Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na adminów


Zyc Az Do Bolu

Rekomendowane odpowiedzi

Może zacznę od tego, że się znów nie wyspałem. Cały czas rozmyślam o tym rozdziale. Admini z dd2 leczenie w ogóle nie wchodzą na specta i nie sprawdzają graczy podanych na u@, są wyjątki, trzeba im spamowac :awkward: . Szczególnie Jagiellon, goście latają na wh a ten nawet na u@ nie patrzy, a jak pisze na say-u że admin nic nie wart dostaje bana :)

Mam nadzieje, że to dobry dział bo innego nie znalazłem

pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomek, nie musi wchodzić na specta żeby sprawdzać graczy.. wiesz o tym? 

 

Skarga dla mnie jest nie słuszna. My admini wiemy co robimy, i nie utrudniajcie a przede wszystkim nie rozśmieszajcie nas takimi skargami :)

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie musi wchodzić i wiem, że admini mają to swoje "adminowskie wh" ale nie wiem czy wiesz, że jak admin żyje to niema jak sprawdzić gracza. Byłem adminem na grajkowni na nie jednym serwie, nie mów mi gówniarzu co mam pisać w skargach i nie zadawałem Ci pytania co Cie śmieszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie musi wchodzić i wiem, że admini mają to swoje "adminowskie wh" ale nie wiem czy wiesz, że jak admin żyje to niema jak sprawdzić gracza. Byłem adminem na grajkowni na nie jednym serwie, nie mów mi gówniarzu co mam pisać w skargach i nie zadawałem Ci pytania co Cie śmieszy...

Ty sobie uważaj kolego tam na słówka bo do byle kogo nie mówisz. Dostajesz ode mnie ostrzeżenie słowne. Gówniarza sobie znajdź.

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie robot, ale jak jest to niech chociaż odpisze, że czysty, bo jak każdy na mikro mówi że ktoś coś ma to bez przesady...

Na słówka? One nie demonstrują nic złego. Masz ból dupy jeszcze o tego bana co mi dałeś niesłusznie? Nie musiałem szukać sam się odezwał. ^_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie skarga nie słuszna ! wg ziomek to co piszesz w tej skardze jest śmieszne xD nie trzeba wchodzić na specta żeby sprawdzić gracza, jeśli miałeś adm to powinieneś o tym wiedzieć po 2. masz coś takiego jak demko możesz nagrać danego gracza jest dział zgłoś czitera :).  Pozdrawiam xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie skarga nie słuszna ! wg ziomek to co piszesz w tej skardze jest śmieszne xD nie trzeba wchodzić na specta żeby sprawdzić gracza, jeśli miałeś adm to powinieneś o tym wiedzieć po 2. masz coś takiego jak demko możesz nagrać danego gracza jest dział zgłoś czitera :).  Pozdrawiam xD

W ogóle nie przeczytałeś mojej wypowiedzi ze zrozumieniem więc twojej nie skomentuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Brak dowodów + zły dział

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie