Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Nowy dział w kategori grafiki?


vmp

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, a więc wpadłem na taki pomysł aby dodać nowy dział w kategori grafiki oraz nową range którą będzie się nazywała "Lider Grafików" bądż "Opiekun Grafików" Nowy dział służyłby dla tej nowej rangi aby ten Lider/Opiekun mógł pisać informacje/Nowości. Chyba że ta ranga jest zbędna to wystarczy że dodacie taki dział żebym mógł np. Pisać informajce dotyczące kiedy mnie nie będzie, moge tam również pisać nowości dotyczące grafiki/Darmowe grafiki. Sądze że to się przyda ponieważ nie ma takiego działu i nie mam gdzie np. Napisać że wracam do robienia grafiki na forum.

Edytowane przez DeepSee
9.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klosin, to jak mam napisać jednocześnie do wszystkich osób które chcą napisać zlecenie o grafike, ponieważ z tego co widze to nikt nie pisze zleceń ponieważ nie ma grafików oprócz mnie a ja teraz już mam czas i wracam do zleceń. :)

9.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już ma Być to Lider  Grafików   ta ranga  odpowiada  za : dodanie Grafika  sprawdzenie Grafika czy na prawdę się nadaje  na te stanowisko ,odebranie grafika za nie wykonanie zleceń i inne!   co do działu  powinien być : Dział przeznaczony tylko dla Grafików  tam  wtedy Grafik pisze kiedy będzie kiedy go nie będzie za ile wraca  kiedy wykona prace !
i To wszystko  w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest forum graficzne tak a propos. Tylko sieć serwerów counter-strike.. A dział z grafiką jest tylko małym dodatkiem.. 

 

Kolego, zajmij się zleceniami, działem "Strefa banów". A nie wymyślanie niepotrzebnych rzeczy dla forum. :)

 

Na Nie.

76561198178264310.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na nie po prostu zbędne wystarczy tak jak jest tera

                  ,,A we mnie samym wilki dwa.

 

 

     Oblicze dobra, oblicze zła. Walczą

 

 

ze sobą nieustannie. Wygrywa ten którego

 

 

KARMIĘ!''

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ranga jest zbędna :) Jeżeli będziesz się zajmował działem to czemu niby by nie można bylo go dodać :) Ale żebyś też po miesiącu nie odszedł jak większość grafików ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja odrzucona.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie