Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na Zaufanego Lotholt


swiatecznyanal

Rekomendowane odpowiedzi

[LIST=1]
[*][color=#ff8000][b]Nick:.::LbT::.Swiateczny anal
[*]Nick oskarżonego: Lotholt [*]SteamID oskarżonego: STEAM_1:0:12069097 [*]Data i godzina zdarzenia: 28.12.2015 okoøo 22:30 [*]Runda i czas mapy: runda 1  [*]Mapa: ba_jail_midi_gregor_v7 [*]Opis sytuacji: To jest jedna z sytuacji w ktorej Lotholt ma w dupie wszystkich graczy i interesuje sie jedynie soba.Byl na mnie fk mimo moich prosb o reakcje on nie odpisywal, po czym wlepil mi mute i dalej nic z tym nie zrobil. Inne sytuacje rowniez byly podobne w ktorych byly freekille i Lotholt reagowal dopiero wtedy gdy ginal. Po co na serwerze taki zaufany, lepiej wziac kogos kto bedzie ogarnial.

[*]Dowód: wystarcza swiadkowie.

Edytowane przez swiatecznyanal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za oskarżeniem gracza Lotholt 

                  ,,A we mnie samym wilki dwa.

 

 

     Oblicze dobra, oblicze zła. Walczą

 

 

ze sobą nieustannie. Wygrywa ten którego

 

 

KARMIĘ!''

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro za wzór

 

Dalem ci gaga bo zaczales przeklinac i spamic na czacie wiec zeby cie ogarnac dalem ci gag'a. Wtedy bylem na serwie i pisalem na fb wiec nie skupialem sie na grze. Jak to napisales to jest jedna z sytuacji gdy mam wszystko w dupie. Gdybym mial wszystko w dupie bys nie dostal gag'a tak btw. Gdybym mial wszystko w dupie nie ubiegalbym sie o zaufanego i nie siedzial do 7 na serwie banujac trolli. Gdybym mial wszystko w dupie nie wchodzilbym sprawdzac ct na kazde pw od graczy co robie. A to ze zrobil na tobie fk to moja wina? Skoro tego nie widzialem nie moglem mu nic zrobic na twoje zyczenie. Jak pisalem wyzej nie skupialem sie w tym momencie na grze bo pisalem na fb i w takiej sytuacji masz dzial skargi na admina/gracza i tam piszesz skarge na osobe ktora robi fk a nie na zaufanego ktory w polowie byl na afku a w polowie gral. Caly czas jak gram na serwie staje w obronie graczy i staram sie doprowadzic do konsensusu. Zaufany nie jest robotem ktory widzi wszystko i wszystko wie bez info tylko jest czlowiekiem... Gdybys napisal na spokojnie to po zgodzie ct bym cie zrespil albo mialbys fd w next wiec nie wiem gdzie jest problem. Wystarczylo napisac spokojnie. 

Sory za brak polskich znakow. Pisze to na szybko bo jestem wkurzony.

Mam nadzieje ze wszystko klarownie opisalem. 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieszny jestes. Nigdy nie reagujesz masz w dupie wszystkich dopóki cos Ci sie nie stanie. Elo

NIGDY NIE REAGUJE? Wez sie koles nie osmieszaj. Za kazdym razem gdy ktos mi pisze na pw lotholt wbij bo cos na serwie nie tak bo to ct nie ogarnia albo ktos wyzywa to jak najszybciej wchodze ogarniam sprawe i ide dalej robic swoje rzeczy... Nie ponizaj sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, Lotholt bardzo daje po sobie poznać, że jest lepszy od innych gracz. Nadużywa komend itp.

Podaj mi sytuacje, w ktorych naduzywam komend. Dostales ctbana czy cos i sie spinasz bo nie znasz regulaminu bądź też nie umiesz go przestrzegac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podać ci sytuacje mówisz, dobrze

Dzisiaj zawbawa w snajper'a zostałem tylko ja i ty. Oczywiscie odrazu przez komende killa mnie, poniewaz jego zdaniem skacze i jestem niewidoczny dla CT ja skakałem cały czas dlatego zakupiłem BH widziałem snajperów co 2-3s max. Coś jeszcze ? Aha i odrodził mnie admin chyba sztanga albo SHEDY ty coś powiedziałeś i zabiłeś CT.

POZDRO

Edytowane przez Szutekkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek zamiescilem post, zedytowalem tamten. PS.Pisze na telefonie

 

Aha mam ss'y na Steam jak jeszcze coś mi odpyskowałeś... Niestety nie mogę ich teraz pokazać bo jestem na telefonie. Zamieszcze je jutro.

Edytowane przez Szutekkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze : ochłońcie

Po drugie : zgadzam się z tym że jeśli nie widział to nie musi respić bo ty jesteś tego pewny ze był fk.

Po trzecie: Lotholt jak robisz coś innego niż granie na serwie i przeszkadza ci to to lepiej wyjdź z serwa.

Po czwarte i ostatnie: Jeśli ktoś z administracji jest afk to nie przeklinajcie itp. NA TYM SERWERZE GRAJA DZIECI piszcie do administracji spokojnie nawet spamcie może zobaczą lub dogadajcie się z ct.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek zamiescilem post, zedytowalem tamten. PS.Pisze na telefonie

 

Aha mam ss'y na Steam jak jeszcze coś mi odpyskowałeś... Niestety nie mogę ich teraz pokazać bo jestem na telefonie. Zamieszcze je jutro.

Odpyskowaleś hmm ciekawe. 

 

 

500 fajek spowrotem za BH w sklepie a ty mnie zabiłeś :*
Lotholt: pff
Lotholt: campiles
★Szutekkk★: nie
Lotholt: tak
★Szutekkk★: skakałem cały czas widziałem terro
★Szutekkk★: Naduzywanie
Lotholt: ff
Lotholt: pfffff
 
 
 
Nasza rozmowa po zajsciu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze : ochłońcie

Po drugie : zgadzam się z tym że jeśli nie widział to nie musi respić bo ty jesteś tego pewny ze był fk.

Po trzecie: Lotholt jak robisz coś innego niż granie na serwie i przeszkadza ci to to lepiej wyjdź z serwa.

Po czwarte i ostatnie: Jeśli ktoś z administracji jest afk to nie przeklinajcie itp. NA TYM SERWERZE GRAJA DZIECI piszcie do administracji spokojnie nawet spamcie może zobaczą lub dogadajcie się z ct.

W koncu ktos normalny. A nie wychodze z serwa bo po co na 2 minuty wole poczekac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie