Skocz do zawartości

Zablokowane [PROMOTOR] Songo.


SONGUŚ

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:
- Min. 15 lat. - Wymaganie spełnione.
- Min. 20 sensownych postów na forum. - Wymaganie spełnione
- Min. 12 godzin spędzony na forum. - Wymaganie spełnione
- Kultura osobista - Wymaganie spełnione.

- Nazwa tematu [Promotor] NICK - Jak widać - spełnione.

Wzór:

Imię: Jakub.
Data urodzenia: 5.05.2000r.
Czas spędzony na forum ?: Powyżej 24h.
Dlaczego Ty powinieneś zostać Promotorem(mile widziane dłuższa wypowiedź)?: Chciałbym pomóc sieci, a nie wiem w jaki sposób mógłbym. Myślę, że nadam się na promotora, gdyż mam wiele w dniu wolnych chwil, w których nie mam co robić - w ten właśnie czas reklamowałbym waszą sieć. Nie patrząc na to, co mogę zrobić - spójrzmy też na to, że jest drobne zapotrzebowanie na Promotora, dlatego chciałbym pomóc na owym stanowisku.
Opowiedz nam coś o sobie: Mam na imię Jakub, lat 15. Chodzę do III gimnazjum. Szczerze mówiąc to lubię grać w piłkę ręczną, jednakże nic przeciw nożnej nie mam, także lubię. Lubię zadawać pytania, chciałbym być w przyszłości redaktorem, przeprowadzać wywiady, pisać artykuły, mam do tego wenę. Jestem nadzwyczajnym człowiekiem, który się niczym nie wyróżnia. Po prostu jestem miły, pomocny, zawsze otwarty na porozmawianie z CSowiczami.
Znasz i akceptujesz zasady grupy Promotor?: Pewnie. :D

 

Warny odrobię najprawdopodobniej jutro, ponieważ jutro jest wigilia, także znajdę sporo czasu. SMS lub Reklamy.

Edytowane przez Songo.

krol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie