Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane DawcaOrgazmu<333


DawcaOrgazmu

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:  Marek

Wiek:  20

Nick:  DawcaOrgazmu<333

Link do banid'a:-  Nie posiadam steama

Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?:  Dlatego że często gram na serwerze do późnych godzin, przykładowo po godzinie 24 nie ma kto utrzymać porządku na serwerze a gracze wychodzą przez cheaterów. Nie jestem konfliktowy, da się ze mną zawsze porozumieć, obrazami się nie przejmuję zbytnio, bo zazwyczaj piszą je osoby poniżej 16 roku życia.

Mikrofon(TAK/NIE):  Tak

Czy miałeś kiedyś Admina?:  Admina posiadałem, ale ważniejsze jest to że posiadałem własne serwery, udało mi się utrzymać 3 różne: ffa+bf2, cod mod i surf. Niestety na dłuższą mete nie dało rady ich ogarnąć dzięki mojej "zorganizowanej" ekipie.

Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?:  Tak ;)

Znajomość Komend Amxx?(0-10):  Amxx jest mi znane, praca w total comanderze, dodawanie pluginów i dopisywanie ich, wgranie muzy czy inne, nie ma problemu z tym. Napisałbym 10/10 ale nie będę się wywyższać ;D 

Coś o sobie:  Marek, 20 lat, mieszkam w okolicach Konina(Wielkopolska), w cs'a gram od 8-9 lat, trochę wyszedłem z formy bo miałem długą przerwe, ale wracam ;D Kiedyś grałem pod nickiem MARA$0512. Interesuje się sportem(nożna, siatkówka, koszykówka, tenis stołowy), muzyką(nie mam szczególnej kategorii, co w ucho wpadnie to słucham). Posiadam również konsolę xbox360 a na niej gram najczęściej w Fifę 16, GTA V i WWE 2K16, więc jak ktoś chętny to mogę zagrać online ;) Można powiedzieć że nałogowy gracz :D 


Płatność(SMS/Przelew/):  SMS, nie ma problemu ;)

 

Można powiedzieć że jestem świeżak na serwerze, ale jak znajdę dobry serwer to przywiązuję się do niego, jeśli chodzi o posty na forum to nie mam, ale da się nadrobić. Nie chodze do szkoły, nie pracuje, więc czasu na gre mam bardzo dużo ;) 

 

Pozdrawiam DawcaOrgazmu<333

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograj troche ponieważ masz mały staż na serwerze i gracze cię nie znają pograj troszke , a narazie jeszcze nie czas .

Zapraszam za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Podanie Odrzucone

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | FFA KLASYK - 91.224.117.66:27140Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie