Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Witam Witam


Szwagru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich z tej strony Szwagru! Coś o sobie? Hmmmm więc: mam 16lat, lubię pograć w piłkę nożną jak i siatkową. Chodzę do gimnazjum to znaczy wychodzę z gimnazjum ;p Chodziłem na treningi z piłki ale niestety trochę daleko i wiecie "nie chce mi się" sprawiło wypisanie z lubu ;p Gram jak na razie na Waszym serwerze surf, byłem założycielem kilkunastu serwów. Mój największy "nabytek" że tak go nazwę był to dethrunk+codmod :P Niestety z braku funduszy jak i zainteresowania serwerem z mojej strony serwer upadł. Liczę że będzie mi się z Wami miło pracowało, mogę pomóc w każdej rzeczy o jaką mnie zapytanie. Czasami mogę przerobić plugin(muszę sobię przypomnieć). Pozdrawiam!

9d51c3.gif

|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||SZWAGRU ITS ME!|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| - 100%

1490047226567ab6fe822df.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Proszę o zapoznanie się z regulaminami istniejącymi w dziale "Regulaminy" gdyż od tego zależy czy będzie nam się dobrze współpracowało :)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Przywitany.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie