Skocz do zawartości
Zbiórka na nowy wygląd forum! ×

[Zabawy]Poradnik ~ [JailBreak] CT/TT


SDCSebeK

Rekomendowane odpowiedzi

 Zabawy [JailBreak]

 

  

Pierwsza Reakcja - (Kucnij/Kucnij Przytrzymaj/Podskocz/Wstań/Obróć się/Napisz na czacie ...) - Po wydaniu tego polecenia osoba która pierwsza wykona dana czynność ma wskazać 1 osobę do zabicia z TT lub co mu CT powie.

 

Ostatnia Reakcja  - (Kucnij/Kucnij Przytrzymaj/Podskocz/Wstań/Obróć się/Napisz na czacie ...) - Po wydaniu tego polecenia osoba która ostatnia wykona daną czynność ginie.

 

Mistrz Słowa/Klawiatury - Polega zwykle na napisaniu słowa lub zdania z małej litery bez kropki.Np. marchewka to zdrowe warzywo

 

Po napisaniu tego jako pierwszy zwykle wybierasz kilka osób do zabicia lub osobę do drużyny.

 

Dyktando - Zabawa polegająca na napisaniu zdania z wielkiej litery i skończenia go kropką np. Ta furtka jest zielona. Po napisaniu tego jako pierwszy tak samo jak w Mistrzu Słowa/Klawiatury wybierasz osoby do zabicia lub do drużyny.

 

Krwawe Słówka - Polegają one na tym że CT podaje słowo do napisania a 1 osoba która je napisze ginie.

 

Odmieniec - Jeśli zostają 3 osoby na mapie CT mówi ,,Na strzał z mojej broni macie napisać na czacie 1 lub 2" Jeśli będą same 1 1 1 ginie ostatnia osoba jeśli będą same 2 2 2 ginie ostatnia osoba. Jeśli będą 2 2 1 ginie osoba która napisała 1 i na odwrót.

 

Kuleczki - Polega na tym , że CT mówi ile ma naboji w magazynku a osoba która poda mu liczbę pozostałych naboji po wystrzeleniu z magazynku wybierze osobe do zabicia.

 

Mam Talent - CT daję czas TT na wymyślenie talentu a później zapprezentowanie go. Można opowiedzieć kawał lub suchar zatańczyć lub zaśpiewać Jeśli CT są na TAK przeżywasz jeśli na NIE giniesz czasami zdarzają się dogrywki.

 

Sajmon Mówi - Polega ona na wykonywaniu poleceń danego CT zwykle jest to związane z zakazami zakaz skakania/kucania gdzie duża ilość osób nabiera się na to. Czasami jest np. Sajmon mówi skakać i po chwili przestańcie - co jest błędem a osoba która się na to nabierze ginie. Aby zakończy dane polecenie trzeba usłyszeć następne polecenie z Sajmon mówi przestać skakać, Sajmon mówi kucać.

 

Translator - Prowadzący mówi słowo po Polsku lub Angielsku a Zadaniem TT jest przetłumaczenie tego słowa na Polski/Angielski.

 

Farmer - Gra polega na tym że kto pierwszy napisze słowo lub zdanie wypowiedziane przez CT jest Farmerem. Reszta jest krowami (mućkami) farmera , którzy chodzą za nim na kucaka CT mówi co farmer ma robić Np. Krówki idą sie za nim myć na basen i wtedy wymyśla się np.: jedna z krówek się utopiła i farmer wskazuję która wybrana krówka ginie. Potem np. krówki idą pojeść trawe (boisko, czy coś z trawą). Potem np. farmer je doi i CT zabija tą np.: która dała najmniej mleka itp. Tutaj liczy się pomysłowość CT.

 

Nurek - Zabawa polega na tym, że TT są obróceni plecami do basenu, a prowadzący, rzuca do niego pustą broń. Potem TT wbiega do basenu, i osobą, która 1-sza wypłynie z bronią zwycięża.

 

Odwrotna Reakcja - CT wydaje polecenia które TT muszą zrobić odwrotnie, jak mówi sama nazwa gry, np. CT mówi odwrotna reakcja podskocz TT kuca itd. Osoba, która źle wykona polecenie ginie.

 

Pary - Prowadzący mówi: Na mój strzał z deagla (lub innej broni) szukacie sobie pary. Osoba bez pary ginie. Zabawa jest na nie parzystą ilość TT.

 

Kamikadze - Wtedy prowadzący udostępnia więźniom kawałek mapy z którego można poskakać i zmniejszyć życie (HP) np. drabina, klatka. Osoba, która będzie miała najmniej HP zwycięża.

 

Sniper[/size][/color]  - Zabawa polega na tym ze CT wchodzi na wysoki punkt na mapie  z AWP i strzela na sygnal "zaczynamy" do TT. Ktorzy biegaja ciagle byle nie stać w miejscu i nie kampic bo mogą zostać slapnięci. Ostatni ktory bedzie mial szczescie i przezyje dostaje zyczenie. CT strzela do pierwszego lepszego a nie do wybranych przez siebie TT.

 

Kto Wyżej ? - Gdy jest min .2 TT i najlepiej żeby mapa była wysoka i na otwartej przestrzeni , mają 10 sekund albo tyle ile poda prowadzący na znalezienia jak najwyższego miejsca na mapie i wejście na niego ! Oczywiście kto po tym czasie będzie niżej zabijamy i nie mogą być w tym samym miejscu.

 

Rodzinka - A wiec tak żeby rozpocząć zabawę TT muszą być w szeregu przy ścianie, odwrócenie plecami do prowadzącego i mieć totalny bezruch mogą tylko podskoczyć jeśli tak powie sajmon. CT ( mówi zaczynamy zabawę/grę w rodzinkę zabawa polega na tym że prowadzący CT mówi np. "kto chce być tatą niech podskoczy", liczy 3 sekundy może powtórzyć : "no kto chce być tym tatą?" mimo ze juz 1 TT podskoczył wtedy ktoś pomyśli "a może jeszcze nikt nie podskoczył to ja podskoczę" i w sumie 2 podskoczyło,a ojciec jest tylko 1 wiec zabija sie wszystkich co podskoczyli. Tak samo w wypadku reszty rodziny, jeżeli TT (więzień) podskoczy na słowo 'Ciocia', bądź 'Dziadek', etc..etc. To można go zabić, wtedy mówimy że dane osoby nie żyją.

Rodzina składa się tylko z OJCA, MATKI, SYNA i CÓRKI!

 

Mc Donald - TT proponuje strażnikowi jedzenie. Wybiera obiad,kolacje lub śniadanie. Jeżeli strażnikowi spodoba się jedzenie zaproponowane przez TT, przeżywa.

 

"Fast Food" - Zabawa polega na tym, że więźniowie serwują dania klawiszom. Powiedzmy śniadanie - terrorysta przedstawia swój jadłospis. Jeżeli zaproponowane jedzenie spodoba się klawiszowi, to więzień przeżyje.

 

"Familiada" - Zabawa podobna do Quizu, tylko podczas tej zabawy klawisz dzieli terrorystów na grupy i grają oni do kilku punktów. Najlepiej dawać bardzo mało czasu, żeby nikt nie zdążył odpowiedzi wygooglować.

 

"Przesłuchanie" - Klawisz wybiera więźnia i zadaje mu pytanie, dlaczego popełnił przestępstwo. Więzień musi się z tego wytłumaczyć. Zależy od preferencji strażnika, mogą to być śmieszne wytłumaczenia, a także poważne, ale zazwyczaj śmieszne.

 

"Lustro" - Terroryści muszą naśladować prowadzącego i wykonywać wszystko dokładnie tak jak on. Jeżeli klawisz podskoczy raz, a jakiś więzień 2 razy, to strażnik ma prawo go zabić.

 

"Milionerzy" - Strażnik zadaje pytanie i podaje 4 warianty odpowiedz - a, b, c, d. Osoba która poprawnie odpowie - wygrywa.

 

"Wojsko" - Klawisz tłumaczy więźniom co mają robić na daną komendę, jeżeli ktoś źle wykona - ginie.

 

"Koziołki" - Terroryści dobierają się w pary i muszą przejść tor. Jeden terrorysta kuca, drugi przez niego przeskakuje i w miejscu dotknięcia ziemi nie może się ruszać i musi kucnąć, wtedy kolega powtarza jego czynność aż dobiegną do mety.

 

"Rymy" - Prowadzący podaję jakąś frazę, a więźniowie muszą dokończyć ją rymami, kto poda najśmieszniejszy rym(nieobraźliwy, bez przekleństw) - wygrywa.

 

"Państwa" - Klawisz podaje literkę, a więźniowie mają na tą literkę napisać państwo. Osoba, która pierwsza to wykona - wygrywa.

 

"Matematyk" - Strażnik zadaje pytanie matematyczne, np. ile to jest 3 do potęgi 5. Jeżeli ktoś jako pierwszy odpowie, że np. 3 do potęgi 5 to 243, to wygrywa.

 

"Skan" - zabawa polega na tym, ze terroryści wchodzą do izolatki, lub do pomieszczenia, wtedy klawisz ich skanuje. Terroryści muszą skakać i kucać, aby uniknąć strzałów i śmierci.

 

"Prawda czy fałsz" - Prowadzący wyznacza 2 miejsca, w których staną terroryści, np. lewy róg to prawda, prawy to fałsz. Zadaje pytanie, po czym TT ma 5 sekund na wybranie odpowiedzi, osoby, które wybiorą poprawnie - przeżyją.

 

50 na 50 - TT wchodzi na strzał fo klatki a CT zadaje mi pytanie i podaje 2 odpowiedzi i do każdej odpowiedzi wyznacza kąt klatki i TT wybiera według niego słuszną odpowiedz poprzez udanie się do jednego z 2 kątów jeśli Tt wybierze zły kąt (odpowiedź) ginie. Najlepiej dać czas tt na zastanowienie się 5-10 sekund tak aby nie mógł wygoglować sobie odpowiedzi.

 

Skoki Spadochronowe - Skoki ze spadochronu  polegają na tym że TT staję na czymś np: Wieża na jb_obama i skacze po wylądowaniu ma totalny bezruch. Kto najdalej skoczy wygrywa reszta ginie.

 

Rozwiąż skrót -  CT podaje skrót np: "GG".

TT musi go rozwiązać, czyli napisać jego dokładną nazwę, także z dużymi literami, w tym wypadku "GoodGame".

CT każe osobie wystąpić która jako pierwsza rozwiązała skrót, po czym ta osoba wybiera osoby do zabicia.

Skróty mogą być z języka Polskiego, lub Angielskiego.

 

Zabawy na poszczególnych mapach - Są ta międzyinnymi:

 

Kolorki

Quiz

Kto dalej rzuci bronią/paką

Samochody

Basen

Koszykówka

Piłka nożna

KZ (Wspinanie sie po klockach)

Mini DR (Deathrun)

Skakanka

 

I wiele innych CT zwykle prowadzi do miejsca danej zabawy.

              

Właściciel serwera:

~~[Zombie Plague]~~

picture_8183.gif~~[JailBreak]~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | Jailbreak - 193.33.176.20:27015[JB] Sprawy serwera"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...