Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Recenzja] Far cry 4


Shadowek

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, dzisiaj wam pokażę recenzję gry: "Far cry 4". Miłego czytania

 

 

            far-cry-4-logo.jpg

 

Far cry 4 jest to gra stworzona przez studio Ubisoft. Gra została wypuszczona w roku 2014 na konsole: Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360, Xbox one oraz Pc.

Gra opowiada o chłopaku, który się zwie: Ajay Ghale. Ajay chcąc wypełnić ostatnią wolę matki przyjechał na wyspę Kyrat.

Jednak podczas swojej podróży autobus, którym porusza się nasz główny bohater zostaje zaatakowany. Po ataku do naszego bohatera podchodzi Pagan Min król oraz dowódca armii królewskiej. Pagan min podaje się za kochanka naszej matki i porywa nas do swojego zamku, a razem z nami 1 członka złotego szlaku. Złoty szlak przybywa do zamku by nas ocalić ich przywódca powiedział, że założycielem złotego szlaku jest ojciec Ajay'a. 

 

Chcesz wiedzieć co stało się dalej? Na co czekasz zakup grę i graj!.

 

 

Ocena gry: 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Far cry 4 jest to gra stworzona przez studio Ubisoft. Gra została wypuszczona w roku 2014 na konsole: Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360, Xbox one oraz Pc.

Gra opowiada o chłopaku, który się zwie: Ajay Ghale. Ajay chcąc wypełnić ostatnią wolę matki przyjechał na wyspę Kyrat.

Wyróżniłam Ci powtórzenia. // Postaw przecinek przed chcąc oraz po matki (także wyróżniłam Ci te wyrazy).

 

 

Jednak podczas swojej podróży autobus, którym porusza się nasz główny bohater zostaje zaatakowany.

Przecinek po bohater.

 

Po ataku do naszego bohatera podchodzi Pagan Min król oraz dowódca armii królewskiej.

Pogrubione kolejne powtórzenie. // Podkreślenie to trzy osoby, czy dwie? A może to wszystko to jedna postać? Chodzi mi o to, że zgubiłeś gdzieś podmiot.

 

Pagan min podaje się za kochanka naszej matki i porywa nas do swojego zamku, a razem z nami 1 członka złotego szlaku.

Wcześniej pisałeś, że do bohatera, teraz, że do nas. Zdecyduj się. // To nie matematyka, piszemy słownie, a nie za pomocą cyferek. 

 

Złoty szlak przybywa do zamku by nas ocalić ich przywódca powiedział, że założycielem złotego szlaku jest ojciec Ajay'a. 

Przecinek po by. // Kropka po ocalić. // Podkreślenie zrób, jako nowe zdanie.

 

Chcesz wiedzieć co stało się dalej? Na co czekasz zakup grę i graj!.

Przecinek przed co. // usuń kropkę, która stoi po wykrzykniku.

 

 

 

Ummm, tego nie można nazwać recenzją, bo nie widzę tutaj opisów tego, co czułeś, jak w to grałeś, czy gra wciągała i tak dalej. Ale za to przeczytałam streszczenie fabuły gry, yey! Wiem, jestem czepialska, ale tak już mają wredne blogerki. Mam nadzieję, że kolejna recenzja, nią będzie, bo na razie to nie są recenzje. Jednak łap plusika.

Pozdrawiam,

Joanna Eris. 

Edytowane przez Rosie.

"Życie jest do kitu. A poza tym zimno mi w stopy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nwm czego się czepiacie

 

Poprawności, której tutaj brakuje?

 

Plus, co to jest recenzja:

 

analiza i ocena dzieła artystycznego, publikacji naukowej, projektu, przewodnika, poradnika, wystawy, przedstawienia teatralnego, publikacji multimedialnej, filmu, gry komputerowej itp. Pełni funkcję informacyjną, wartościującą i postulatywną, nakłaniającą lub zniechęcającą.

 

 

Um, chyba żaden z elementów, które powinna zawierać recenzja, nie został zawarty w tym, co napisał Shadowek.

Pozdrawiam, 

Eris.

 

Shitstorm uważam za otwarty! 

"Życie jest do kitu. A poza tym zimno mi w stopy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Forum główneRedakcja CSowiczeRecenzje"

do

"Forum główneRedakcja CSowiczeArchiwum".

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie