Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Propzycja.


I-L

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: I-L

  • Propozycja: Przywileje Ruletki dla gracza.

Opis propozycji: Opcja 1.A więc jestem Vipem Serwera, i troszeczkę mnie boli sytuacja u Normalnych graczy bez konta V.I.P a więc jak już pewnie wiemy Vip ma dostęp do respienia  oraz Ruletki oraz paru innych ulepszeń.Mam taką propozycję aby dać Graczom przywilej do Ruletki ale jest w tym chaczyk.Haczyk polega na tym że Osoba w tym temacie Gracz Może kupić sobie w sklepie Ruletke powiecmy za (3000) fajek i z tej Ruletki może wylecieć to co ma V.I.P. Opcja 2. zrobić komendę ''RuletkaG'' Ta Ruletka będzie miała załuzmy 30% aby wyleciały LongJump,HighJump... A 70% miał by Gracz z ''RuletkaG'' Takie żeczy naprzykład jak Kręci im się w głowie, Zmiejszenie Jump czyli będo niżej skakać Oraz Spowolnienie czyli będą się wolniej poruszać. Lub jest jeszcze opcja 3.Dodanie wszyskich przedmiotow z Ruletki do Sklepu czyli - LongJump i tak dalej. A więc głosujcie OPCJA. Numer 1.Numer 2.Numer3.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA TAK:

 

mała zmiana że longa usuwamy z ruletki gracza

                  ,,A we mnie samym wilki dwa.

 

 

     Oblicze dobra, oblicze zła. Walczą

 

 

ze sobą nieustannie. Wygrywa ten którego

 

 

KARMIĘ!''

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vip to vip, ludzie zaplacili czasem duzo pieniedzy zeby miec to co maja teraz i zle byloby im to odbierac, jestem na nie

 

I pewnie to piszesz bo Ci sie vip konczy i bol dupki masz xD

Edytowane przez SHADY
9LuzZKL.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jest bez sensu ponieważ ludzie po pierwsze oddali swoje skiny aby mieć inne przywileje niz normalni gracze lub zapłacili realną kasą którą albo dostali od rodziców albo sami zarobili. Ogólnie jestem na NIE ponieważ CT nie  miało by szans ze względu takiego że np. jest 5 VIPOW na serverze i 2 innych graczy którzy mają long jumpa i ci VIPowie tez go mają co daje nam łącznie 15 graczy którzy mogą uciec bez najmniejszego problemu i kupić dodatkowo broń lub znaleźć na mapie. I teraz pomyśl sobie ze jesteś w CT i 15 ci uciekło co zrobisz ? Oczywiste ze sie poddajesz bo zginiesz w przeciągu 2/3 minut i taka będzie gra na JB. A jak zostaną dodane takie opcje to ci ludzie co np. Kochają grać w CT/prowadzić czy poprostu tam byc, przestaną grać na serverze. I wtedy nie dość ze server JB przestanie być JB to ucierpi na utracie stałych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie