Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [ PROPOZYCJA ] Codzienne fajki za codzienne logowanie na server


ipio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: ipio

Propozycja: Codzienne fajki za codzienne logowanie na server (Cos w stylu daily bonus)

Opis propozycji: Zrobic taki plugin żeby po wejściu na serwer dawał nam fajki Codziennie. Im więcej razy pod rząd się zaloguje tym więcej fajek dostaje się. Jeżeli ktoś się nie zalogował 1 raz resetuje się do fajek do startowej summy. Jeżeli ktoś nie rozumie, o co mi chodzi macie tu przykład.: Jest sobie Kasia. Kasia loguje się 1 Dzień (Poniedziałek) dostaje nq 50Fajek. Loguje się 2 Dzień (Wtorek) pod rząd dostaje np. 100Fajek. Loguje się 3 Dzień (Środa) pod rząd dostaje na 175Fajek. Loguje się 4Dzien, ale nie pod rząd zalogowała się we Piątek nie zalogowała sie, bo zjadła 1 Parówkę więcej na kolacje i nie zdążyła :). I przez to ze się we czwartek nie zalogowała resetuje się jej to do 50Fajek. Myślę ze zrozumieliście

76561198310249510.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, ale powinno być, że po przegraniu np. 30min bo ludzie by wchodzili i po chwili wychodzili.

Nie 30min czytaj dokladniej dostaja to raz na 1 dzien

76561198310249510.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś chodzi o te, że dostajesz raz dziennie dodatwe fajki po przegraniu 30 min, bo chodziło mi o to, że ludzie by się logowali i od razy wychodzili, a tak to muszą przegrać 30min i następny raz te fajki mogą zdobyć następnego dnia.

c4b1abe12d1402d1e0158fe1a98c14e354883efc~~~~~~Chicken

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś chodzi o te, że dostajesz raz dziennie dodatwe fajki po przegraniu 30 min, bo chodziło mi o to, że ludzie by się logowali i od razy wychodzili, a tak to muszą przegrać 30min i następny raz te fajki mogą zdobyć następnego dnia.

Tak ale mi chodzi ze raz dziennie obojetnie ile razy sie zaloguja na serwer dostana oni tylko fajki za swoj 1 login

76561198310249510.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł ale ja bym to zrobił Tak 

1 dzień = 25 fajek (vip 50)

2 dzień = 50 fajek (75)

3 dzień = 75 fajek + malutki Bonus 25 fajek (vip bonus na 50 fajek) 

4 dzień = 150 fajek (vip 200 fajek)

5 dzień = 200 fajek (vip 250 fajek)

6 dzień = 250 fajek (vip 300 fajek)

7 dzień = 300 fajek +duży Bonus  200 Fajek (vip bonus na 350 fajek) 

hi-hello.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja zaakceptowana.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie