Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga FFA KLASYCZNY


JeSpErW

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:J$
Nick osoby na którą składasz skargę:BlantekPL

Forum lub który serwer:Server FFA KLASYCZNY

Powód skargi:Zbyt częste banowanie graczy 
Dowody:Ja sam jestem dowodem dostałem niedawno screany ale nie zdziwiło mnie to bo admin ma prawo dać mi screany więc je wrzuciłem następnie czekałem około 40 minut na unbana następnie wbijam na server i po jednej akcji dostaje bana za "aimbota" nwm czy Blantek wgl sprawdził że byłem przedchwilą odbanowywany czy nie patrzył i ma wgl wyjebane na graczy ale to 2 prawdopodobniej poprostu po jednej akcji 2 typa ustawiło sie w linji ja walnołem no zoom z awp jeden zginoł przeleciało przez niego i drugi jeszcze dostał heada rozumiem mogło sie to wydawać dziwnie ale na bana za "aimbota" odrazu mógł chociarz wejść na tego specta i popatrzeć mnie przez chwile tego mojego "aimbota" zwanego ręką xD on odrazu wlepił mi bana no dowodem jest moje zbanowane konto powód "aimbot" i screany które wrzuciłem no około 45 min przed banem za aimbota haha :D ogólnie to wiem że mógłbym teraz poprośić o unbana w prośba o ub brak screanów ale co mi to da jak widziałem ostatnio jakiś ziomek o nicku JW dostał 5 razy screany od adminów i odechciało mu sie poprostu grać na waszych wspaniałych serverach a gównie serverrze FFA KLASYCZNY może to tylko na tym serverze jest taka zła ekipa może na innych są lepsze nie wiem bo nie sprawdzałem.
http://csowicze.mybans.eu/ban_list.phptutaj macie ban liste nwm czy będzie aktualna ale ja mam tutaj napisane tak 8 banów z rzędu BlantekPL "cheater" "aimbot" bez żadnych screanow i ogólnie na żadnym serverze nie ma tylu banów ile na FFA KLASYCZNY i może nie chodzi tu o całą ekipę ale o tego najczęsciej banującego BlantekPL i później ludzia sie nie chce wbijać na te forum pisać te prośbe o ubana a ja już skończyłem z tym forum i tymi serverami bo tak jak już mówiłem więcej czekam aż ktoś z ub teamu mnie odbanuje niż gram przykład pół godziny grania 1 godzina czekania i jaki w tym sens bo ja nie widze żadnego dziękuje za przeczytanie tego tematu o ile ktoś to wgl zrobił serdecznie pozdrawiam cześć.  

Świadkowie:Myśle że napewno ktoś sie wypowie pod tym tematem odnośnie tych banów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 admin ma prawo dać Ci bana jeśli uważa że masz jakieś wspomagacze typu wallhack itp

2nie jest tak jak kolega olofm napisał że jak ktoś kogoś zgłosi to bez sprawdzania dostaje bana admini sprawdzają każde zgłoszenie od gracza,jeżeli się okaże że gracz coś ma to dostaje ssy lub bana bez ssow (to już gdy się jest całkowicie pewnym).

3 dostałeś bana to zgłaszasz skargę bo się chcesz odegrać na adminie czy co?? Po prostu dostałeś bana bo admin podejżewał że coś masz a nie dlatego że ma jakiś kaprys przemyśl to co napisałeś

4 na serwerze dużo cheatów biega i dlatego są tak częste bany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok rozumiem cie troche mnie poniosło sorry ale żeby po jedenj czaisz jednej akcji dostałem bana za "aimbota" po jednej akcji i tuż po unbanie ze screanami trochu tego nie czaje rozumiem jak by admin po tej akcji zobaczył jeszcze z 3 dziwne rozumiem rozumiem wszystko ale po jednej.... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olofm . To Zloz wniosek o brak screnow . A ta..pf . Bfk do tej sprawy

J$ . Blagam cie ..pff BlantekPl moze sie pomylil . Albo cos jezeli takie cos sie stalo

To raportuj to do Wlasciciela serwera czyli do @TwojaMarionetka

A.nie tutaj piszesz

                                                     whdvs0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Z takimi sprawami proszę pisać do właściciela serwera, zamykam.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumSkargi na ekipę"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie