Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [VIP] Chicken


Niewiadomo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: Niewiadomo
  • Nick oskarżonego: Chicken
  • SteamID oskarżonego: STEAM_1:1:63989165
  • Data i godzina zdarzenia: 16 stycznia 2016r. 15:00
  • Runda i czas mapy: Czas mapy: 11:coś Runda: 6
  • Mapa: spy vs spy
  • Opis sytuacji: Zabił od razu nie słuchając prowadzącego który naprzemiennie mówił : idziecie na kucaka , kto (...) skacze kuca ginie, idziecie na kucaka .Gdy ja wstałem , kucnąłem wstałem i kucnąłem ten zabił przed ukończeniem wydania poleceń. To jeden z przykładów zdarzało się to nie raz. Proszę o zbanowanie tego gracza lub żeby nauczyć go słuchać do końca.
  • Dowód:http://h.sourcetv.pl/srv29556/auto-20160116-1528-ba_arizona_2_2.dem.zip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Skoro sam stwierdziłeś, że zabiłem Cię przed dokończeniem poleceń to znaczy, że obowiązywało ostatnie wydane polecenie czyli z tego co pamiętam było to, że mieliście wyjść na kucaka krok przed cele i w totalnym bezruch patrzeć się w nie.

2. Możesz powiedzieć kiedy jeszcze cos takiego się zdarzyło bo napisałeś, że ,,To jeden z przykładów zdarzało się to nie raz" albo domagam się abyś mnie przeprosił ponieważ oskarżyłeś mnie bez powodu

c4b1abe12d1402d1e0158fe1a98c14e354883efc~~~~~~Chicken

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku narzekasz, że zabiłem Cię przed dokończeniem poleceń, a teraz, że odrazu trzeba wykonywać polecenie nawet jak warden ich nie dokończył ZDECYDUJ SIĘ! I tak na początku powiedział, że idziecie na kucaka, a Ty w stałeś.

c4b1abe12d1402d1e0158fe1a98c14e354883efc~~~~~~Chicken

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie