Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Już niebawem kolejny update.. Sprawdź jakie zmiany zostały przygotowane!


SztangaBiceps

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ze względu, że coraz bardziej zbliżamy się do kolejnej aktualizacji to przedstawię jej założenia..

  • Na starcie poinformuję, że jestem zmuszony usunąć wszystkim fajki a także CTBany.
    • Jest to spowodowane tym, że domyślnie każdy kto wejdzie pierwszy raz na serwer, będzie dostawać blokadę na 60 minut z powodem zapoznaj się z zasadami
      • Przez pierwsze trzy dni po aktualizacji blokada nie zostanie nadana
    • Dodatkowo został zmieniony system fajek, od teraz można będzie je otrzymywać nawet jak jest się rozłączonym z serwerem, dzięki czemu wszystkie prośby o fajki będą realizowane natychmiastowo
  • A teraz do konkretów..
    • Nowa komenda !licytacja - dostępna dla ostatniego terrorysty - chodzi o targowanie się, kto więcej da fajek za FreeDay'a. Osoba, która wpisała !licytacja otrzymuje fajki, a ta co wygrała licytację wygrywa FreeDay'a
    • Nowa komenda !fd - dostępna dla ostatniego terrorysty - chodzi o to, że w następnej rundzie otrzymuje się FreeDay'a
    • Od teraz osoba, która jest oznaczona beaconem zostanie zabita jeżeli ilość żyjących więźniów będzie równa 1 po usunięciu graczy z beaconem (domyślnie beacon jest dla FreeDay'a)
    • Nowa komenda !podziel i !polacz - dostępne dla wardena - chodzi o to, że warden dzieli więźniów na dwie drużyny - czerwoną i zieloną. Jeżeli wprowadzi !box to czerwoni czerwonym nie zadają obrażeń, lecz zielonym zadają normalnie - jest to tak zwana mini. wojna gangów
    • Nowa zabawa wojna - CT walczą przeciwko Więźniom i w zależności ile jest terrorystów to tyle razy więcej dostają HP strażnicy na początku.
    • Leczenie strażników co 5 sekund o wartość ((IlośćŻyjącychT + 10) / IlośćŻyjącychCT)
    • System eventów - wszystko automatyczne
      • Jeżeli weekend to przysługują nowe rzeczy tj. więcej fajek, mniej aktywny anty-flood
      • Jeżeli event to przysługują nowe rzeczy tj. więcej fajek, latarka, mniej aktywny anty-flood
      • A jeżeli święta to w sumie to same niespodzianki (polecam zobaczyć 24.12)
    • Nowe życzenie będzie dostępne po 15 sekundach od zginięcia ostatniej osoby z drużyny terrorystów
    • Nowe RESy na koniec rundy
    • Nowe wiadomości podpowiadające na koniec rundy
    • System anty-flood dla klawisza +use (dostępne raz na 5 sekund)
    • Nowe mapy
    • Naprawione bicie kosą podczas FreeDay'a, rozgrzewki oraz niewidzialności
    • Nowe rzeczy do sklepu - nanokombinezon, scout i parę rzeczy poprawionych..
    • W sklepie można kupić 3 lub 5 razy (5 razy mogą VIPy) na rundę
    • Niektóre LR poprawione
    • Brak radaru na chowanym
    • Komenda !losuj dla wardena
    • Inny system - lepszy dla administracji - talk podczas chowanego (juz nie będziemy korzystać ze zmiennej sv_deadtalk)

To raczej tyle.. Albo aż tyle, prawdopodobnie pominąłem sporo rzeczy, ale to sami się przekonacie.

Odnośnie jakichś testów to zapraszam od 18 stycznia na serwer testowy 80.72.34.122:27100 (hasło: pass).

 

A teraz może kiedy update? Zaplanowałem go w połowie stycznia, ale raczej się nie uda, będzie on prawdopodobnie pod koniec stycznia wykonany solidnie. Jest to ostatni update JailBreak wykonany w takim stopniu przeze mnie, kolejne update nie będą dosięgały 90 plików tylko kilku..

 

Jeżeli coś nie jasne w temacie to jedynie żalić się na moją szkołę, która w programie nauczania ma do nauczenia się 20 interface'ów gniazd/portów urządzeń + do tego informacje tj. szybkość/wielkość szyny itd..

 

Co o tym update sądzicie? Proszę o wypowiedzi :D

Pozdro,

SztangaBicepS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się nastepujące podpunkty:
Od teraz osoba, która jest oznaczona beaconem zostanie zabita jeżeli ilość żyjących więźniów będzie równa 1 po usunięciu graczy z beaconem (domyślnie beacon jest dla FreeDay'a)
Leczenie strażników co 5 sekund o wartość ((IlośćŻyjącychT + 10) / IlośćŻyjącychCT)

System anty-flood dla klawisza +use (dostępne raz na 5 sekund)
A tych nie rozumiem:
Komenda !losuj dla wardena

Nowe RESy na koniec rundy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wszystko podoba tylko:

-Jak jest licytacja to wszystkie fajki wędrują do więźnia który ją zarządził czy tylko osoby Która dała najwięcej?

-!losuj też nie rozumiem

-nowe resy to chyba piosenki

-Nanokombinezon na czym będzie polegał? Ile będzie trwał?

-Co jeśli fd się zbuntuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się nastepujące podpunkty:

Od teraz osoba, która jest oznaczona beaconem zostanie zabita jeżeli ilość żyjących więźniów będzie równa 1 po usunięciu graczy z beaconem (domyślnie beacon jest dla FreeDay'a)

Leczenie strażników co 5 sekund o wartość ((IlośćŻyjącychT + 10) / IlośćŻyjącychCT)

System anty-flood dla klawisza +use (dostępne raz na 5 sekund)

A tych nie rozumiem:

Komenda !losuj dla wardena

Nowe RESy na koniec rundy

- Osoba z beaconem zostaje automatycznie zabita, ponieważ to jest FreeDay, a FreeDay nie może mieć życzenia

- Leczenie mało daje, jest to lepsze niż udostępnienie medyka dla CT

- System anty-flood to jest to, że np. respisz te kulki na arizonie.. To jest m.in. przeciwko temu..

- Komenda !losuj losuje jednego zywego terroryste i podaje mu nick

- Nowe RESy - nowe piosenki na koniec rundy - round end sound (RES)

 

Gdyby na serwerze 90% nie grało dzieci nie byłoby tyle zmian...

 

Mi się wszystko podoba tylko:

-Jak jest licytacja to wszystkie fajki wędrują do więźnia który ją zarządził czy tylko osoby Która dała najwięcej?

-!losuj też nie rozumiem

-nowe resy to chyba piosenki

-Nanokombinezon na czym będzie polegał? Ile będzie trwał?

-Co jeśli fd się zbuntuje?

- Fajki wędrują do licytatora (czyli do osoby co wpisała !licytacja) a nagrodę dostaje osoba, która dała najwięcej - nagrodą jest FreeDay w następnej

- Losuj to wytłumaczyłem wyżej..

- Dokładnie, RES oznacza RoundEndSound

- 80% przezroczystości, będzie trwał całą rundę. Niedostępny dla kurczaka.

- To musi tak się zbuntować, żeby zdążyć przed ostatnim więźniem.. Tak jak wyżej napisałem FreeDay i tak nie ma życzenia więc nie ma sensu, żeby żył..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem świetny uptade

 

Minusy:

-brak

 

Pytania:

- Czy w menu !lr bedzie dostapna !licytacja i !FD? czy poprostu trzeba bedzie komendą to wpisać

- czy !podziel i !polacz bedzie dostapna w menu wardena?

- na jakiej zasadzie będą działały podpowiedzia na koniec rundy

- ile bedzie kosztowala kamizelka

 

Ogólnie wszystko na plus!

2015-Minions-Movie-Funny-Poster-Wallpape

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedną szybką propozycję :

Aby można dac zabawę do 14 bo jak wszyscy mieli wardena to nie będzie zabawy.

Zapomniałem o tym napisać xD

Jeżeli ilość zablokowanych CT jest równa ilości CT to każdy może wpisać wardena..

Tak więc, już nie będzie problemów, żeby zostać prowadzącym :)

 

Moim zdaniem świetny uptade

 

Minusy:

-brak

 

Pytania:

- Czy w menu !lr bedzie dostapna !licytacja i !FD? czy poprostu trzeba bedzie komendą to wpisać

- czy !podziel i !polacz bedzie dostapna w menu wardena?

- na jakiej zasadzie będą działały podpowiedzia na koniec rundy

- ile bedzie kosztowala kamizelka

 

Ogólnie wszystko na plus!

Dzięki :D

 

- W LR nie wiem, czy jest sens dodawać tego, jak uważasz?

- W menu wardena będą dodane komendy do kategorii komendy na więźniach

- Podpowiadanie na koniec rundy? Hmm? Nie rozumiem..

- Kamizelka będzie kosztowała ok. 3000 fajek (+/-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza chyba licytacja a - 0 :)

Edytowane przez Creyx

                  ,,A we mnie samym wilki dwa.

 

 

     Oblicze dobra, oblicze zła. Walczą

 

 

ze sobą nieustannie. Wygrywa ten którego

 

 

KARMIĘ!''

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki :D

 

- W LR nie wiem, czy jest sens dodawać tego, jak uważasz?

- W menu wardena będą dodane komendy do kategorii komendy na więźniach

- Podpowiadanie na koniec rundy? Hmm? Nie rozumiem..

- Kamizelka będzie kosztowała ok. 3000 fajek (+/-)

Wiadomości podpowiadające; o to chodzi.

A teraz do konkretów..

  • Nowa komenda !licytacja - dostępna dla ostatniego terrorysty - chodzi o targowanie się, kto więcej da fajek za FreeDay'a. Osoba, która wpisała !licytacja otrzymuje fajki, a ta co wygrała licytację wygrywa FreeDay'a
  • Nowa komenda !fd - dostępna dla ostatniego terrorysty - chodzi o to, że w następnej rundzie otrzymuje się FreeDay'a
  • Od teraz osoba, która jest oznaczona beaconem zostanie zabita jeżeli ilość żyjących więźniów będzie równa 1 po usunięciu graczy z beaconem (domyślnie beacon jest dla FreeDay'a)
  • Nowa komenda !podziel i !polacz - dostępne dla wardena - chodzi o to, że warden dzieli więźniów na dwie drużyny - czerwoną i zieloną. Jeżeli wprowadzi !box to czerwoni czerwonym nie zadają obrażeń, lecz zielonym zadają normalnie - jest to tak zwana mini. wojna gangów
  • Nowa zabawa wojna - CT walczą przeciwko Więźniom i w zależności ile jest terrorystów to tyle razy więcej dostają HP strażnicy na początku.
  • Leczenie strażników co 5 sekund o wartość ((IlośćŻyjącychT + 10) / IlośćŻyjącychCT)
  • System eventów - wszystko automatyczne
    • Jeżeli weekend to przysługują nowe rzeczy tj. więcej fajek, mniej aktywny anty-flood
    • Jeżeli event to przysługują nowe rzeczy tj. więcej fajek, latarka, mniej aktywny anty-flood
    • A jeżeli święta to w sumie to same niespodzianki (polecam zobaczyć 24.12)
  • Nowe życzenie będzie dostępne po 15 sekundach od zginięcia ostatniej osoby z drużyny terrorystów
  • Nowe RESy na koniec rundy
  • Nowe wiadomości podpowiadające na koniec rundy

 

Moim zdaniem komenda !licytacja i !FD powinny być dostepne w menu !lr. Będzie to o wiele łatwiejsze :)

2015-Minions-Movie-Funny-Poster-Wallpape

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości podpowiadające; o to chodzi.

A teraz do konkretów..

  • Nowa komenda !licytacja - dostępna dla ostatniego terrorysty - chodzi o targowanie się, kto więcej da fajek za FreeDay'a. Osoba, która wpisała !licytacja otrzymuje fajki, a ta co wygrała licytację wygrywa FreeDay'a
  • Nowa komenda !fd - dostępna dla ostatniego terrorysty - chodzi o to, że w następnej rundzie otrzymuje się FreeDay'a
  • Od teraz osoba, która jest oznaczona beaconem zostanie zabita jeżeli ilość żyjących więźniów będzie równa 1 po usunięciu graczy z beaconem (domyślnie beacon jest dla FreeDay'a)
  • Nowa komenda !podziel i !polacz - dostępne dla wardena - chodzi o to, że warden dzieli więźniów na dwie drużyny - czerwoną i zieloną. Jeżeli wprowadzi !box to czerwoni czerwonym nie zadają obrażeń, lecz zielonym zadają normalnie - jest to tak zwana mini. wojna gangów
  • Nowa zabawa wojna - CT walczą przeciwko Więźniom i w zależności ile jest terrorystów to tyle razy więcej dostają HP strażnicy na początku.
  • Leczenie strażników co 5 sekund o wartość ((IlośćŻyjącychT + 10) / IlośćŻyjącychCT)
  • System eventów - wszystko automatyczne
    • Jeżeli weekend to przysługują nowe rzeczy tj. więcej fajek, mniej aktywny anty-flood
    • Jeżeli event to przysługują nowe rzeczy tj. więcej fajek, latarka, mniej aktywny anty-flood
    • A jeżeli święta to w sumie to same niespodzianki (polecam zobaczyć 24.12)
  • Nowe życzenie będzie dostępne po 15 sekundach od zginięcia ostatniej osoby z drużyny terrorystów
  • Nowe RESy na koniec rundy
  • Nowe wiadomości podpowiadające na koniec rundy

 

Moim zdaniem komenda !licytacja i !FD powinny być dostepne w menu !lr. Będzie to o wiele łatwiejsze :)

 

- Wiadomości podpowiadające na koniec rundy.. Źle to sformułowałem :D Co x sekund (prawdopodobnie co 30 sek) na czacie pojawia się jakaś informacja automatyczna.. Chodziło o to, że te wiadomości, będą nowe, bardziej przydatne

- Okej dodam owe komendy w !LR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzisiaj prawdopodobnie zostanie ukazana wersja testowa v.6.0.0, która będzie dostępna na serwerze testowym.

Będzie ona posiadały cały zestaw zmian bez sklepu automatycznego (niespodzianka) i blokady komunikacji na czas (?).

Te 2 dodatki będą dodane na dniach.

 

IP serwera: 91.224.117.11

Port serwera: 27215

Hasło serwera: ukryte

 

Komenda: connect 91.224.117.11; password pass

 

Jeżeli serwer będzie dostępny hasło zostanie ujawnione.

Tymczasowo serwer nie posiada wszystkich plików i jest cały czas poprawiany.

 

Pozdrawiam,

SztangaBicepS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike Global OffensiveCSowicze | 5vs5 - 91.224.117.61:271805vs5 Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie