Skocz do zawartości

Zablokowane Wywiad Evix.


~sNtr ;xx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałbym przedstawić wam wywiad z Panem @Evix który jest członkiem UBTeam na naszej sieci od dłuższego czasu. Zapraszam do czytania.

 

 

Fis Hu ~: Witam @Evix. Miałbyś chwilę na udzielenie wywiadu?

 

Evix: Jasne.

 

Fis Hu ~: Na początek to przedstaw się. Powiedz jak masz na imię, ile masz lat i gdzie mieszkasz.

 

Evix: Nazywam się Marek, mam aktualnie 15 lat i pochodzę z Wodzisławia Ślaskiego.

 

Fis Hu ~: Dzisiejszy wywiad zacznę tym razem od pytań odnośnie forum i Cs.

Evix: Zaczynaj.

 

Fis Hu ~: Jak trafiłeś na naszą sieć CSowicze.pl?

 

Evix: Ogólnie półtora roku temu zostałem zbanowany na jailbreak'u za niby "wh" i gdy założyłem konto na csowiczach to jakoś się to samo potoczyło dalej.

 

Fis Hu ~: Grasz razem ze znajomymi czy tak sam z siebie zacząłeś grać w tą grę?

 

Evix: Ogólnie brat mnie zaprowadził do kafejki internetowej i tam był właśnie cs 1.6 (jakieś 7 lat temu) a że wszyscy grali w cs 1.6 to ja też zacząłem.

 

Fis Hu ~: Jaki masz już staż w tą grę?

 

Evix: Tak jak mówiłem, od kiedy brat mnie zaprowadził do kafejki tak do teraz gram w cs 1.6. Czyli już całe 7 lat.

 

Fis Hu ~: A na temat naszej  administracji na forum co sądzisz?

 

Evix: Wszyscy dobrze się spisują oprócz jakiegoś tam gracza na forum . Rozpoczyna burze na shoutbox'ie. Nie no żartuje Wszyscy się bardzo ładnie sprawują. Jak ktoś czegoś nie wie to zawsze jest druga osoba do pomocy.

 

Fis Hu ~: Z forum jesteś znany jako Evix, skąd pomysł na taki nick?

 

Evix: Już nie będę tego rozwijał jak dokładnie się wziął ale powiem, że po prostu zmodyfikowałem lekko nazwę sklepu i tak się wziął mój nick. Ten nick już jest ze mną całe 5,5 roku.

 

Fis Hu ~: Uważasz, że nasza sieć jest idealna czy trzeba coś w niej zmienić?

 

Evix: dużo czasu poświęca forum i można szczerze powiedzieć że forum jest jak dla mnie bardzo dobre. Myślę że nie tylko ja tak sądzę.

 

Fis Hu ~: Jesteś u nas na sieci członkiem UBTeam, powiedz nam jak sobie radzisz na tej posadzie?

 

Evix: Myślę że dobrze się sprawuję lecz z tym pytaniem to raczej trzeba iść do graczy bo oni dobrze wiedzą kto dobrze się spisuję a kto źle.

 

Fis Hu ~: Przejdźmy teraz do pytań o Twoim życiu prywatnym.

 

Evix: Dobrze. Zaczynaj więc.

 

Fis Hu ~: Jak każdy 15-tek chodzisz do szkoły, powiedz nam coś o swojej szkole, jak się uczysz?

 

Evix: Szkoła jak szkoła, jest taka sama jak wszystkie inne. Oceny to mniej więcej 2,3. Byleby była ta dwójka.

 

Fis Hu ~: Czyli prawdę mówiąc.. Nie jesteś zbytnio nastawiony by być wzorowym uczniem? 

 

Evix: Ogólnie nie lubię się uczyć a że nie lubię się uczyć to są same 2. Więc wystarczy mi że jestem po prostu grzeczny i nic nie rozrabiam.

 

Fis Hu ~: Masz jakieś plany na obecne święta? Planujesz je spędzić z rodziną, kumplami, a może dziewczyną?

 

Evix: Planuję święta spędzić jak co roku z rodziną. Dziewczyny nie mam i na razie pragnę być wolnym człowiekiem jeszcze przez jakiś czas.

 

Fis Hu ~: Jak wspominasz swoje zeszło roczne święta?

 

Evix: Ogólnie to źle. Leżałem w łóżku 5 dni bez wstawania bo ledwo co chodzić umiałem (chyba że do wc). Miałem problemy z kamieniem w nerkach i była lipa. Teraz tego kamienia nie mam więc święta się szykują bardzo dobre.

 

Fis Hu ~: Dobrze że wszystko wróciło już do normy, a to co było już nie wróci.

 

Evix: Miejmy nadzieję.

 

Fis Hu ~: Czy zrobiłeś coś w życiu szalonego?

 

Evix: Owszem. Grałem dawno temu z kuzynką w jakieś koniki Ponny na komputerze i ogólnie grałem w to przez jakieś 4 godziny.

 

Fis Hu ~: Zadam Ci jeszcze pytanie takie na myślenie. Po co żyjesz?

 

Evix: Żeby wbić globala w Counter-Strike Global Offensive. Mówiąc serio, po to aby iść do góry a także stawać się lepszym.

 

Fis Hu ~: Wywiad niestety dobiega końca. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

 

Evix: Chciałbym pozdrowić boostowanego @Bravo., takiego jednego , @KiKerr, @Sysia ;*  , @RumcajsJumper, dobrego z wf'u , cały UBTeam i resztę CSowiczów.

 

Fis Hu ~: Dziękuję za pozdrowienia i za wywiad, oczywiście również do pozdrowień się dołączam. Miłego dnia. Pa pa :*.

 

Evix: Bye bye.

 

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nawet tylko krótki wywiad  leci + :)

Edytowane przez Creyx

                  ,,A we mnie samym wilki dwa.

 

 

     Oblicze dobra, oblicze zła. Walczą

 

 

ze sobą nieustannie. Wygrywa ten którego

 

 

KARMIĘ!''

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad nawet nawet, choc wydaje mi sie ze stac Cie na lepszy. Dowiedzialam sie o Evixie co nieco, lecz moja ciekawosc nie zostala w pelni zaspokojona :p

 

W nastepnym wywiadzie postaraj sie bardziej o jego estetyke oraz pisownie :)

 

Leci plusik i mam nadzieje ze ta drobna krytyke potraktujesz jako motywacje :)

 

Pozdrawiam

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robiliśmy wywiad to wyglądało to na dużo więcej zdań ale dobra:D Songo ja już sam zapominam. Można znaleźć na internecie ten sklep bo kiedyś szybko znalazłem(z rok temu) :D Na 100% jest w Krakowie więc możliwe że się nazywał Evimex ale nie dam ręki uciąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Dziękujemy za wywiad

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Forum główneRedakcja CSowiczeWywiady"

do

"Forum główneRedakcja CSowiczeArchiwum".

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie