Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Moderator] 'Abra.


Dyrektor.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Rafał

 

Data urodzenia: 14.01.1997 rok.

 

Nick na forum: 'Abra. Dyrektor

 

Co Cię skłoniło do napisania podania:

Chęć ponownej pomocy w porządkowaniu forum jak i to iż zrezygnowałem z pracy i mam więcej wolnego czasu. Zresztą kilka osób mi spamiło abym znowu napisał podanie i spróbował ponownie.

 

Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?:

Obecnie jestem w klasie maturalnej. Uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego na kierunku mundurowym. Pracować już nie pracuję, gdyż szkoła jest ważniejsza, a przez pracę nie miałem na nic czasu.

 

Czy posiadasz konta na forum innych sieci serwerów ?:

Oczywiście, ale wszędzie ranga user, przeważnie konta do reklam ( które i tak nic nie dają).

 

Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności):

Tak, ale to było już tak dawno. Szczerze nawet nie pamiętam za co.

 

Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana):

Cóż o tym że byłem tu moderatorem 2x i posiadam spore doświadczenie pisać nie będę. Aktualnie mam teraz więcej czasu, jestem ogarnięty i znam się na rzeczy. Chcę pomóc obecnym moderatorom w utrzymaniu porządku na forum jak i pilniować aby użytkownicy przestrzegali regulaminu. Chciałbym też w końcu udowodnić że do trzech razy sztuka i to na dłużej niż poprzednio.

 

Jakim człowiekiem musi być przyszły prezydent, aby miał szansę zmienić życie zwykłych, "szarych" Polaków na lepsze? (Wymagana długa wypowiedź):

Przede wszystkim patriotą i niezależnym politycznie od żadnej parti człowiekiem. Wtedy może w końcu coś by się w Polsce zmieniło. Powinien być człowiekiem wyrozumiałym,sprawiedliwym jak i za razem surowym. Stanowczość powinna od niego bić z podwójną siłą, aby miał siłę do zjednoczenia narodu i poprawy sytuacji gospodarczej kraju.

 

Linki do 25 reklam oddzielone "enterem": Nie zrobiłem, ponieważ z mojego punktu widzenia reklamy same w sobie nic nie dają. Taka prawda, lepiej wydać te kilka złoty na reklame jednego z serwerów na sieci, co zamierzam zrobić. Hejty że jestem leniwy mile widziane.

 

 

 

Pozdrawiam.

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak.

# Wiek.

# Zajeb**** się z tobą pracowało, jak i dawałeś radę jako Moderator.

# Byleś w tej posadzie, masz wiedzę, myślę, że pokażesz im na co cię stać.

- Reklamy zrób leniuchu ;)

# Posty.

# Doświadczenie.

# Ogarniesz.

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś specjalnie za Tobą nie przepadam ponieważ posprzeczaliśmy się troszkę, no ale co, było mineło. Mam nadzieję, że lepiej się poznamy.

Można dać szansę.

Jestem na Tak

+wiek,

+Byłeś moderatorem,

+Znasz się na tym,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneRekrutacjaikona-off.png Moderator"

do

"Sprawy ogólneRekrutacjaikona-off.png ModeratorOdrzucone".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie