Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane AssaSyN


AssaSyN

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:AssaSyN
Nick admina: Fis Hu ~
Data i godzina:08.01.2016 - 21:19:03
Serwer:  CSowicze.pl [ ONLY DD2 ]

Link do Twojego bana: http://csowicze.pl/bany/ban_list.php?bid=1376
Screen Shoty spakowane w paczkę: http://www105.zippyshare.com/v/bQy0PQWr/file.html

 

Nie mogę znaleźć tych Waszych screenów przeszukałem cały komputer. Wrzucę tutaj screeny które mam na kompie z innych serwerów mam nadzieję że uznacie to na nich również widać że nic nie mam. Proszę nie banujcie mnie już bo mam dość wchodzenia na forum i wrzucania screenów jak nie jeden admin bez podstaw banuje za czitowanie to drugi daje screeny proszę przejrzeć demko z mojej gry i dać mi ub ponieważ screenów nie mam na kompie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym serwerze hltv nie działa, jeżeli nie wstawisz ssów nie dostaniesz ub.

Chlopie nie mam tych ssow, przeszukalem calego kompa- NIE MA( sa inne z 2015 ale to nie na tym servie). Nie jestem jakims pierdolonym 'cziterem' tylko normalnym graczem ktory chce sb pograc na dobrym servie. Zrobcie mi screeny to wam je wysle. Ten koles co mnie zbanowal to chyba nawet nie zrobil, no nie ma chuja by zrobil bo inaczej one bylby u mnie w folderze. Domagam sie odbanowania, bo bez podstawy mnie zbanowaliscie. A chcialbym przypomniec ze to juz drugi raz na tym servie tylko ze pierwszym razem to jakis dzieciak dal mi za 'czitowanie' i ani sscrenow nie mialem ani nic i teraz tez mi sie wydaje ze jakies dziecko mi dalo bana, nie robiac ssow...nie wiem ale wiem ze niektorzy admini wgl nie maja pojecia o niczym. Jak wspomnialem wyzej domagam sie ub, bede gral a WY ROBCIE MI SSY(tylko ludzie ktorzy sie znaja a nie gimby) i jak cos to bede wstawial...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujące ,że teraz nagle tych ssow nie masz. Są one robione automatycznie! Więc być muszą ;) ps. Tak na marginesie nie nazywaj mnie dzieciakiem. Doświadczenie mam większe niż myślisz.

Edytowane przez OlCia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak tu moja koleżanka i kolega napisali..

 

Wstawiasz ss'ow 5 które automatycznie się robią, jeżeli nie zrobisz tego do godziny 19 UB nie dostaniesz i tyle, nie ucz nas co mamy robić bo naprawdę jesteśmy doświadczeni bardziej niż Ty.

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_zbanowany.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie