Skocz do zawartości

Zablokowane Te zmiany są W Y M A G A N E !


vmp

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule podaje jakie zmiany muszą być dodane.


 


• Ta nieśmiertelność jak ktoś się respi irytuje, stoje sobie np. Na gali i nagle ktoś mi się przed twarzą respi, I ani zabić ani uciekać się nie da. Dlatego trzeba to zmiejszyć do 2 sec, albo nawet i 1 sec.


• Dodać nowe mapy! Najlepiej nuke, inferno etc.


• Przez te miny w przejsciach trace połowe hp, a potem pójde dalej i się wj*bie w kolejne xD. No bez przesady, proponuje je wywalić, ponieważ tak się grać nie da a nie ma admina...


• Dodać klasy z AK ponieważ jedyna klasa co ma AK to jest ten strzelec wyborowy który nie ma nic dobrego. Stwórzcie klase Terorysta i dajcie mu AK + np. +20 dmg.


• Rakietki... Te demony mi całe HP zabierają, nie mówie abyście je usuneli albowiem dajcie jakieś 5 sec pomiędzy imi i zmiejszcie DMG.


• Dajcie modele broni z CS:GO, bo te są brzydkie i się głupio strzela, jedynie scout zostawcie bo już się przyzwyczailem do niego.


 


To już chyba tyle ale będę dodawał więcej.


9.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem propozycje i trzeba poczekać co administracja na to odpowie.

Ale co do tej ochrony to muszę się z tobą zgodzić rakiety i miny hmm..  to jest spoko sprawa i pilnuje jak jestem na serwerze aby nie były one stawiane w przejsciach ( ostrzegam potem BAN ) 

A co do DMG to koles ma 500lvl ma 500 inty i bez zadnego perku bije po 100 120 a ja na premce z 500 inta bije po jakies 80 90 z hita bez żadnego perku więc cos tu jest nie tak.

`E60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: CodMod przechodzi wielkie zmiany

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [COD+DM] IP: 91.224.117.12:27185Propozycje zmian"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie