Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Klany i Clanwarsy :)


Mieszek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! :) przyszedł mi dziś do głowy pomysł, dawno dawno temu kiedy to stawiałem pierwsze kroki w cs 1.6 grałem na sieci, na której funkcjonowały klany, aktualnie nic takiego nigdzie nie ma, a mixy w cs 1.6 raczej upadły więc myśle, że było by to coś, co mogłoby przyciągnąć do nas więcej ludzi. Więc teraz opisze jak miałoby to wyglądać. 
Na początek należałoby zakupić serwer do "ClanWarsów" 10 slotów prywatny. Potem dział na forum, gdzie każdy kto przykładowo miałby przynajmniej 30 postów na forum mógłby otworzyć swoją strone klanową, gdzie prowadziłby rekrutacje itd. Kiedy już by były jakieś klany to wiadomo umawiałyby się między sobą na mecze najlepiej też w jakimś wątku na forum, gdzie np. datę i godzine meczu zaakceptować musiałby ktoś z administracji (chodzi o to żeby się nawzajem nie wystawiać i żeby ktoś miał nad tym jakąś kontrole). Wiadomo mój plan nie jest idealny ale myśle, że wszyscy możemy wspólnie stworzyć fajny system "clanwarsów" i może być ciekawie :). Pozdrawiam. :)

5760fcc8205130c5d08bc3518dbbdd0c.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za ;) To prawda jest wesoło wgrać parę podstawowych mapek, dodać potem rangę klanowicz, nie wiem czy chcesz to zrobić w takiej formie, aby ludzie pisali podania i jeśli spełniają dane wymagania to dostają rangę. Tylko jeśli propozycja będzie pasować to trzeba napisać wymagania. Zrobić na ts kanał, może to być nawet na moich 2 podkanałach ;) Chyba, że osobny. I najlepiej żeby były to osoby po mutacji! Jestem chętna do pomocy ;)

Edytowane przez OlCia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto by się tym wszystkim zajmował? Kupić serwer prywatny to nie problem ale z organizacją troszkę gorzej. Sami wiecie że np ja mam dużo na głowie i nie miałbym czasu się tym zajmować.

 

Najpierw trzeba zrobić rozpiskę tego wszystkiego jakby to wyglądało i znalezienie osoby która by tym wszystkim się zajmowała.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumcajs właśnie o to chodzi :) pamiętam, że wlasnie na tamtym serwerze było to zorganizowane w ten sposób, że np. dana drużyna zapraszała drugą na pojedynek,  druga załóżmy akceptowała, zajmowali wolny termin i godzine u administracji i administracja na dany czas udostępniała im serwer :) w sumie nie wiem czy jeszcze jakiś większy nadzór do tego jest potrzebny. Może ktoś jest chętny do nadzorowania tego wszystkiego? Może zrobić do tego jakąś ekipe?

5760fcc8205130c5d08bc3518dbbdd0c.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym wszystkim.

 

A w to mogę się zaangażować i na to czas wolny znaleźć. Może OlCie bym namówił to by mi pomogła w tym. Nie ma co Cię Rumcek obciążać nowymi zadaniami jeżeli możesz na lliczyć :)

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o mixy ? Jeżeli tak to mogę organizować to osobiście :)

To nie jest problem. Zbieramy ekipę treningi i mecze międzysieciowe :)

Także jeżeli o 1,6 to nie problem dla mnie ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja zaakceptowana.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie