Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Dowcipy And Kawały! :)


ZyGa

Rekomendowane odpowiedzi

To moje:

 

Idą przez las dwie blondynki i jedna z nich pyta:

- Widzisz ten las? 

Druga odpowiada:

- Nie, drzewa mi zasłaniają.

 

 

Jak się nazywa blondynka pomiędzy dwoma brunetkami?

- Przepaść intelektualna.

 

 

Czym się różni blondynka od papieru?

- Papier się rozwija ...

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondynki
 
Jak zająć blondynkę kartką papieru?
Napisać z dwóch stron "Ciąg dalszy na odwrocie"
 
Proszę umyć windę!!! - Mówi szef do swojej blond pracownicy
Na to blondynka odpowiada - Na każdym piętrze?
 
 
Polak Niemiec i Rusek
 
[P]-Polak
[N]-Niemiec
-Szatan
[R]-Rusek
 
 
Polak Niemiec i Rusek chcieli przejść przez granice. Gdy byli już koło granicy pojawił się szatan który powiedział - Ten który chce przekroczyć granice musi przynieść mi samochód. Każdy poszedł do swojego kraju po samochód, pierwszy był Niemiec przyjechał BMW wysiada zadowolony z samochodu i idzie do szatana a szatan na to - To teraz wsadź sobie go w dupe. Drugi był polak ale jak to polak wyczuł podstęp i przyszedł z resorakiem podchodzi do szatana a szatan do niego - Masz samochód? [P]Mam. To wsadź go sobie w dupe .Polak bez trudności wsadził go sobie w dupe i szatan pozwolił mu przejść przez granice, Polak idze dumnym krokiem i patrzy na Niemca jak płacze i się śmieje . [P]Czego płaczesz? [N]Bo nie mogę. [P]A czego się śmiejesz ? [N]Bo rusek czołgiem jedzie ...
 
 
Polak Niemiec i Rusek jadą pociągiem i zakładają się który lepiej kradnie. Pierwszy zaczyna Niemiec gaszą światło na 10 sek ... Zapalają światło, niby nic się nie zmieniło ale patrzą nie mają zegarków.Teraz rusek, gaszą światło na 10 sek ... Zapalają i niby nic się nie zmieniło ale Polak z Niemcem patrzą w spodnie i nie mają majtek. To teraz Polak, gaszą światło na 10 sek ... Zapalają i niby nic się nie zmieniło ale wchodzi konduktor i mówi dobra panowie wysiadka bo nam Lokomotywę zaje**li

Pomogłem ci ? Jesteś zadowolony z mojej wypowiedzi daj Lubię to mnie to motywuje a dla ciebie to tylko małe niewielkie kliknięcie :]

 

 

Gram na:

b_350_20_191919_191919_BCBCBC_191919.png

b_350_20_191919_191919_BCBCBC_191919.png

b_350_20_191919_191919_BCBCBC_191919.png

b_350_20_191919_191919_BCBCBC_191919.png

 

Kontakt:

GG: 51745371

Forum csowicze.pl

 

"Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja, nie ma reszty!"

Trzeci+Wymiar+3w.jpg

" Czasami chciałbyś skrawek nieba, ale się nie da, nie ten czas, nie ten człowiek, nie ta planeta. " 

 

 

b_560x95.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondynki

 

Jak zająć blondynkę kartką papieru?

Napisać z dwóch stron "Ciąg dalszy na odwrocie"

 

Proszę umyć windę!!! - Mówi szef do swojej blond pracownicy

Na to blondynka odpowiada - Na każdym piętrze?

 

 

Polak Niemiec i Rusek

 

[P]-Polak

[N]-Niemiec

-Szatan

[R]-Rusek

 

 

Polak Niemiec i Rusek chcieli przejść przez granice. Gdy byli już koło granicy pojawił się szatan który powiedział - Ten który chce przekroczyć granice musi przynieść mi samochód. Każdy poszedł do swojego kraju po samochód, pierwszy był Niemiec przyjechał BMW wysiada zadowolony z samochodu i idzie do szatana a szatan na to - To teraz wsadź sobie go w dupe. Drugi był polak ale jak to polak wyczuł podstęp i przyszedł z resorakiem podchodzi do szatana a szatan do niego - Masz samochód? [P]Mam. To wsadź go sobie w dupe .Polak bez trudności wsadził go sobie w dupe i szatan pozwolił mu przejść przez granice, Polak idze dumnym krokiem i patrzy na Niemca jak płacze i się śmieje . [P]Czego płaczesz? [N]Bo nie mogę. [P]A czego się śmiejesz ? [N]Bo rusek czołgiem jedzie ...

 

 

Polak Niemiec i Rusek jadą pociągiem i zakładają się który lepiej kradnie. Pierwszy zaczyna Niemiec gaszą światło na 10 sek ... Zapalają światło, niby nic się nie zmieniło ale patrzą nie mają zegarków.Teraz rusek, gaszą światło na 10 sek ... Zapalają i niby nic się nie zmieniło ale Polak z Niemcem patrzą w spodnie i nie mają majtek. To teraz Polak, gaszą światło na 10 sek ... Zapalają i niby nic się nie zmieniło ale wchodzi konduktor i mówi dobra panowie wysiadka bo nam Lokomotywę zaje**li

 

Stare te kawały, 1000x były puszczane :)

Śmierć Wrogom Ojczyzny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapcie suchara:

 

- Jestem lesbijką - mówi córka do ojca

- W porządku.

- Tato, ja też jestem lesbijką... - mówi druga córka

- k!%@a, czy w tej rodzinie naprawdę nikt nie lubi ku!@$ów?! - pyta ojciec  

 

Cisza.

 

- Ja lubię... - wtrąca się syn 

HxTrBmY.gif

906jim.gif

Nick pod jakim znajdziesz mnie w grze:

Wujek GoGi | pokaz to na LANie

Zapraszam na sewer Only DD2 KLASYK i życzę miłej gry!

 

Snap: siwety95tdw Insta: swiety95shayba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chłopak odprowadza dziewczynę z klubu do domu. Opiera się ręką o ścianę na klatce schodowej i zagaduje:
- Ania.. to może tak na pożegnanie zrobisz na szybko lodzika co?
- Powaliło cie? Tutaj? Jeszcze ktoś zobaczy.
- Ojeee jest późno nikt nie zauważy.
- Przecież nie mogę tak tutaj, będzie przypał.
- Rany jaka ty marudna jesteś, zero spontanu. No weź że pociągnij troszkę.
- No sama nie wiem... a jak ktoś wyjdzie?
W tym momencie otwierają się drzwi na parterze, wychodzi zaspana, rozczochrana siostra dziewczyny:
- Tata powiedział, że masz mu zrobić tego loda, bo jak nie, to ja mu zrobie, a jak nie ja, to on mu zrobi, ale niech on k!%@a zdejmie tę rękę z tego domofonu, bo jest trzecia w nocy
!

HxTrBmY.gif

906jim.gif

Nick pod jakim znajdziesz mnie w grze:

Wujek GoGi | pokaz to na LANie

Zapraszam na sewer Only DD2 KLASYK i życzę miłej gry!

 

Snap: siwety95tdw Insta: swiety95shayba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Brak zainteresowania tematem.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie