Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [FISHU] `aquaMaryne


Vesp3r! ♥

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: `aquaMaryne
Serwer: DD2
Nick admina: FisHu
Data i godzina: 22:00 coś takiego
Link do Twojego bana:  http://csowicze.pl/bany/ban_list.php?bid=120
Opis sytuacji: Gram sobie spokojnie na DD2 przegrywamy runde pisze "dawajcie idziemy galą na A" więc jak jestesmy na gali to zeskakuje na resp ct i obok drzwi na midzie stoi gracz "Czesc" i go zabijam poczym ide dalej i w tych ciemnościach w skrzyniach na respie ct widzę gracza "Zobaczcie demko" i go zabijam poczym mnie ktoś zabija od longa.Ten co siedział w skrzyniach napisał że mam WH no to fishu mówi że ja gram na steamie a on że na steam też można mieć WH no to ja pisze do niego "Japa dresie czysty jestem" I w next rundzie dostaje ssy. Nigdzie ich nie ma nawet przeszukiwałem cały PC....
Dodatkowe informacje: Proszę o uzasadnienie i podanie akcji w której byłbym "Spalony" :) Bo to że ktoś napisał że gram na WH na steam to ty powienienieś iść na spect i sprawdzić a nie grając robisz ssy.... To skoro tak można jak komuś będzie dobrze szło to napisze na czacie że na WH to będę się upominał abyś mu zrobił ssy :) Zreszta oglądajcie demko i szukajcie akcji spalonych 

 

Dowody ze nie ma ssów: http://www45.zippyshare.com/v/cOnNumtu/file.html

Edytowane przez Vesp3r!
blue%20textures%20keep%20calm%20and%201920x1200%20wallpaper_www.wallpaperhi.com_43.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on każdemu daje bana jak sie mu nie spodoba proponował bym coś z nim zrobić bo to co on wyprawia to dramat :D  FisHu tylko umie się wywyszać co to on nie jest powinien sie uspokoić bo to już nie tylko mnie czy tam kogoś ale zaczyna denerwować już dużo swoim zachowaniem !!! dziękuje i pozdrawiam :D

Edytowane przez Siwucha1906
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pewnie ub nie dostane bo na ssy jest 24h ... a co do fishu to daje bany za kulture a sam klnie przez mikro :) Moze ma jaja i sie przyzna bynajmniej :)

Edytowane przez Vesp3r!
blue%20textures%20keep%20calm%20and%201920x1200%20wallpaper_www.wallpaperhi.com_43.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fis Hu ~ ty złomie dla twojej wiadomości gram tylko pod innym nickiem więc tu cie mam hahaha nawet ss nie potrafisz zrobić kasztanie !! i widze ja klniesz na innych więc przyznaj się sam ! . Nawet odwagi nie masz by się przyznać jesteś 0 jak dla mnie :) z resztą nie tylko dla mnie na tym forum :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie dowód na to że nie masz ssów.

Zapoznaj się z tym tematem -> http://csowicze.pl/topic/11051-wz%C3%B3r-wstawienia-ss%C3%B3w-oraz-gdzie-je-znale%C5%BA%C4%87/

Screeny są w formacie .tga więc nie patrz na pliki .JPG .BMP itp.

 

Co do skargi. Piszesz skargę na admina który wykonuje swoją prace i zrobił Ci ssy? Przecież to normalne że byłeś podejrzany i dostałeś ssy, dobrze mówię?

 

PS: Siwucha jak nie Twoje posty nic nie wnoszą do tematu to proszę się nie wypowiadać.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie