Skocz do zawartości

Zablokowane Prośba o ub


Wolfinio

Rekomendowane odpowiedzi

Mój Nick:Jw

Server: FFA KLASYCZNY cs1.6

Nick Admina: BlantekPL

Data i godzina:30.12.2015 20:25 

Opis Sytuacji: Gram sobie i ban xd  pernamentny  i to by było na tyle a jeśli chodzi o dodatkowe informacje już 2 inni admini tego servera mnie banowali ale miałem wstawić screany wstawiałem 2 razy i dostałem ub ale teraz nie dostałem screanow tylko bezpośrednio bana i to by było na tyle dodam ze wczoraj miałem iść po karte do fona i vipka kupować ale widze ze jak na 3  adminów 3 bany poszły to lepiej nowych nie dawajcie bo jeszcze pójdą na mnie xd to tyle tak więc  dziękuję i pozdrawiam :D

Edytowane przez Wolfinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlantekPL to nie dla ciebie mial byc ban przez przypadek kliknalem na ciebie prosze o odbanowanie Jw. I jak bym nie mial pewnosci to dalbym ss ale u innego goscia bylo widac ze ma perfidnego aima a ty byles nad nim i przez przypadek prosze o odbanowanie Jw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlantekPL to nie dla ciebie mial byc ban przez przypadek kliknalem na ciebie prosze o odbanowanie Jw. I jak bym nie mial pewnosci to dalbym ss ale u innego goscia bylo widac ze ma perfidnego aima a ty byles nad nim i przez przypadek prosze o odbanowanie Jw

No spk rozumiem każdemu zdarza sie pomylić :D rozumiem i dzięki za odpowiedź ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie