka to sport niszowy w Polsce, nie mająca tylu fanów jak piłka nożna czy też siatkówka. Szczególnie siatkarze ostatnio 'odpłynęli' po sukcesie na Mistrzostwach Świata. O piłce nożnej nie ma co wspominać, sport narodowy w Polsce. Nie ma dzieciaka chyba, który nie kopał piłki. Jeżeli jesteśmy już przy piłce nożnej, to nie przepadam za T-Mobile ekstraklasą. Wolę grę na najwyższym poziomie, czyli skupiam się na lidze angielskiej i hiszpańskiej. Kibicuję Królewskim z Madrytu.

 

Z Counter Strikie'em do czynienia mam od wersji 1.4 do 1.6. W między czasie przewinęła się wersja 1.5 oraz Source, który nie przypadł mi do gustu. Zresztą podobne odczucia mam do CS:GO, do którego nie przywykłem i nie zapowiada się na to, żebym się nawrócił. Historia Countera 1.6 w Polsce jest bardzo bogata. Niektórzy nawet nie zdają sobie sprawy jaką piękną część historii tej gry zapisali Polacy. 

 

Oprócz Counter'a staram się grywać także w inne gry. Jako fan koszykówki, jestem zachwycony wydaniami NBA 2K, która co roku dorzuca coś aby udoskonalić jakość gry. Nie mniej podoba mnie się FIFA '15, która robi show na rynku gier. Szkoda, że z roku na rok wymagania co do tej gry są coraz większe. Niektóre komputery mogą za parę lat nie wytrzymać obicążenia. Jeśli chodzi o gry przeglądarkowe - Shakes & Fidget i FootballTeam swego czasu. Aktualnie nie pogrywam z żadną z gier, gdyż bez wydania odpowiedniej sumy pieniędzy nie ma co liczyć na bycia w TOP PL.

 

 

See ya

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Przywitany.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie