Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga kikeer


fubuczeks

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:F0rest Awp miszcz
Nick osoby na którą składasz skargę:
kiker/fishu

Forum lub który serwer:Forum

Powód skargi:Moderator/ubt kiker zamknol moja prośbe o ub bez żadnego wyjaśnienia nie poto sie rozpisywałem i udowadniałem  im że sie mylą co do tego samego cr32 i daty jest to dlamnie śmieszne z ich strony daja 4x ssy czystym gracza aż nagle nie daja  ub  nie z mojej winy
Dowody:
http://csowicze.pl/topic/23261-wyja%C5%9Bnijmy-to-raz-a-na-zawsze/?do=findComment&comment=107560

Świadkowie:forum

Widac że tak sie zna na ubt że potrafi zamknąc temat a nie wyjaśniac i próbować pomuc graczu który grał czysto ale przez problemy techniczne nie dostanie ub jest to dlamnie śmieszne ze strony tego moderatora , wy jestescie poto żeby niedawac ub na podstawie crc32 który może być taki sam lub zlej ustawionej daty w laptopie żenada poprostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SSy zmodyfikowane beka w uj już evix sie przekonal że crc32 może byc taki sam po za tym mam zla date i godzine w laptopie żenujące sa wasze wymówki na demku widac jak stoje zklatkowany w 1 miejscu dlatego sa 4 takie same ssy to jest logiczne ale wam trudno cokolwiek zrozumiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SSy zmodyfikowane beka w uj już evix sie przekonal że crc32 może byc taki sam po za tym mam zla date i godzine w laptopie żenujące sa wasze wymówki na demku widac jak stoje zklatkowany w 1 miejscu dlatego sa 4 takie same ssy to jest logiczne ale wam trudno cokolwiek zrozumiec

Nie masz wgl pojęcia co ty piszesz, screeny nie robi ci cs czy komputer. Screeny robi ci serwer więc nie możesz mieć inną date screenów niż w amxbans oraz pomimo laga (twojego nie serwera) ssy zostały ci robione automatycznie przez serwer więc nie masz prawa mieć ten sam numer crc na 4 screenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. CRC32 jest funkcją kolizyjną, to znaczy, że dwa zupełnie różne pliki mogą mieć to same CRC32. Jest to mało prawdopodobne ale się zdarza Jest to nawet opisane na banidzie więc powiesz ze to  bzdura i jest to nie możliwe ? Wiele jest takich przypadków i nie gadaj głupot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele ESL są zakazane. Także już z tego powodu mogą Ci UB nie dać.

 Przypominam ss mogą mieć ten sam kod CR32. 

http://csowicze.pl/topic/23026-skraga-evix/Polecam to też.

A  data na komputerze ma znaczenie co do ss-ów :)

Także dla pewności demko obejrzyjcie i będzie po problemie.

Nie mówię kto tu ma racje bo gracz może domagać się udowodnienie (przez demko ) jego czitowania. 
A z drugiej strony UBTeam ma rację bo raz modele ESL oraz te kody CR32.

Także jeżeli chcecie mieć pewną sprawę to oglądnijcie demko.

Edytowane przez TimeOutServer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modeli esl niewiedzialem zawsze moge to zmienić ale oni nie rozumieja tego że powini zobaczyc demko i sie zapoznac z cala sytulacja tylko maja wywalone bo sa najmądrzejszymi ubt na serwerowni tylko dlatego jest napisana ta skarga bo sugeruja sie rzeczami które sa bzdura w tym przypadku  jak data i crc32 już w poprzednim ub  udowodniłem że można mieć te same CR32 a wiecie jak? ubt obejrzal demko i potwierdził moja wersje wydarzen radze myśleć a  potem działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy nic nie rozumiecie 

Pisze to dlatego chce wyjaśnić sprawe mojego CRC32 i daty  nagralem filmik  na 1 ss jest różnica o 1 sekunde takowo tym samym 

Modele esl ludzie co to zmienia na tym serwerze ? niewidze przez sciany/nie umożliwia mi latwiejsze rozpoznanie goscia na niewidzialnosci/niczym sie nie różni od postawowego modelu tt nie jest to diablomod/bf2/bf4/cod mod/klasy lvl nic mi to nie ułatwia zawsze można skrócić perma do jakiejś kary czasowej. Czy na tej sieci obchodzi kogoś dobry gracz na serwerze ? Jeżeli miałbym to obojętne czy dacie mi ub czy nie to siedział bym tu prawie cały tydzien czekając na waszą odpowiedz ? raczej nie chce  grac na serwerze dd2/inferno  ponieważ jest w miare ogarnieta administracja oraz spoko ludzie ale tu nikt nie potrafi zrozumieć gracza który próbuje wam coś udowodnić 

że nie modyfikowałem ssów i że zależy mi na grze na tym serwerze  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu to robicie, liżecie dupe. Dlatego jest tak mało nowych osób skoro ci staży się tak trzymają razem to jak ktoś taki ma wygrać? jeżeli by był odpalony nie domagał by się demka bądź rozpatrzenia ub ponownie. Sprawdźcie te demko i już przestańcie robić jakąś szopkę o modele bo ktoś wam powiedział że są zabronione to teraz żałośnie będziecie się zasłaniać..

Kontakt
Steam: ZuKo
GG: 52666761

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu to robicie, liżecie dupe. Dlatego jest tak mało nowych osób skoro ci staży się tak trzymają razem to jak ktoś taki ma wygrać? jeżeli by był odpalony nie domagał by się demka bądź rozpatrzenia ub ponownie. Sprawdźcie te demko i już przestańcie robić jakąś szopkę o modele bo ktoś wam powiedział że są zabronione to teraz żałośnie będziecie się zasłaniać..

Ale ty nie rozumiesz, że na ss'ach jest inna data oraz ten sam kod crc32? To dlatego nie dostanie ub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZuKo adwokat się znalazł?

 

Modele zabronione są.

I pliki crc32 takie same były.

 

Co tu więcej tłumaczyć ?

 

A lizać to wy możecie komuś innemu ****

 

MY doskonale wiemy co robimy, nie tłumacz nam co mamy robić ^^

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest możliwe. Wystarczy że zlagowało go i każdy crc może być taki sam..
I nie jestem żadnym adwokatem tylko jak najeżdżacie na jednego typa bo ciężko wam rozpisać demko to jest żałosne. 
Nie robi chyba tego dla zabawy żebyście ruszyli tyłki i sprawdzili demko tylko chyba to sądzi że nie czitował

Kontakt
Steam: ZuKo
GG: 52666761

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.Modele ESL (czerwono-niebieskie) są zakazane. Ich posiadacz po udowodnieniu ich posiadania na ssach, jest niezwłocznie zobowiązany do zmienienia ich.

 

Regulamin:)

http://csowicze.pl/topic/10585-regulamin-serwera-dd2infernonuketrain/

 

Piszę coś tu o banie na zawsze od razu? ;>

Edytowane przez Evix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się wypowiem:

Gdy gracz złapie laga na serwerze podczas robienia ss to crc tych ss będą takie same,nie wiem jak  można tego nie wiedzieć?

Po drugie chciałem zobaczyć czy na pewno ten gracz był zlagowany ale niestety hltv sie zbugowalo i nie da sie obejrzec demka

Tyle w temacie

Edytowane przez Direx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Użytkownik został zbanowany na forum.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumSkargi na ekipę"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie