Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skraga Evix


EyeOff

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: EyeOff
Nick osoby na którą składasz skargę: Evix

Forum lub który serwer: Forum

Powód skargi: Dał ub dla gościa który wstawił  ssy  skompresowane 
Dowody:
http://csowicze.pl/topic/23007-ssy-2x-rip-f0rest-zlapaliscie-mnie/?do=findComment&comment=105906

Świadkowie: Nie, ale Olcia, oraz Blac, sprawdzali ssy ;) 

Dla mnie jest to śmieszne że gościu dostaje ub ;) Jak chcecie ja mu mogę również demko rozpisać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak poprawnych ssów , brak ub . 
Nie ma takiej opcji żeby crc32 było takie same . 

Jeżeli mamy jakie kolwiek wątpliwości w sprawdzaniu ssów czy były one modyfikowane 

Sprawdzamy crc32 jeśli jest takie same to nawet nie ma mowy o żadnym ub :D

I ta kwestia nie podlega dyskusji . 

Eye i nie ma potrzeby rozpisywania demka ; ) jest czarno na białym napisane w tych ssach ;D 

JESTEM CZITEREM :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, nie zauważyłem tego. Tak to jest jak sie robi milion rzeczy a ktoś naciska na ciebie. Gracz dostał bana. Co do crc to wiele przypadków było zlagowania więc zdoublowane się zdarzaja;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evix o czym ty mówisz ? To się nigdy nie zdarza ... ewentualnie gracz moze np fartem w czasie ssow wejsc do konsoli i moze sie roznic tylko wielkoscia pliku Crc32 to jeden i ten sam ss badz modyfikacje i nie ma dyskusji kurwa o jakiś lagach chłopie ogarnij się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadasz się a nie masz o tym pojęcia :) Jeżeli gracz złapie laga podczas gry to może się zdarzyć ten sam kod cr32. (nawet moze 5 takich samych ss, ale to rzadkość, ale 2-3 to częstość. )

Edytowane przez TimeOutServer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graczowi ss Mogą się potworzyć miałem już coś takiego też miałem takie problemy że modyfikowane ze je edytowałem i wgl :D a poprostu scine miałem i evix poprostu kolega miał ładnego laga i widac na ss ze nie ma ani wh ani sh ani aima :D

89971632893132857405.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycofuję poprzednie słowa. Zobaczyłem demeczko i miał laga + nie gra jak cheater(możesz rozpisać chętnie zobacze twoje podejrzane akcje. Parę demek po kilka akcji widziałem) więc ub jak najbardziej się należy. Miałem mętlik w głowie ale po obejrzeniu już nie;)

Edytowane przez Evix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycofuję poprzednie słowa. Zobaczyłem demeczko i miał laga + nie gra jak cheater(możesz rozpisać chętnie zobacze twoje podejrzane akcje. Parę demek po kilka akcji widziałem) więc ub jak najbardziej się należy. Miałem mętlik w głowie ale po obejrzeniu już nie;)

to jest w roli Gracza a nie w mojej roli to jemu powinno zalezec na ub ; ) i wtedy wrzuca demko rozpisane .  ze lag i te same crc32 ;] Takie rzeczy się nie zdarzają i jeszcze nigdy z takim czymś się nie spotkałem . Ja ja sobie wejde na wh i w momencie ssów dam alt f4 będę miał tak samo ; ) 

Pomyślcie .

 

Nie moja sprawa ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blac nie wiem czy ty masz jakieś pojęcie o sprawdzaniu ss. Widocznie masz bardzo małe te doświadczenie.

Nawet 5,4 ss-ów może być takich samych jak ktoś złapie laga.(W takich sytuacjach polecam oglądnięcie demka ,gdyż nigdy nic nie wiadomo.)

Kody CR32 mogą być na 2,3 takich samych ss. Czas zmodyfikowania też sprawdzać należy z tych informacji dużo się dowiemy.

Także ja się dziwie co do za skarga... Śmiechu wartę.

Gracz ma Ci rozpisać demko tzn podać czas kiedy złapał laga ? Jak ma jasny powód i wstawia ? Szkoda że nie przyglądacie się grze tzn nie macie pewności czy gra na WH. Banujecie pewnie po jednej akcji i już myślicie że jest git. Po za tym jeżeli dostał ss są one czyste to może admin wnieść do działu zgłoś czitera tą osobę. A najlepiej niech admin sprawdzi czy ktoś ma a nie daje ss z ***** :).

Także skarga nie słuszna.

Evix to doświadczony UBTeam z długo miesięcznym stażem na tej randze. Jeden z wytrzymalszych. Także jak wam się nudzi na posadkach to oglądajcie demko osób przez Was zbanowanych :) (Mówię tu o przypadkach ,gdy macie 4 ss takie same ).

 

Pozdrowienia Evix i trzymaj się tu :). A wam nie polecam pisać skarg jak nie macie pojęcia o danej sprawie. By nabić posta to każdy umie (Nie lepszy ,ale prawdę się mówi) Blac to akurat do Ciebie ,gdyż tu nic nie wnosisz. Piszesz jedno i to samo że kody CR32 nie mogą być takie same. Także nie udzielaj się tam gdzie nie masz racji.

Wytłumaczy mu ktoś z wyższej swery rangowej o kodzie CR32???

Edytowane przez TimeOutServer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blac nie wiem czy ty masz jakieś pojęcie o sprawdzaniu ss.  Widocznie masz bardzo małe te doświadczenie.

Nawet 5,4 ss-ów może być takich samych jak ktoś złapie laga.(W takich sytuacjach polecam oglądnięcie demka ,gdyż nigdy nic nie wiadomo.)

Kody CR32 mogą być na 2,3 takich samych ss. Czas zmodyfikowania też sprawdzać należy z tych informacji dużo się dowiemy.

Także ja się dziwie co do za skarga... Śmiechu wartę.

Gracz ma Ci rozpisać demko tzn podać czas kiedy złapał laga ? Jak ma jasny powód i wstawia ? Szkoda że nie przyglądacie się grze tzn nie macie pewności czy gra na WH. Banujecie pewnie po jednej akcji i już myślicie że jest git. Po za tym jeżeli dostał ss są one czyste to może admin wnieść do działu zgłoś czitera tą osobę. A najlepiej niech admin sprawdzi czy ktoś ma a nie daje ss z ***** :). 

Także skarga nie słuszna.

Evix to doświadczony UBTeam z długo miesięcznym stażem na tej randze. Jeden z wytrzymalszych. Także jak wam się nudzi na posadkach to oglądajcie demko osób przez Was zbanowanych :) (Mówię tu o przypadkach ,gdy macie 4 ss takie same ). 

 

Pozdrowienia Evix i trzymaj się tu :). A wam nie polecam pisać skarg jak nie macie pojęcia o danej sprawie. By nabić posta to każdy umie (Nie lepszy ,ale prawdę się mówi) Blac to akurat do Ciebie ,gdyż tu nic nie wnosisz. Piszesz jedno i to samo że kody CR32 nie mogą być takie same. Także nie udzielaj się tam gdzie nie masz racji. 

Człowieku wez najpierw zacznij czytac ze zrozumieniem a potem do mnie odpisuj :)

I skończ mi pierdolić że crc32 może być takie same . Czas zależy od ustawień systemu czasem może się nawet różnic godzina albo różnica może być do 1-2 minut pomiędzy ssami ... Najlepszy unbanteamowcu ; ) Nie odpisuj do mnie :) Bo ja już nie mam zamiaru z tobą dyskutować :)

Ty mi będziesz o doświadczeniu pisał coś Ci się porypało człowieku . ;) i nie spinaj się do mnie w taki sposób ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumSkargi na ekipę"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie