Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Żegnam


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety jestem zmuszony opuścić sieć z powodu takiego, że mam 2 zagrożenia i problemy z nauką, a to powoduję, że nie mam czasu przebywać na sieci

 

Na 99% wrócę, kiedy poukładam sobie sprawy w szkolę, a więc trzymajcie się wszyscy i cześć.

 

 

 

Ps. Pozdrowienia dla wszystkich Csowiczów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij wszystko i wracaj! a Tak wogóle wszystko idzie pogodzić kochany.

Nie, nie idzie, ponieważ jestem w 2 gimbazie (najgorsza klasa jeżeli chodzi od 1-3 gimnazujm)

 

Mam treningi parę razy w tygodniu oraz robię projekt bo muszę (chodzi o projekt do 2 gminazjum) wy tego nie mieliście więc nie wiecie jak to jest + temat projektu jest z biologi najgorszego mojego przedmiotu.

 

 

Ps. Mam tak ch***** skład do projekt, że muszę robić za 2 (bo mam 2 de*****)

 

 

Pewnie zapytacie no to dlaczego nie wybrałeś lepszego składu? Dlatego, że, kiedy było wybieranie ja byłem chory i zostały najgorsze osoby...... Próbowałem to połączyć, ale po prostu nie mam czasu i można to zauważyć po mojej aktywności na forum jak i w dziale Redaktorstwa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie idzie, ponieważ jestem w 2 gimbazie (najgorsza klasa jeżeli chodzi od 1-3 gimnazujm)

 

Mam treningi parę razy w tygodniu oraz robię projekt bo muszę (chodzi o projekt do 2 gminazjum) wy tego nie mieliście więc nie wiecie jak to jest + temat projektu jest z biologi najgorszego mojego przedmiotu.

 

 

Ps. Mam tak ch***** skład do projekt, że muszę robić za 2 (bo mam 2 de*****)

 

 

Pewnie zapytacie no to dlaczego nie wybrałeś lepszego składu? Dlatego, że, kiedy było wybieranie ja byłem chory i zostały najgorsze osoby...... Próbowałem to połączyć, ale po prostu nie mam czasu i można to zauważyć po mojej aktywności na forum jak i w dziale Redaktorstwa :)

Ja w gimnazjum ani razu w domu książki nie otworzyłem, tylko rano się pakowałem, a zdawałem na 3. 2 zagrożenia i to jeszcze na półrocze to 2 godz nauki i z głowy masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie