Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Admini servera....


Wolfinio

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka chciałem sie spytać odnośnie servera FFA KLASYCZNY 1.6 dostałem 5 razy bana w ciągu 2 dni i dłużej czekam na ub niż gram co to wgl jest ??? dostałem 4 razy bana od 4 różnych adminów i naraz zjawił sie nowy jakiś admin i kurw jeb 5 ban w dodatku dostałem 3 screany zamiast 5 wgl co to ma być co ja będę dostawał po 5 banów na 2 dni no prosze ogarnijcie to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynajmy więc:

1. Zanim zaczniemy, najpierw przede wszystkim:

 

Przeszukaj DOKŁADNIE w swoim folderze z cs'em podfolder cstrike. (np.:C:/CounterStrike 1.6/ cstrike ). Szukaj screenów pod nazwą mapy, na której robiono Ci ss. Tak więc dla przykładu: Grałeś na mapie de_dust i admin zrobił Ci je, więc screeny powinny znajdować się tam pod nazwą kolejno:

 

de_dust0000.bmp

de_dust0001.bmp

de_dust0002.bmp

de_dust0003.bmp

de_dust0004.bmp

 

Liczba screenów może być inna, ale przeważnie robi się ich 5!

 

Uwaga! By dokładnie przeszukać komputer używamy opcji START --> Wyszukaj.

 

Każemy naszemu komputerowi szukać na calutkim komputerze pliku o nazwie, o której wspomniałem wcześniej, np.: de_dust0000.bmp

 

Dlaczego szukać wszędzie?

 

Otóż zdarzyła się pewna sytuacja mojemu znajomemu: miał zainstalowanego drugiego cs'a gdzieś na dysku ukryty pod stertą innych folderów, gier i programów, a skrót na pulpicie prowadził właśnie do niego.

Poza tym - przeszukać cały komputer na pewno nie zaszkodzi, a my będziemy mieli pewność.

 

2. Jeśli przeszedłeś do tego punktu, oznacza to, że nadal ich nie znalazłeś.

 

Tak więc jedną z przyczyn może być fakt, że zainstalowałeś cs'a na dysku C: w folderze/Program Files.

Windows'y mają to do siebie, że próbują nam pomóc gdy nie trzeba... otóż, na Windowsach Vista i Windows 7 (nie zawsze na xP) system jest tak "miły", że udostępnia folder Program Files tylko programowi "Install Shield Wizard", więc jeśli jakiś program próbuje coś zapisać (w naszym wypadku CS) windows na to nie pozwala i ss'ów nie ma!

Tak więc by to naprawić wystarczy zainstalować cs'a w innym miejscu, najlepiej na innym dysku, no ale jeśli nie mamy to ostatecznie może być dysk C, tylko inny folder niż Program Files, np C:/Gry/Counter Strike 1.6

 

3. Nadal nie pomaga? Spróbujmy czegoś innego:

 

Czytaj ten punkt jeśli masz Windows Vista, albo Windows 7.

 

- Naciśnij prawym przyciskiem na swój skrót od CS'a na pulpicie i wybierz właściwości.

- Przejdź do zakładki "Zgodność" i zaznacz "Uruchom w trybie zgodności Win xP", a także  "Uruchom ten program jako administrator".

- Kliknij "Zastosuj" i "Ok".

 

 

 

 

5. Jeśli dotrwałeś do tego punktu, to mam dla Ciebie smutną wiadomość. Nie wiem dlaczego nadal nie zapisują się u Ciebie ss LUB najzwyczajniej w świecie oszukujesz  (chociaż to jest mało prawdopodobne, skoro zadajesz sobie trud i czytasz ten temat).

 

To tyle, mam nadzieję, że to pomoże paru osobom

Edytowane przez Karlito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zaczynajmy więc:
1. Zanim zaczniemy, najpierw przede wszystkim:
 
Przeszukaj DOKŁADNIE w swoim folderze z cs'em podfolder cstrike. (np.:C:/CounterStrike 1.6/ cstrike ). Szukaj screenów pod nazwą mapy, na której robiono Ci ss. Tak więc dla przykładu: Grałeś na mapie de_dust i admin zrobił Ci je, więc screeny powinny znajdować się tam pod nazwą kolejno:
 
de_dust0000.bmp
de_dust0001.bmp
de_dust0002.bmp
de_dust0003.bmp
de_dust0004.bmp
 
Liczba screenów może być inna, ale przeważnie robi się ich 5!
 
Uwaga! By dokładnie przeszukać komputer używamy opcji START --> Wyszukaj.
 
Każemy naszemu komputerowi szukać na calutkim komputerze pliku o nazwie, o której wspomniałem wcześniej, np.: de_dust0000.bmp
 
Dlaczego szukać wszędzie?
 
Otóż zdarzyła się pewna sytuacja mojemu znajomemu: miał zainstalowanego drugiego cs'a gdzieś na dysku ukryty pod stertą innych folderów, gier i programów, a skrót na pulpicie prowadził właśnie do niego.
Poza tym - przeszukać cały komputer na pewno nie zaszkodzi, a my będziemy mieli pewność.
 
2. Jeśli przeszedłeś do tego punktu, oznacza to, że nadal ich nie znalazłeś.
 
Tak więc jedną z przyczyn może być fakt, że zainstalowałeś cs'a na dysku C: w folderze/Program Files.
Windows'y mają to do siebie, że próbują nam pomóc gdy nie trzeba... otóż, na Windowsach Vista i Windows 7 (nie zawsze na xP) system jest tak "miły", że udostępnia folder Program Files tylko programowi "Install Shield Wizard", więc jeśli jakiś program próbuje coś zapisać (w naszym wypadku CS) windows na to nie pozwala i ss'ów nie ma!
Tak więc by to naprawić wystarczy zainstalować cs'a w innym miejscu, najlepiej na innym dysku, no ale jeśli nie mamy to ostatecznie może być dysk C, tylko inny folder niż Program Files, np C:/Gry/Counter Strike 1.6
 
3. Nadal nie pomaga? Spróbujmy czegoś innego:
 
Czytaj ten punkt jeśli masz Windows Vista, albo Windows 7.
 
- Naciśnij prawym przyciskiem na swój skrót od CS'a na pulpicie i wybierz właściwości.
- Przejdź do zakładki "Zgodność" i zaznacz "Uruchom w trybie zgodności Win xP", a także  "Uruchom ten program jako administrator".
- Kliknij "Zastosuj" i "Ok".
 
 
 
 
5. Jeśli dotrwałeś do tego punktu, to mam dla Ciebie smutną wiadomość. Nie wiem dlaczego nadal nie zapisują się u Ciebie ss LUB najzwyczajniej w świecie oszukujesz  (chociaż to jest mało prawdopodobne, skoro zadajesz sobie trud i czytasz ten temat).
 
To tyle, mam nadzieję, że to pomoże paru osobom

 

Powiem ci że zrobiłem tak jak kazałeś wszystko i nic nie pomogło miałem tylko  3 screany 

de_dust20000.bmp

de_dust20001.bmp

de_dust20002.bmp

I tyle i odwołam sie do tego co napisałeś liszba screanów może być różna ale przeważnie to jest 5 i tym razem była to inna liczba zazwyczaj jak dostawałem screany po lewej stronie na dole pisał napis biały Orientuj sie :) lub coś w innym stylu ale w tym przypadku tak nie było nie pisało nić takiego było tylko napis screanshot de_dust200001.bmp de_dust0002.bmpde_dust0003.bmp i możecie mi wierzyć czy nie ale wisi mi już to forum i te servery bo brzez ułomność admina mam bana na serverze gdzie grałem 4 dni i zrobiłem 1300 fragów 4 w topce nawet tego samego dnia chciałem iśc kurw do sklepu i kupić vipa ale tak jak mówie administracji nie zależy na graczach mają poprostu wyjeb*ne i taka jest moja opinia nie każdy morze sie z nią zgadzać prosze o moderatora albo jakiegoś innego admina o zamknięcie tematu i pozdrawiam admina KrulMotyli z serveru FFA KLASYCZNY i dodam jeszcze ze jakoś 4 inni admini Blantek Shaw Mieszko i RIP Maniek umieli zrobić 5 screanów jak on nie umiał to niech sie nauczy na yt jakiś poradnik albo coś to wszystko dziękuję i pozdrawiam to forum naraze.Mam nadzieje że większość adminów serwerów to zobaczy i sie dowie jak robić 5 screanow więc dzięki za to że usiłowałeś mi pomóc ziomek ale tak jak muje nie wina komputera ani mojego cs poprostu odrazu odrazu przysięgam odrazu wchodze w counter strike 1.6 csstrike patrze 3 screany jak coś to ja Wolfinio czyli nic w cs 1.6 JW pisze z konta kuzyna bo nie jestm u siebie w domu na moim sprzęcie i to chyba tyle proszę o zakończenie tego tematu a w sumie zakończą to pewnie za tydzień bo komu by sie to czytać chciało Karlito pozdrawiam nara 

Edytowane przez olofm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie