Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Moderator]firewall


Outhorn

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Igor

Data urodzenia: 18.04.2000

Nick na forum: .firewall

Co Cię skłoniło do napisania podania: Na pewno chęć współpracowania z takimi doświadczonymi osobami jakimi jest, Kikerr, RumcajsJumper, Izcon oraz syśka. Oczywiście to, żeby pomagać wszystkim.

Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: Uczę się.

Czy posiadasz konta na forum innych sieci serwerów ?: Tak.

Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności):

-ban na czterech forach CS, przyczyna była tylko jedna, nadmierne reklamowanie innych sieci, moich stron. 

Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Ponieważ jestem osobą kulturalną, miłą oraz pomocną. Zawsze podam rękę słabszym. Bardzo chcę pomóc w utrzymywaniu porządku na forum, poprzez pilnowanie działów oraz pomoc Rumcajsowi. Jestem osobą (jak na mój wiek) bardzo dobrze doświadczoną w dziedzinach silników for, po kodowanie aż po programowanie.

Jakim człowiekiem musi być przyszły prezydent, aby miał szansę zmienić życie zwykłych, "szarych" Polaków na lepsze? (Wymagana długa wypowiedź): Co ja jako zwykły, szary obywatel Rzeczpospolitej Polskiej mogę powiedzieć na ten temat? Według mnie przyszłym prezydentem powinna być osoba, która nie myśli o swoich problemach finansowych, która jest dla nas (Polaków) wzorem do naśladowania...Powinien zawsze dotrzymywać obietnicę, którą złożył poprzez kandydowanie na prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej...Taka osoba powinna być wiarygodna, prawdomówna, kulturalna; on powinien nieść pomoc nam (szarym polakom) w rzeczy finansowej oraz i przemysłowej, ponieważ jak wiemy w tym kraju nie ma pracy dla zamiataczy ulic, a co dopiero mówić o wykształconych prawnikach...Powinien rozwijać nasz kraj.

Linki do 25 reklam oddzielone "enterem": Pomogę finansowo.

 

// Co mam nowego napisać? Skoro nic się nie zmieniło? Fajne argumenty, aby tylko napisać :>

//TerroR

"Nie ogarniesz" śmiechłem chłopie, hahahhahaha, kurde ale się uśmiałem, dzięki. :)

Edytowane przez .firewall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK

 

+ogarniasz

-reklamy

+byłeś już modem

                  ,,A we mnie samym wilki dwa.

 

 

     Oblicze dobra, oblicze zła. Walczą

 

 

ze sobą nieustannie. Wygrywa ten którego

 

 

KARMIĘ!''

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ byłeś Moderatorem Doświadczenie masz 
+ często jesteś na Forum   widać cię wszędzie 
+ za  Reklamę Wspominałeś że możesz wykupić 
+ ogarnięty 
+ Kultura
+ Steam
Skoro już był  moderatorem to powinien być odrazu modem    skoro wcześniej mu zaufaliście czemu teraz nie dacie  mu szansy 
Sysia  Ciebie to najbardziej nie rozumiem  podanie mógł napisać  takie samo jak wcześniej  po co ma coś przekręcać   skoro wtedy dostał moderatora to i dziś chciał nie  musi kłamać jak inni że!
co dodam   jeszcze że jestem Na Tak     siedzisz tu dłużej  niż moderator  na tym forum  i wiedza twoja  jest większa :) 
​Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie ?

Nie masz żadnego zangażowania od kiedy złożyłes rezygnacje

Kopiuj ,  Wklej 

Nie Jestem przekonany co do ciebie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneRekrutacjaikona-off.png Moderator"

do

"Sprawy ogólneRekrutacjaikona-off.png ModeratorOdrzucone".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie