Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane `|K|D.K.


D.K.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Daniel
Wiek: 17
Nick: `|K|D.K.
Link do banid'a: brak steam , problem zgłosiłem w temacie

http://csowicze.pl/topic/24437-problem-przy-windows-7/ , gdy będę miał okazję robię nowy system i będzie normalnie steam 

Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?: Sporo czasu spędzam na serwerze, mam dobry kontakt z ludźmi z serwera , począwszy od graczy po administrację.Posiadałem Admina na wielu różnych serwerowniach,  w 95% umiem odróżnić gracza odpalonego , jeżeli nie od razu to po chwili.Nie muszę czasem wchodzić na speca.Widziałem dziś rano napływ odpałów , popołudniu napływ odpałów z którymi dwoje Administratorów nie nadążało wywalać.(niestety zmienne ip.)Brak steam jest mam nadzieje chwilowy wiemy jak jest z sterownikiem w windowsie 7. Pozatym przy napływie chaterów , wchodzę często na specta i piszę Adminowi kto jest odpalony. Często taki pechowy napływ ma BlantekPL ,ale no on jest jakiś pechowy.Staram się również trzymać w maire pozytywne staty na serwerze haha : )

Sądzę iż mógł bym wprowadzić więcej spokoju dla graczy,zapanować nad rosnącą liczbą graczy którzy grają na wspomagaczach oraz czasem nadmierną łaciną.

Miewałem Admina serwerach DD2,cod , ffa to na pewno , regulaminy znam.
Mikrofon(TAK/NIE): Nie wiem co obecnie się stało , bo nikt nie słyszy co mówię w cs,możliwe tak jak w temacie up jest to brak sterownika., mogę podłączyć mikrofon na kabelek z stacionarnego starego pc xD. Komunikacja z Marionetką jest również gg a to to już nie problem pobrać jeżeli mikrofon będzie świrował , ts również żaden problem:)
Czy miałeś kiedyś Admina?:Dużo razy i długo
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: bezproblemowo.
Znajomość Komend Amxx?(0-10): 6 ,dawno nie adminowałem  ,lecz bany na spokojnie dam rade wkleić ;)
Coś o sobie:Hmm , mam na imię Daniel , mam 17 lat i pochodzę z kalisza:) , interesuje się sportami walki , informatyką oraz służbami mundurowymi ( w przyszłości chcę być wojskowym) na codzień  ćwiczę na siłowni , oraz uczę się w technikum. Poboczne zainteresowanie to grafika komputerowa(pracuje w gimpie troszku ) , mam dziewczyne ,ale zawsze po 22 będę na 100% i w ciągu dnia również.Więc mogę być lekko "nocnym" adminem :)
Link do gametrackera: http://www.gametracker.com/player/%60%7CK%7CD.K./91.224.117.66:27140/
Płatność(SMS/Przelew/):  bezproblemowo co miesiąc, obecnie czekam na doładowanie :)

 

 

Wiem że nie mam postów zrobionych oraz czasu na forum.Lecz sądzę,iż jeżeli nie mam nic do powiedzenia i mam pisać bzdury w temacie które nic nie wnoszą to lepiej się nie wypowiadać :)

 

 

Do kolegi obok który napisał na dole.

Skoro mnie nie widziałeś ponoć ani razu na  serwerze to jak możesz oceniać czy mam kulturę  czy nie.

Pociesze cię iż ja widziałem Twój nick kilka razy ;)

Edytowane przez D.K.
98432971112903012457.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak.


 


Aktywność na serwerze (+) 


Steam  (+) 


Doświadczenie (+) / (-) 


Wiek  (+) 


Popraw aktywność na forum (posty) (-) 


Podanie dość długie przekonujące   (+) 


Wyglądasz na ogarniętą osobę  (+) 


Właściciel serwera:

~~[Zombie Plague]~~

picture_8183.gif~~[JailBreak]~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na wypowiedz więcej ilości graczy , a poparcie masz 50/50% ponieważ gracze chcą ci dać szanse jednak słaby staż na forum oraz brak Steama myśle , żę poradzisz sobie na stanowisku Admina i na długo będziesz w naszej Ekipie ;)

Zgłoś sie na GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nada się a na tym serwerze potrzeba adminów bo jest ich zdecydowanie za mało ... A co do tego co napisał krulmotyli - nie dziwie się ze go nie widziałeś bo ja ostatnio gram b. Dużo na tym serwie i Krul bywa tak często ze na palcach jednej ręki mógłbym policzyć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Podanie Zakceptowane

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

5da69c6ae20a5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | FFA KLASYK - 91.224.117.66:27140Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie