Skocz do zawartości

Zablokowane Wymiana/daj :)


noe1909

Rekomendowane odpowiedzi

Składam propozycje żeby dodać na serwery (go mod) handel skinami/skrzynkami i kluczami tzn. polegało by to na "wymianie" "oddaniu" żeby gracze między sobą mogli wymieniać skiny,klucze i skrzynki. Po wpisaniu w grze np. /Wymiana/Wymień+nick (gracza z którym chcemy się wymienić skinem,kluczem lub skrzynką) wyskoczy nam skin gracza za który chcemy się wymienić po czym gracze muszą zaakceptować tą transakcje, /Daj -będzie polegało na oddaniu aktywnemu graczu swojego skina,klucza lub skrzynki. Moim zdaniem jest to bardzo dobra propozycja ponieważ zauważyłem że graczom tego brakuje żeby mogli między sobą wymieniać różne itemy. 
Z góry dziękuję za przeczytanie i rozważenie mojej propozycji :)










                                                                                                                                        Pozdrawiam noe1909

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fajna propozycja przydadzą się te komendy ????

GG : 55310540 


 Pomogłem ci ? Daj + ;)                                                                                                                                      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

csgo_wymiana		"1"					// Wymiana rzeczami
csgo_daj			"1"					// Oddawanie rzeczy
Zreszta ja sie nie znam.

To nie ta paczka go mod :) I nie posiadamy cvrow all ręcznie musimy robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można, To jest to fajna propozycja, ale pamiętam jak kiedyś ludzie nie raz przez to tracili skiny, bo ktoś im się włamał na konto, gdyż było tak ,że nie musiało sie wpisywać PINU i bez problemu ,można było komuś zabrać skiny,skrzynki,klucze. Jeśli chodzi o mnie to jestem na NIE ,chyba że za każdym razem gdy ktoś wchodzi do gry, to musi wpisać PIN , wtedy będę na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

<p>Wiadomość wygenerowana automatycznie<br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br /><br />Powód: Propozycja zaakceptowana.<br />Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br />Administracja CSowicze.pl</p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | COD MOD 201 - 80.72.33.58:27145COD 201 Propozycje zmian"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie