Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [skarga] shady


Creyx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: creyx

Nick oskarżonego:shady 

SteamID oskarżonego: 0:0:61681596

Data i godzina zdarzenia: 2015-12-30 ok.20:00

Runda i czas mapy: 3 runda ok. 13:00

Mapa: jb_last_encounter_csgo

Opis sytuacji: Koleś mnie fk po czym domagałem się zrespienia a SHADY dał mi mute i zignorował to po czym od nowa wszedłem na serwer i nie miałem już mute i shady dał mi bana na 60min...

Dowód: http://91.224.117.195/srv29556/auto-20151230-1952-jb_last_encounter_csgo.dem.zip

Edytowane przez Creyx

                  ,,A we mnie samym wilki dwa.

 

 

     Oblicze dobra, oblicze zła. Walczą

 

 

ze sobą nieustannie. Wygrywa ten którego

 

 

KARMIĘ!''

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było FK, nie wykonywales poleceń tylko biegłęś w strone CT, a według regulaminu możesz zostać ukarany po pierwsze za niewykonywanie poleceń, po drugie za próbę buntu i po trzecie za zbyt bliskie podejście do strażnika. Co do bana, dostałeś gaga za spam, wyszedłeś z serwera omijając gaga i znowu wszedłeś, dostałes kicka za to, po wejściu znowu gaga i znów zrobiłeś to samo. Stąd też ban, RED EYE ostatnio nadał jednemu graczowi za to bana na 5 dni około, więc powinieneś się cieszyć. :)

9LuzZKL.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie uciekłeś od kary(relog na serwer) ale nie powinien ignorować "fk" chyba, że to wyglądało tak:

 

 

 

CreyX: FK FKFKFKFKFKFKFK! KURWA SZEJDI FKFKFKFKFKFKFKFKFK SZEJDI RATUJ NO JEBANY LENIU FKFKFKFKFKFK.  to wtedy mute sluszny.

POST NIE MIAŁ NA CELU OBRAŻENIA NIKOGO!

Squid-Girl-animated-gif-%E4%BE%B5%E7%95%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było FK, nie wykonywales poleceń tylko biegłęś w strone CT, a według regulaminu możesz zostać ukarany po pierwsze za niewykonywanie poleceń, po drugie za próbę buntu i po trzecie za zbyt bliskie podejście do strażnika. Co do bana, dostałeś gaga za spam, wyszedłeś z serwera omijając gaga i znowu wszedłeś, dostałes kicka za to, po wejściu znowu gaga i znów zrobiłeś to samo. Stąd też ban, RED EYE ostatnio nadał jednemu graczowi za to bana na 5 dni około, więc powinieneś się cieszyć. :)

Po 1. nie odliczył do końca po 2. gdzie to masz w regulaminie? 3. nie podbiegłem blisko do ct.. po 4. ty nie jesteś RED po 5. to nie była próba buntu  po 6. to był FK i domagałem się respa i mi dałeś gaga

 

spokojnie na serwie nawet zagrać nie można

Edytowane przez Creyx

                  ,,A we mnie samym wilki dwa.

 

 

     Oblicze dobra, oblicze zła. Walczą

 

 

ze sobą nieustannie. Wygrywa ten którego

 

 

KARMIĘ!''

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy Ty jesteś na serwer to wprowadzasz całkowity chaos, w ciągu 10 sekund napisałeś 5(?) wiadomości? Z tego 2 bodajże wyglądały tak "KURWA FK" "FK", a trzecia "FKFKFKFKFKFKKF"

Takie coś nie będzie tolerowane, tym bardziej w Twoim przypadku.

9LuzZKL.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy Ty jesteś na serwer to wprowadzasz całkowity chaos, w ciągu 10 sekund napisałeś 5(?) wiadomości? Z tego 2 bodajże wyglądały tak "KURWA FK" "FK", a trzecia "FKFKFKFKFKFKKF"

Takie coś nie będzie tolerowane, tym bardziej w Twoim przypadku.

Nie pisałem ,,kur*a''... tylko fkfkfkfkkf a jak już to przez ciebie bo nie reagowałeś i chciałem być zrespiony..

 

 

a po 2. sam mnie wyzywasz na pw

Edytowane przez Creyx

                  ,,A we mnie samym wilki dwa.

 

 

     Oblicze dobra, oblicze zła. Walczą

 

 

ze sobą nieustannie. Wygrywa ten którego

 

 

KARMIĘ!''

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Skarga odrzucona.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Skarga odrzucona.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie