Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Podanie Makumba


Makumba

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Makumba
Wiek: 18
Doświadczenie (w byciu adminem): Sprawowałem już taką funkcję na wielu serwerach i nie tylko na dd2, przeważnie na różnych modach. Moje doświadczenia z serwerami cs 1.6 jak i zarówno z pilnowaniem ich są duże,ponieważ lubiłem i lubię do tej pory to robić.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/10
Staż w CS-sie: Mój staż w cs 1.6 wynosi około 6 lat ciężkiej pracy nad "skillem' oraz opiekom serwerów.
Steam / NonSteam: NonSteam do następnego tygodnia. ( czekam na pieniążki )
Dlaczego Ty: Ponieważ znam się na tym i jestem bardzo konsekwentną osobą, jeśli czegoś się podejmuję to zawsze staram się robić to jak najlepiej. Ogromnym plusem jest to, że mam w miarę dużo wolnego czasu, który mogę spokojnie poświęcić serwerowi oraz forum.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Teraz odkąd wróciłem do gry cs 1.6 poświęcam na nią  od 2 do 8 godzin w tygodniu, a w weekendy nawet całe dnie.
Kontakt: Steam,skype, ts3,forum
Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/makumba/80.72.33.61:27175/( godziny będą nadrobione w weekend, ponieważ gram od wczoraj na serwerze )
Składka 11,07zł sms [tak/nie]: Nie, powód? Nie jestem tutaj po to, aby mieć darmowego vip'a na serwerze, tylko żeby pilnować go i poświęcać na to swój wolny czas.

 

Dużo osób może kierować się tym, że jestem tutaj nowy, ale postaram się wszystko nadrobić na forum jak i w grze..

6291b940c013.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE

 

- steam (jest wymagany i dopóki go nie będzie nie składaj podania)

- staż na serwerze i na forum (godziny na serwerze są wymagane a poza tym gracz od wczoraj... skąd mamy mieć pewność że za dwa dni Ci się nie odechce i sobie nie pójdziesz?)

+/- doświadczenie (może jest a może go nie ma ;) dopóki nie pokażesz co potrafisz jest niepewne)

HxTrBmY.gif

906jim.gif

Nick pod jakim znajdziesz mnie w grze:

Wujek GoGi | pokaz to na LANie

Zapraszam na sewer Only DD2 KLASYK i życzę miłej gry!

 

Snap: siwety95tdw Insta: swiety95shayba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nie:

 

-GT

-steam najważniejszy

- mało czasu na serwerze, wszyscy jak przyjdą pograją 2 godz to już myślą że mogą składać podania, wez  posiedz na forum, daj się poznać, trochu pograj w cs a pózniej składaj podanie wtedy z miłą chęcią dam ci tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nie:

 

-GT

-steam najważniejszy

- mało czasu na serwerze, wszyscy jak przyjdą pograją 2 godz to już myślą że mogą składać podania, wez  posiedz na forum, daj się poznać, trochu pograj w cs a pózniej składaj podanie wtedy z miłą chęcią dam ci tak

wiem, że nie można pisać w swoim podaniu, ale podanie jest złożone z powodu małej obecności adminów na serwerze widziałem może kogoś dzisiaj przez 30min...  Dlatego chciałem pomóc. 

6291b940c013.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Zamykam ponieważ gracza ma aktywnego warna.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie