Skocz do zawartości

Zablokowane duży problem


Siwucha1906

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dało by rade zrobić tak żeby gracze swojej drużyny mogli  przenikać między sobą. Jest to duży problem ponieważ jak jest dużo graczy a jest  to blokują się nawzajem i jest to wnerwiające np. jak ktoś stanie z awp przy bramie a inni nie mogą przejść i wez tu graj xD.  Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także na TAK.

Bloczenie czasami bardzo irytuje.

azgitIO.png

Masz pytanie, problem? Potrzebujesz pomocy?

- Przedstaw się

- Nie pisz do mnie "siema, jesteś?, mam sprawę". Napisz konkretnie o co Ci chodzi.

- Nie pisz po jednym wyrazie. Zastanów się co chcesz napisać i sformułuj zdanie.

Napisz:

- GG: 49658235

- Steam: NaćpanyKsiąże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo przeciwny tej propozycji. Już wtedy nie będzie gra tak realistyczna. Z tym trzeba umieć sobie poradzic, jest wiele wyjść.

Nie ukrywajny, że gra w CS:GO moda nie będzie nigdy tak realistyczna jak Cs:GO...

Jednakże jeśli już to pamiętajmy ze w CS:GO istnieje coś takiego jak gra 5vs5 na turniejach i meczach rankingowych...

Dodatkowo graczę nie blokują siebie nawzajem, dają sobie info i istnieje między nimi chodź minimalne zgraine...

 

A na naszym CS:GO modzie gramy 14vs14 i każdy bloczy, biega jak chce i irytuje innych...

Dodajmy także, że na serwerach społeczności gdzie gra więcej niż 10 osób także jest zrobione przenikanie przez graczy :)

azgitIO.png

Masz pytanie, problem? Potrzebujesz pomocy?

- Przedstaw się

- Nie pisz do mnie "siema, jesteś?, mam sprawę". Napisz konkretnie o co Ci chodzi.

- Nie pisz po jednym wyrazie. Zastanów się co chcesz napisać i sformułuj zdanie.

Napisz:

- GG: 49658235

- Steam: NaćpanyKsiąże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja zaakceptowana.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | COD MOD 201 - 80.72.33.58:27145COD 201 Propozycje zmian"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie