Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Podanie


Borsuk_Sqn

Rekomendowane odpowiedzi

- Wiek : 17 :3 5 stycznia 18  :D
- Nick z gry : Borsuk_Sqn  <3 Ola  <3
- Dlaczego ty ? : Ponieważ to jest jedyny serwer na którym zacząłem grać i dzięki niemu mam zamiar zostać w tej sieci :3 Zauważyłem że wiele osób łamie zasady a także widziałem podejrzane osoby. Chciałbym pomóc w ochronie serwera przed oszustami i stworzyć miłą atmosferę do grania  :D Byłem już administratorem na 2 sieciach niestety pierwsza upadła a na drugiej administracja była odpalona  :P Jestem bardzo uczciwy i miły znam amxx mod na 7/10. :3 Regulamin przeczytałem raz a porządnie więc wiem co wolno a czego nie wolno robić :3 

-Ile czasu możesz poświecić serwerowi? : Minimum 3 godziny dziennie poświęcam na grę na tym serwerze ^_^ To nie problem także wejść przy objedzie na obserwacje i posprawdzać graczy :)

- Składka [Tak/Nie] : Mogę wpłacić pierwszą składkę 10/11 grudnia gdyż dostaje wypłatę ;3
- Coś o sobie : Jestem Tomek jak widać powyżej mam już prawie 18 na karku słucham rapu czasem piszę teksty dla siebie lub jakieś romantyczne ( hehe  ;) ) dla dziewczyny  :D Lubię grać w counter Strike 1.6 gdyż nowsze wersje są zbyt wypasione hehe  :D Można się domyślić po nicku jaką mam ksywkę :3 No i to chyba na tyle w razie czego mogę odpowiadać na pytania a nawet chętnie przyjmę wywiad  :D 

To wszystko chyba na tyle :3 Byłbym zaszczycony zostać administratorem tego serwera ! 

PS: Link do profilu steam - http://steamcommunity.com/id/Borsuk_Sqn/

46928601947976552582.png

____________________________________________________________

W razie potrzeby zawsze pomogę ile mogę :3 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałam, że można dać Ci szanse ale obawiam się że zbanowałbyś pół serwera, po tym co dziś widziałam..  mam duże doświadczenie w wykrywaniu czitów a skill'ów. 
Daje neutral :
czasami się spinasz
jesteś aktywny na serwerze
0 adminów
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie

 

Wczoraj spinałeś jak zostałeś upomniany

Aktywny jesteś..

Zbanował byś pół serwera po swoich zachowaniu

Napisałem że 1 osoba może mieć aima a wy już że zbanowałbym cały serwer ^_^ jakoś inni się nie plują tylko ty i twój ból dupy :v pozrawiam serdecznie <3

46928601947976552582.png

____________________________________________________________

W razie potrzeby zawsze pomogę ile mogę :3 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE.

 

  • Admin powinien być spokojny, miły, kulturalny a nie wulgarny..
  • Wypowiadasz się we własnym podaniu co oznacza brak znajomości regulaminu.
  • Od kiedy wróciłem na csowicze i zacząłem grywać na serwerze ani razu ciebie nie widziałem.
  • Podanie takie mało przekonujące. Myślałem, że jak przyszedłeś na sieć będzie cię stać na lepsze.

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie