Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Admini z łapanki / k. d. k


Szrama_na_ryju

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: szrama_na_ryju
Nick oskarżonego: k.d.k
IP/SID oskarżonego:
Godzina i data zdarzenia:19:00 14.01.2016
Mapa: dd2
Screeny/demo:
Opis sytuacji: Dostalem bana za to ze urazilem niby admina k.d.k piszac prawde o tym ze : malolaty dostali admina i sie panosza ... Wszystko zaczelo sie na poprzedniej mapie gdzie napisalem " nooby zamiast pomoc to stoja" , on zwrocil mi uwage ze niby wyzywam graczy ale nie napisalem " ty frajerze" czy inaczej wprost do jakiegos gracza napisalem swoja opinie i nikt pozanim nie zostal urazony chociaz on nie bral w tym udzialu . po czym innym " nowy " admin zeby wspierac swojego napisal ze nie mozna wyzywac ale bluznic tak a na nastepnej mapie napisalem " kurwa " to wyszlo na to ze nie mozna tez bluznic bo mi pisza kultura niech sie moze najpierw zdecyduja na jedna weresje a pozniej pouczaja graczy ... chyba sami nie znaja zasad serwera ... jeszcze mi pisza ze jak sie nie podoba to zebym poszzedl na inny serwer ... ok to oddajcie mi za vipa najpierw ... problem tak naprawde z dupy bo to sa nowi admini i chca sie pokazac ale jaki to ma sens jesli inni gracze nie czuja urazy i to olali to po co to wszystko przez cala mape sie ze mna klocil a na nastepnej dal mi bana . przesadzaja jak nie mial admina malo mi w dupe nie wszedl . jestem jaki jestem i wiem jak sie zachowywac jakos przy starych adminach napisanie kurwa albo wyrazanie zdania o tym ze druzyna zjebala nie bylo problem tutaj wychdzi nadgorliwosc i wladza uderza do glowy. na koniec wiem ze potrzebujecie adminow ale tak naprawde bierzecie pierwszego lepszzego kto sie zglosi .  wiem ze pewnie bedziecie bronic swoich i to pisanie nic nie da . pozdrawiam
 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć ze szramą się nie lubimy to jednak jedno muszę przyznać - część adminów faktycznie z łapanki i kompletnie zerowe kompetencje co do sprawowanego stanowiska. A że spora część poniżej 18 lat to wcale mnie nie dziwi, że szpan adminem na serwerze prostacki...

###########################################################


36176080551138996772.gif


##########################################################

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę poprzekręcałeś kolego, 

Po 1 na serwerze można bluźnić a nie obrażać   tak jest wszędzie. Obraza jest karana.

Siedziałem wraz z graczem Shaw.Emilka i upominaliśmy cię abyś się wiele razy abyś się uspokoił. Nasza wymiana "zdań" że tak powiem zaczęła się od Twojego zdania o ile dobrze pamiętam "stoją jak te 2 downy  i nie osłaniają " lub coś w ten desent.

Moim zdaniem jest to obraza 2 graczy , byłem tam akurat ja,lecz to nie ważne kto.Doszło do obrazy upomnieliśmy cie a następnie zacząłeś się wykłócać do końca mapy de_nuke , następnie na mapie de_dust2 również upominaliśmy cię wiele razy z drugim Administratorem.

Po 2, puszczałeś różne teksty. Z Shaw pisaliśmy już na u@ sami że przeginasz , wszystko można sprawdzić w tagach serwera.

Otrzymywałeś pełno ostrzeżeń  do których się nie zastosowałeś a wręcz się jeszcze wykłócałeś.

 

Jeżeli Twoim zdanie nazwanie kogoś "downem" to nie jest obraza to ban możliwe iż był nie słuszny. Lecz moim zdaniem takie napisanie "zdania" powinienneś zatrzymać dla Siebie, a jeżeli chce Ci się coś rzucić na język nie powinno ono zawierać takich słów.

 

Zwracałeś  mi również uwagę że doczepiłem się do Ciebie z kulturą gdy inni się co chwile wyzywają, 

Nie tylko ja tak samo Shaw pisaliśmy i piszemy cały czas gdy widzimy jakieś wyzwiska "kultura" , "uspokójcie się" lub coś tego typu na say@@

 

Jeżeli grasz a nie ma adminów którzy mogą zareagować na wyzwiska to nie moja wina , Shawa , woja marionetki czy wielu innych. 

Każdy ma swoje prywatne życie i zdarza się  iż niema admina na serwerze.

 

Nie posiadam wycinków z konsoli,a ss nie robiłem ponieważ uważałem że będzie to śmieszne. Gracz przy kilkunastu osobach na serwie się wykłócał,a najbardziej wiarygodnym będzie Shaw z którym rozmawiałem na u@ ma Twój temat.

 

Poczekajmy na wypowiedź Shawa,który uczestniczył w całym zajściu od strony Admina.

Nie spamujmy nad wymiar :)

 

@Edit.

 

Jeżeli chodzi o Zdanie z zmianą serwera nie wypłyneło ono ode mnie , jeżeli ktoś nie wierzy to można sprawdzać moje wypowiedzi na say , say@, say@@ , u@ i wszelkich innych. Ode mnie nie poszło to zdanie. Przepraszam ale za pierwszym razem nie doczytałem dokładnie jego wypowiedz.

 

Przy okazji , jeżeli jak to napisałeś "drużyna zjebała" bo czasem wiadomo zostaje 5 vs 1 i wygrywa , to nie widzę tu obrazy osoby wiec nie wiem do czego chciałeś to przypiąć. Po prostu tu wyraziłeś swoje zdanie ale obrazy tam nie ma.

Edytowane przez D.K.
98432971112903012457.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE po pierwsze jeden pisal ze mozna bluznic a wyzywac nie i tak bylo bo tak shaw pisal a mapa sie zmienila to zasady sie zmienily . reszty nawet nie bede czytal szkoda czasu na to i pamietaj ze admin nie jest od popisywania sie tylko to obowiazki i ciezka praca pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zły dział

A po drugie

Przeginqłeś na serwerze i tak ja ci tak napisalem żebyś zmienil serwer jesli ci sie cos nie podoba przyznam sie ze to ja . A po trzecie Klamisz z tym xo napisales . Nic takiego nie pisalem zeby nie bluznic i nie przeklinac . A i ja jak cos widze ze ktos przeklina na Daje na say@ Slowa;) zawsze tak daje i nie opowiadaj mi tu bzdur :)

 

Dobra nie bede sie z toba klucil mam admina 2 raz znam wiekszosc komend wiec nie mow ze nie umie . JAK taki madry jestes to zloz podanie o admina ;)

ZobacYmy jak ty se poradzisz ;)

 

 

A i to zly dzial Serwr na ktorym dostales bana to FFA KLASYK

Czyli dzial nizej ;)

                                                     whdvs0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zly dzial jak dobry skargi na adminow ... Nastepna sprawa jak napisalem na nastepnej mapie "kurwa" to odrazu jako admin napisal ktorys "kultura" a nikt inny nie bluznil wiec wzialem to do siebie i ja nie klamie ... wystarczy po wypowiedzi panzer... dojsc do wniosku ze przyjmowanie byle kogo  na admina ,jak leci nie jest dobrym pomyslem ... a jak mowie obraza jest jak konkretnie do kogos piszesz a nie tak jak ja to zrobilem i jak mowie musi troche czasu  minac zebyscie to ogarneli tak jak inni admini na serwerze bo oni nie banuja za byle co tak samo jak ten ban z dupy za to ze napisalem to co mysle nie wyzywajac nikogo a pozatym to byla prawda bo do 18 wam brakuje troche :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam bana z nocy , dostał na 1h, notorycznie prowokował mnie głupimi tekstami i czekałem aż przegnie.

Nie wywyższaj się wiekiem.

Zdjęcie zrobione telefonem aby nie było że podrobione. Niestety problem z klawiszem Prt Scr

47885635928088440224.jpg

98432971112903012457.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ciebie prowokuje czy raczej ty mnie ? mogles isc spac dzieciaku i tyle twoja pora do szkoly jutro a tak wgl. to juz vipa nie kupuje bo nie warto jak takie g. mnie bedzie banowac co chwile .... i nie pisalem tego do ciebie a dales mi bana marionetka na tb nie zarobi jak bedizesz tak robil pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spamuj tylko czekaj na wypowiedź administracji , jeżeli się chcesz wybronić nawet że nie pisze do mnie prosto, chociaż ja Cię zabiłem z awp i to napisałeś to mniejsza , i tak dałeś obrazę.A Twoje zachowanie śmieszy graczy na serwerze.

 

Nie mam nic do dodania w tym temacie , widać po wypowiedzi 

ja ciebie prowokuje czy raczej ty mnie ? mogles isc spac dzieciaku i tyle twoja pora do szkoly jutro a tak wgl. to juz vipa nie kupuje bo nie warto jak takie g. mnie bedzie banowac co chwile .... i nie pisalem tego do ciebie a dales mi bana marionetka na tb nie zarobi jak bedizesz tak robil pozdro

iż nie umiesz nawet używać polskich znaków wypowiedzi na forum.Bogiem nie jesteś abyś kupował vipa. Na tych serwerowniach nikt nie zmusza do tego.To twoja decyzja.

Nie umiesz nawet napisać poprawnej składni zdania.

Ps zwroty grzecznościowe wielką literą.

 

To wszystko w tym temacie od mojej strony :)

98432971112903012457.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p><p class='bbc_center'><strong class='bbc'>Wiadomość automatyczna</strong></p><p> </p><p><br />Temat został przeniesiony z</p><p class='bbc_center'>"<a href='http://csowicze.pl/forum/29-serwery-counter-strike-16/'>SerweryCounter Strike 1.6</a> → <a href='http://csowicze.pl/forum/626-csowicze-ffa-9122411719127015/'>CSowicze | FFA - 91.224.117.191:27015</a> → <a href='http://csowicze.pl/forum/633-skargi-na-adminagracza/'>Skargi na admina/gracza</a>"</p><p class='bbc_center'>do</p><p class='bbc_center'>"<a href='http://csowicze.pl/forum/29-serwery-counter-strike-16/'>Serwery Counter Strike 1.6</a> → <a href='http://csowicze.pl/forum/704-csowicze-ffa-klasyk-912241176627140/'>CSowicze | FFA KLASYK - 91.224.117.66:27140</a> → <a href='http://csowicze.pl/forum/708-sprawy-serwera/'>Sprawy serwera</a>".</p></p>

i565316.jpg

ZZ Top - I Gotsta Get Paid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | FFA KLASYK - 91.224.117.66:27140Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie