Skocz do zawartości

Zablokowane Wywiad #2 Fis Hu ~


NEVIZ.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poniżej przedstawiam Wam mój następny wywiad który przeprowadziłem z naszym członkiem UBT . Życzę miłego czytania!




Teslurad: Cześć Fis Hu, masz chwilę, na udzielenie mi wywiadu?



Fis Hu ~: Cześć Teslurad, tak oczywiście, że mam czas na udzielenie wywiadu.



Teslurad: Standardowo na początku. Przedstaw nam się wszystkim, powiedz skąd pochodzisz oraz do jakiej szkoły uczęszczasz.



Fis Hu ~: Mam na imię Andrzej, mam 17 lat, mieszkam na DolnymŚląsku oraz pochodzę z małej wioski która nazywa się Ścinawka Średnia. Do szkoły chodzę w Nowej Rudzie, ogólnie jestem w 2 klasie Technikum Informatycznego.



Teslurad: Jak Ci idzie w szkole oraz dlaczego akurat w tym kierunku?



Fis Hu ~: W szkole idzie mi słabo, pierwszy rok przeszedłem na 5-tkach z powodu takiego, że miałem lekcje indywidualne w domu. A dlaczego na ten kierunek poszedłem to był zwykły spontan..

Składałem pierw do szkoły sportowej w Legnicy ale mi tam nie wyszło bo do drużyny się dostałem lecz do szkoły nie, a więc postanowiłem iść akurat w tym kierunku bo wiele moich znajomych tam chodzi i po prostu mam bliżej do tej szkoły.



Teslurad: Opowiedz nam coś o swojej miejscowości zamieszkania ciekawego.



Fis Hu ~: Moja miejscowość liczy 1000 osób, z czego połowę ludzi znam. W tej miejscowości jest dużo zabytków do zwiedzenia, mamy dużą halę sportową i siłownię na którą codziennie przychodzę. :)



Teslurad: Posiadasz jakieś zainteresowania którymi możesz nam się pochwalić?



Fis Hu ~: Piłka nożna jest to moje zainteresowanie, w którą gram od 5 roku życia. Miałem okazję grać w reprezentacji U21 ale przez wypadek to nie wypaliło.



Teslurad: Możesz nam się pochwalić jakimiś osiągnieciami w tym zainteresowaniu?



Fis Hu ~: Puchary oraz medale, a tak bardziej to cały czas dyplomy za osiągnięcie 1 miejsca w turniejach poza szkolnych, szkolnych itp. Najbardziej mogę się pochwalić moim osiągnięciem w tym zainteresowaniu. Zdobyliśmy MISTRZA DolnegoŚląska w 14.04.2013 roku, a nagrodą naszą była wycieczka na Hawaje i bawiliśmy się tam przez całe 3 tygodnie. :)



Teslurad: Masz rodzeństwo?



Fis Hu ~: Tak, jednego brata ma 21 lat i jest niepełnosprawny.



Teslurad: Bardzo mi przykro z tego powodu. Dogadujecie się ze sobą?



Fis Hu ~: Tak, oczywiście jak rodzeństwo. Mnie przeważnie w domu nie ma, ponieważ cały czas przesiaduje z moją dziewczyną ukochaną.



Teslurad: Jak już wspomniałeś wyżej, masz dziewczynę. Zamierzasz planować dalsze życie z ukochaną?



Fis Hu ~: Tak, planuję dalsze życie z moją przecudowną dziewczyną, ale trzeba na to czasu.



Teslurad: Masz w życiu zasady których się trzymasz?



Fis Hu ~: Oczywiście, że mam.



Teslurad: Czego nie lubisz najbardziej w ludziach?



Fis Hu ~: Tego, że są fałszywi jeżeli nie ma ich ze mną, a jeżeli są obok udają dobrych ludzi.



Teslurad: Ulubione Twoje danie oraz napój to?



Fis Hu ~: Moje ulubione danie to gyros z fryteczkami i sałatką do tego, a napój to każdy wypije, ponieważ ulubionego nie mam.



Teslurad: Odbiegnijmy od życia prywatnego i przejdźmy do pytań związanych z counter-strike. Jak zaczęła się Twoja przygoda z kanterem?



Fis Hu ~: Moja gra zaczęła się gdy miałem z 7-8 lat. To wszystko się wzięło z tego, że moja koleżanka mnie na tą grę namówiła i zaczęliśmy wspólnie grać. Zaczynał się skill większy i przez to dostawałem bany, więc zakupiłem STEAM i zacząłem na tej platformie grać i od tego momentu nie wierzę graczowi który gra na NON STEAM.



Teslurad: Grasz od zawsze pod tym nickiem?



Fis Hu ~: Tak, gram od początku mojej gry pod tym nickiem.



Teslurad: Na jakich serwerach CSowiczy można Ciebie spotkać?



Fis Hu ~: Można mnie spotkać na CS: GO Only DD2.



Teslurad: Jak sobie radzisz z obowiązkiem jakim jest UBT?



Fis Hu ~: Dobrze, nie sprawia mi to problemu, ponieważ zajmuję się tym od kilku lat. :)



Teslurad: Złożyłeś podanie na Moderatora. Jak myślisz, dołączysz do mojego grona i czy będą to najszczęśliwsze Mikołajki w Twoim życiu?



Fis Hu~: Tak, złożyłem oraz jestem dobrej myśli, ale to nie ode mnie zależy. Mogły by być lepsze.



Teslurad: Jak oceniasz pracę naszej Administracji?



Fis Hu ~: Dobrze jest, świetna Administracja, dobrze się z nimi dogaduje i jest wszystko pięknie.



Teslurad: Na sam koniec naszego wywiadu chciałbyś kogoś pozdrowić?



Fis Hu ~: Tak oczywiście.

1. Beziuczka, Kasie moją kochaną

2. Właścicieli forum

3. Ciebie

4. Kotka

5. Bravo

6. Kikkera

7. Bujanowskiego

8. Tadeusza Norka

9. Olcie



Teslurad: Dziękuję za pozdrowienia oraz poświęcenie czasu. Życzę Ci powodzenia w walce o Moderatora oraz udanych Świąt!



Fis Hu ~: Dziękuję i także życzę Ci udanych i radosnych świąt. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Dziękujemy za wywiad.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie