Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Sam Sam


Cropek.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick w grze: gosciu nie kalesony
Czas zdarzenia: dzisiaj, z 5 min temu
Mapa: zm_fun_poland
Na kogo chcesz złożyć skargę: admin Sam Sam
Opis: nadużywa, nieogarnia
Dowody(Demko/SS'Y/wydruk z Konsoi):http://www75.zippyshare.com/v/Bolw7Sjq/file.html

Nowe screeny : http://www9.zippyshare.com/v/rmkdQNd2/file.html

 

Reklamuje a o ile mi wiadomo to : 3. Reklamowanie innych serwerów - ban tydzień, perm

 

Nie próbujcie go bronić, bo on i tak prędzej czy pózniej straci tą range, bo sie kompletnie nie nadaje 

 

 

@Edit : Słomka, słowa typu nieogar, nadużywa, to nie jest obraza tylko stwierdzenie prawdy. Pozatym nie nabjaj sobie postów poczekamy na wypowiedz Sebka bądz Kur@tora. A jeśli uważasz, że ja obrażam to przedstaw stosowne dowody

Edytowane przez gosciu kalesony

crp_2.jpg

Zapraszam na JailBreak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do materializacji musze powiedziec , ze sa nie sluszne :) , poniewaz SamSam byl na spectcie i po prostu wbijal do gry a ty mu ss'y robisz . Zdarzylo mu sie ze dal dwa nemki lub cos innego , ale pozniej naprawil blad i przeprosil..Co to za dowod (2 od gory) widac tam jak admin daje komus nemka i nie wiem co w tym ma byc zlego..Po za tym jezeli na servie jest np.5 osob(chodzi o mala liczbe graczy) i ktos nie robi celi ,dostanie bana na 5/15 min to po 1 nie dosc , ze jak wroci to znowu nie bd robil celi a po 2 nie bd zaludnienia. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz cos o reklamowaniu , a masz dowod? Chcialbym powiedziec jeszcze jedna rzecz , powinienem to zrobic w poprzedniej wypowiedzi , ale mniejsza o to. Grając na serwie dostrzegłem , że gościu obraża admina takimi grypsami typu ''nieogar'' jak dał nemezisa to od razu stwierdził , że nadużywa admina .. i też posypały sie mówiąc lekko niemiłe słowa.Także zdaje mi się że ma do Ciebie sporo cierpliwości.. Mówiąc krótko szukasz ''dziury w całym''.

Edytowane przez SLOMKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako administrator ogłaszam wszem i obec. Sebek, przypomnij nasza rozmowe na temat Adminowania na serwerze.. Zachowałem twoje rady i sie ich trzymam. Smieje sie i zartuje , Ale to co Kaleson odwala to przegiecie... Zdarza mi sie dac 2 nemki bo nie widze klawiatury ale szybko naprawiam blad co widac na scr. Nie zdaze wejsc na serwer i jestem obrazany z bata. Albo ten gracz ma 13 lat i jest bardzo mocno rozwydrzony , albo... trzeba nauczyc kultury do graczy, która bede utrzymywał. Non stop komentuje moje dzialania dotyczace gry :). dzsisiaj dostal bana za obraze słusznie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Upomnienie.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Właściciel serwera:

~~[Zombie Plague]~~

picture_8183.gif~~[JailBreak]~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie