Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na Magiczny


Mrozu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie chce tylko uswiadomic i zapytac sie czy administracja servera może być odpalona bo moim zdaniem nie powinna admin  ma chyba byc od porzadku a nie on naduzywania swoich praw :)

Mowie o tym ze gram sobie jest miło i przyjemnie nagle admin Magiczny skanuje ludzi i mówi że moze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o mapę de_cache? Nie mam aktualnie jak obejrzeć dema, ale o tą akcje była spina. Więc kiedy byłem na bs A słyszałem chłopa ze środka (BYLO GO WYRAŹNIE SŁYCHAĆ NA SLUCHAWKACH), popatrzyłem w radar, nie było w tym miejscu żadnej kropki (kropki to nasi kumple z teamu dla niewtajemniczonych) więc byłem pewien że jest tam enemy. Poszedłem na środek i skan był na intuicję :) co do bana, twierdziles że jestem rudy.

Nie mam 10 lat i w csa też nie gram od miesiąca. :) gram już 7 lat, więc coś tego skilla się ma :) poziomu wysokiego na serwerze nie ma, na co nic nie poradzę. A na tej sieci ss dostałem o ile się nie mylę 12 razy :)

Fishu, jeśli jesteś w UBT i umiesz rozpoznać skilla od czitera to proszę, ogarnij tą sytuację. Mogę wam podesłać dema z tej sieci, sam sobie pobrałem kilka bo fajne akcje wychodziły. Mialem milion podobnych sytuacji.

I jeszcze jedno, odpisywałem że mogę, bo co mam odpisać jak ciśniecie mnie od kiedy gram na gomod że mam wh.. Mnie to już naprawdę irytuje. Admin Korolewsky też nigdy nie grał ze mna do dziś, zagrał 20 min i też cisnął że mam info z dupy. W CS nie tylko się biega i strzela ale jest wiele dużo ważniejszych czynników wpływających na grę, przede wszystkim MYŚLENIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z tym ponieważ Magiczny cały czas na say@@ pisał że może używać wspomagaczy itp

Mrozu napisał że on jest rudy i od razu ban na 3h ale jak Magiczny coś do niego napisał to nic

Człowieku, grałeś ze mną pierwszy raz w życiu. Za mało wiesz o moich umiejętnościach. Na say odpisywałem że mogę, już tłumaczyłem dlaczego. Kolega, który napisał temat nie pierwszy raz mnie jeździł od haxow.Z resztą tak,jak pół serwera. To już codzienność. Odpisuje bardzo grzecznie z związku z tym, że mam admina.

Jeśli gracz chce pomocy, udzielam. Jeśli chce klucz i go mam, to klucz daje. Świadkiem jest śledzio. Jestem miły, uprzejmy i przyjazny. Jednak jeśli ktoś jest w stosunku do mnie chamem i burakiem to ja tego nie toleruje. Czym sobie na to zasłużyłem, grą na "haxach"? Ja się na nikogo nie obrażam, nie rezygnuje z posady. Podoba mi się tu. Jeśli chcecie mnie zbanowac, proszę bardzo. Jednak na sumieniu nic mi nie będzie wisiało, ewentualnie znajomości, bo poznałem tu wielu fajnych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do magicznego uważam że dał słusznego bana za obrazę admina, a co do podejrzeń ja osobiście uważam że jest czysty po prostu myśli a nie tak jak inni z raszem jadą i myślą tylko o zdobywaniu kluczy ! to że  ma skilla i jest doświadczonym graczem nie czyni go odpaleńca czy jak go tam zwą :D tyle mam do powiedzenia w tym temacie dziękuje i pozdrawiam 

śledzia bardzo serdecznie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do magicznego uważam że dał słusznego bana za obrazę admina, a co do podejrzeń ja osobiście uważam że jest czysty po prostu myśli a nie tak jak inni z raszem jadą i myślą tylko o zdobywaniu kluczy ! to że ma skilla i jest doświadczonym graczem nie czyni go odpaleńca czy jak go tam zwą :D tyle mam do powiedzenia w tym temacie dziękuje i pozdrawiam

śledzia bardzo serdecznie xD

Dokładnie tak jest, dla mnie Skiny mają drugorzędne znaczenie. A jeśli ktoś płacze o skiny to płacze też że go zabiją i od razu że "wh". Niektórzy nawet nie znają działania czitów i piszą, że ktoś ma aimbota. Jeśli rzeczywiście byłbym odpalony, to musiałbym się w końcu pomylić. U mnie wszytko grane jest na słuch i refleks. Skill to umiejętność, którą trzeba zmudnie ćwiczyć i dopracowywać. A "płaczki" niech pozostaną płaczkami i zazdroszczą umiejętności :D

Pozdro dla wyrozumiałego człowieka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o mapę de_cache? Nie mam aktualnie jak obejrzeć dema, ale o tą akcje była spina. Więc kiedy byłem na bs A słyszałem chłopa ze środka (BYLO GO WYRAŹNIE SŁYCHAĆ NA SLUCHAWKACH), popatrzyłem w radar, nie było w tym miejscu żadnej kropki (kropki to nasi kumple z teamu dla niewtajemniczonych) więc byłem pewien że jest tam enemy. Poszedłem na środek i skan był na intuicję :) co do bana, twierdziles że jestem rudy.

Nie mam 10 lat i w csa też nie gram od miesiąca. :) gram już 7 lat, więc coś tego skilla się ma :) poziomu wysokiego na serwerze nie ma, na co nic nie poradzę. A na tej sieci ss dostałem o ile się nie mylę 12 razy :)

Fishu, jeśli jesteś w UBT i umiesz rozpoznać skilla od czitera to proszę, ogarnij tą sytuację. Mogę wam podesłać dema z tej sieci, sam sobie pobrałem kilka bo fajne akcje wychodziły. Mialem milion podobnych sytuacji.

I jeszcze jedno, odpisywałem że mogę, bo co mam odpisać jak ciśniecie mnie od kiedy gram na gomod że mam wh.. Mnie to już naprawdę irytuje. Admin Korolewsky też nigdy nie grał ze mna do dziś, zagrał 20 min i też cisnął że mam info z dupy. W CS nie tylko się biega i strzela ale jest wiele dużo ważniejszych czynników wpływających na grę, przede wszystkim MYŚLENIE.

Ja ciebie nie cisnąłem raz napisałem ''info z dupy'' i za czeliście się kłócić.

Najlepiej jak będzie zakończyć tą sprawę i wszystko będzie spoko 

whnt6v.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciebie nie cisnąłem raz napisałem ''info z dupy'' i za czeliście się kłócić.

Najlepiej jak będzie zakończyć tą sprawę i wszystko będzie spoko

Cisnąłes czy nie, podtrzymywałeś zdanie gracza, który mnie oskarżał. To nie była żadna kłótnia, tylko gorąca wymiana zdań, bez wulgaryzmów i obrazy z mojej strony. Jeśli ktoś ma jakies "ale" co do mojej osoby proszę pisać, w przeciwnym razie nie ma o czym tu pisać.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli uważasz , że on jest odpalony to napisz to w dziale UBT a nie zaśmiecasz mi dział ... Co do bana to jest słuszny bo była obraza , a skarge zamykam bo jest poprostu śmieszna.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Brak dowodów

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...
  • 9 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | COD MOD 201 - 80.72.33.58:27145COD 201 Pytania/Problemy"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie