Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycję Na [Dd2]


Skunn?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Witam gram sobie od jakiegoś czasu na serwerze no i nie podoba mi się tam parę rzeczy, i moim zdaniem ten serwer może być o wiele lepszy dlatego napiszę w tym temacie, co dodać a co usunąć.

 

#1. Pierwsza propozycja jest taka aby zablokować broń " D3/AU-1 " Inaczej " Autolama " na innych serwerach to jest zablokowana broń, a tak to psuję grę oraz zniechęca do gry.

 

#2. Druga propozycja polega na tym aby usunąć model na pakę z tą goła dziewczyną i wibratorem, to nie jest w ogóle zabawne i jest zbędne na serwerze, ktoś chce dyskretnie podłożyć pakę i się nie da bo jest to nawet dużo model.

 

#3. Trzecia propozycja jest ona może mało ważna ale moim zdaniem tak jest lepiej, aby nazwa została zmieniona na " Csowicze.pl l Only DD2. " I tyle.

 

#4. Czwarta propozycja jest dobra ponieważ przyciąga to dużo graczy, aby za HS były 2x fragi, jest to dobre i przez to fajna atmosfera panuję na serwerze.

 

#5. Piąta Propozycja aby dodać HLTV ponieważ dużo razy był odpalony jakiś gościu i nie mogłem pograć HLTV a akurat miałem problem aby nagrać własne demko.

 

#6. Szósta propozycja jest taka aby zmienić plugin na DMG na serwerze, aktualnie na serwerze jest wgrany taki.

 

1:

71919ee0877a7898med.jpg

 

A chce aby był dodany taki Plugin.

 

2:

7b9be00136189500med.jpg

 

#7. Siódma propozycja polega na tym aby usunąć te nagrody za zabicie, lekka przesada z tym jest.

#8. Ósma propozycja polega na tym aby zostały usunięte kolory gdy rzucasz HE lub FB, to też nie potrzebne.

 

#9. Dziewiąta polega na tym aby też został usunięty ten plugin jak rzucasz FB to krzyczy coś tam, nie potrzebne to.

 

Myślę ze przez te zmiany serwer osiągnie duża ilość osób na serwerze, oraz będzie lepsza i miła gra, większość tych pluginów też laguje serwer naprzykład propozycja 9,8,2.

 

Dziękuje I proszę o opinie.

 

Pozdrawiam ;]

 

tumblr_lg4jp4ukP11qfwshko1_500.gif

tumblr_lvgzgf6IoX1qhsfoio1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje ze all można zrobić oprócz 7, nagrody fajna rzecz i jak ktoś jest słaby to dla niego + :)

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak do all lecz nie do 7 tak jak izcon 

_______________________________________________

 

_____________________

 

Jak poprawnie nawiązać ze mną kontakt ?

 

Nie spamuj

Opisz konkretnie swoją sprawę.

Zawsze podawaj jak najwięcej danych , co ułatwi mi pracę , pomoc tobie...

 

_______________________________________________

 

_____________________

 

Kontakt :

 

GG: 26225987

Najlepiej PW.

 

Czarna lista osób której nie udzielę pomocy!!

1. Zyga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#1. Pierwsza propozycja jest taka aby zablokować broń " D3/AU-1 " Inaczej " Autolama " na innych serwerach to jest zablokowana broń, a tak to psuję grę oraz zniechęca do gry.

Poprawie

#2. Druga propozycja polega na tym aby usunąć model na pakę z tą goła dziewczyną i wibratorem, to nie jest w ogóle zabawne i jest zbędne na serwerze, ktoś chce dyskretnie podłożyć pakę i się nie da bo jest to nawet dużo model.

Skasuje

#3. Trzecia propozycja jest ona może mało ważna ale moim zdaniem tak jest lepiej, aby nazwa została zmieniona na " Csowicze.pl l Only DD2. " I tyle.

Pomyśli się nad tym.

#4. Czwarta propozycja jest dobra ponieważ przyciąga to dużo graczy, aby za HS były 2x fragi, jest to dobre i przez to fajna atmosfera panuję na serwerze.

Beznadzieja

#5. Piąta Propozycja aby dodać HLTV ponieważ dużo razy był odpalony jakiś gościu i nie mogłem pograć HLTV a akurat miałem problem aby nagrać własne demko.

Jest HLTV, ale ma problem ponieważ go wyrzuca. Muszę poprawić

#6. Szósta propozycja jest taka aby zmienić plugin na DMG na serwerze, aktualnie na serwerze jest wgrany taki.

Pomyślę nad tym.

#7. Siódma propozycja polega na tym aby usunąć te nagrody za zabicie, lekka przesada z tym jest.

Zostanie tak jak jest.

#8. Ósma propozycja polega na tym aby zostały usunięte kolory gdy rzucasz HE lub FB, to też nie potrzebne.

Nie wiem co to zmieni.

#9. Dziewiąta polega na tym aby też został usunięty ten plugin jak rzucasz FB to krzyczy coś tam, nie potrzebne to.

Miałem to skasować, ale jakoś nigdy nie mam czasu.

http:

 

Jeżeli jesteś w czymś dobry, nigdy nie rób tego za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem za wszystkimi ;)

969keh.gif

 

Komunikując się ze mną pamiętaj aby

* Przedstawić się.
* Opisać swój problem/sprawę jasno. Czego od mojej osoby wymagasz, oczekujesz.
* Pisząc do mnie wiadomości typu: "siema, jesteś?, mam sprawę, odpisz jak bd, mam problem itp.." możesz być pewien, że nie uzyskasz odpowiedzi.
* Wiadomości dotyczące odbanowania na danym serwerze będą ignorowane. Od tego jest forum sieci.
* Staraj się pisać poprawną polszczyzną.
* Nie pośpieszaj to do niczego nie prowadzi. Tylko wydłużasz swoje czekanie. Jeżeli napisałeś stosując się do tego co jest wyżej napisane na pewno Ci odpiszę.
* Nie pisz po jednym wyrazie, twórz całe kompletne zdania. Łatwiej jest mi to odczytać oraz Ci pomóc.


Masz sprawe Pisz bez wachania

Moj nr GG: 25707870

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.
22178788237813265097.png
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl 

http:

 

Jeżeli jesteś w czymś dobry, nigdy nie rób tego za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie